%100 Güvenli Alışveriş
Tükendi

Amd Ryzen Threadripper 3970x 32core 3 70 4 50ghz 128mb Cache 280w Fan Yok Trx4 Tray

Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Yorum yapılmamış.
AMD Ryzen Threadripper 3970X 3.7GHz 144MB Önbellek 32 Çekirdek İşlemciSaat azılı düşmanınız değil yol arkadaşınız olsun. İçerik üretme, düzenleme, işleme, kodlama ve dağıtma işini yapanlar artık Threadripper 3970X yanınızda. Video görüntülerini düzenlemek, karakterlere hayat vermek ve tasarımlara ince ayar yapmak için vizyonunuzdan ödün vermeden emsalsiz çoklu görev yeteneğiyle donanın.

Saf Güçle Oyun Oynayın!AMD Ryzen Threadripper 3970X 3.7Ghz 144MB (L2+L3) önbellek 32 çekirdek ile artık oyun içeriğinizi kareleri atlamadan hedef kitlenize yayınlamak için yeterince güçlü bir işlemci var; yaratıcı vizyonunuzu üç boyutlu olarak hayata geçirebilecek kadar güçlü ve oyun oynarken kodunuzu derleyebilecek kadar hızlı bir işlemci.

AMD'ye Özgü Rakipsiz MimariYeni TRX40 masaüstü platformu ile birlikte 3. Nesil AMD Ryzen™ Threadripper™ işlemciler, rakip ürünlerin henüz desteklemediği yeni nesil PCIe® 4.0 bağlantısı gibi çığır açan verimlilik ve genişletilebilirlik özellikleri sunuyor.İçerik üretme, düzenleme, yoğun oyunlar, modelleme ve tasarım için daha serin, sessiz ve hızlı çalışan bir PC gerekir. Yalnızca AMD'ye özgü bir ileri teknoloji inovasyonu olan 7 nm “Zen 2” çekirdeği ile 3. Nesil AMD Ryzen™ Threadripper™ işlemciler bunların hepsini yapmaya hazır.

NVMe RAID DesteğiRyzen ™ Threadripper ™ işlemcilerle üstün hız ya da sağlam yedeklilik için altı adede kadar NVMe diski birleştirin. Daha fazla ister misiniz? Yalnızca AMD TRX40 anakartlarda bulunan masaüstü bilgisayarlar için, PCIe® 4.0 desteğiyle bant genişliğini iki katına çıkarın.

Yeni Anakartlar Özel TeknolojilerYeni AMD TRX40 anakartları, ileri teknoloji ürünü masaüstünde gelişmiş PCIe 4.0 bağlantısının ilk adımını oluşturuyor ve yaratıcılar için hiç olmadığı kadar fazla bant genişliği sağlıyor.

Zen Çekirdek MimarisiGelişmiş enerji verimliliği, daha yüksek saat hızları ve her zamankinden daha fazla çekirdek.

AMD Ryzen ™ Master UtilityAMD Ryzen ™ işlemciler için Basit ve Güçlü Overclock Yardımcı Programı.Fiziksel Çekirdek32 Çekirdek
İşlemci Hızı4,5 GHZ
İşlemci TeknolojisiRYZEN-THREADRIPPER
Ön Bellek128 MB
Soket YapısıAMD TRX4
İletişim Formu
Toplam 0 oy, ortalama 0.00
Toplam 0 oy, ortalama 0.00
Toplam 0 oy, ortalama 0.00
Toplam 0 oy, ortalama 0.00
Bu ürün Ürün Hakkında Henüz Hiç Yorum Yapılmamış
Yorum Ekle
Yorum yapabilmek için oturum açmalısınız!