%100 Güvenli Alışveriş
Tükenmek Üzere Son 6 Ürün

ASUS TUF GAMING B760M-PLUS, 4xDDR5, 2x M.2, HDMI, DP, Type-C, 12-13-14.Nesil, LGA1700 Soket, Anakart

Ürünün Fiyatı:6.554,00
Fiyatlarımıza KDV Dahildir.
:6.688,00
Sepete Ekle
Yorum yapılmamış.
Aynı gün kargoya verilir
17:30`a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilir.

TUF GAMING B760M-PLUS

TUF GAMING B760M-PLUS, en yeni Intel® işlemcilerin en önemli unsurlarını oyunlara yönelik özellikler ve kanıtlanmış dayanıklılıkla bir araya getiriyor. Askeri sınıf bileşenler, gelişmiş güç çözümü ve kapsamlı soğutma sistemiyle donatılan bu anakart, oyun maratonları için kararlı ve sağlam performans ile beklentilerin ötesine geçiyor. TUF GAMING anakartlar, diğerlerinin başarısız olabileceği koşullarla başa çıkabileceklerini garantilemek için zorlu testlerden geçiriliyor. Bu model estetik bakımdan, TUF GAMING serisini tanımlayan güvenilirliği ve kararlılığı yansıtmak için kabartmalı isim plakası ve geometrik tasarım öğelerini bir araya getiriyor.

TUF GAMING B760M-PLUS

Çok Yönlü Enerji Verimliliği

Güç Tasarrufu işlevi, güç tüketimini optimize etmek ve enerji tasarrufunu artırmak için çeşitli ayarlar barındırıyor. CPU güç limitini etkinleştirebilir, Aura aydınlatmayı kapatabilir ve fan profilini güç tasarrufu moduna getirebilirsiniz. Ayrıca Microsoft Windows’un barındırdığı Güç Tasarrufu planını açabilirsiniz.

TUF GAMING B760M-PLUS

UEFI BIOS

Ünlü ASUS UEFI BIOS, sisteminizi yapılandırmak ve ayarlamak için gereken her şeyi sunar. Kendi sistemini kendi toplamaya ilk kez başlayanlar için akıllı şekilde basitleştirilmiş seçenekler sunmasının yanı sıra tecrübeli kullanıcılara da kapsamlı özellikler sağlar.

TUF GAMING B760M-PLUS

Armoury Crate

ASUS’a özgü Armoury Crate yazılımı, desteklenen oyuncu ürünleri için kolay kontrolleri tek bir noktada topluyor. Kullanışlı tek bir arayüz, uyumlu tüm cihazlar için RGB aydınlatmayı özelleştirmenize ve tek tip bir aydınlatma için Aura Sync’e bağlamanıza izin veriyor. Ayrıca, büyüyen donanım ekosistemi hakkında bilgiler gösteriyor ve kontroller sunuyor. Kolay ürün kayıt sistemine sahip olan Armoury Crate, oyuncu topluluğu ile bağ kurmanız için haberler de paylaşıyor.

TUF GAMING B760M-PLUS

DrMOS Güç Aşaması

12+1 güç aşaması, yüksek ve alçak taraf MOSFET’leri ve sürücüleri tek bir pakette birleştirerek uyumlu tüm Intel işlemciler için güç, verimlilik ve kararlı performans sunuyor.

TUF GAMING B760M-PLUS

Altı Katmanlı PCB Tasarımı

Çok katmanlı devre kartı tasarımı, voltaj regülatörü etrafındaki ısıyı hızla uzaklaştırarak sistem kararlılığını artırıyor ve işlemciye daha fazla hız aşırtma olanağı sağlıyor.

TUF GAMING B760M-PLUS

8+4 Pimli ProCool Güç Bağlantıları

ASUS ProCool bağlantıları, PSU güç hatlarıyla temas sağlamak için geleneksel güç girişlerine kıyasla çok daha sıkı teknik özelliklere uyacak şekilde geliştirildi. Öz direnci düşüren bu özellik sayesinde sıcak noktaların oluşması ve bağlantı noktası hataları engelleniyor.

TUF GAMING B760M-PLUS

Digi+ VRM

Endüstrinin en iyilerinden biri olan Digi+ VRM voltaj regülatör modülü (VRM), işlemciye her an akıcı ve net bir güç iletimi yapılmasını sağlar.

TUF GAMING B760M-PLUS

DRAM Hız Aşırtma Performansı

Anakartın iletken hatlarında yapılan yenilikler, en son Intel işlemcilerin bellek bant genişliğine artırılmış bir erişim sağlıyor. ASUS OptiMem II teknolojisi, geçişleri azaltmak için bellek sinyal hatlarını dikkatlice farklı PCB katmanlarına yerleştiriyor. Ayrıca, paraziti büyük oranda azaltmak için koruma bölgeleri de ekliyor.

TUF GAMING B760M-PLUS

PCIe 4.0 Desteği

İki PCIe 4.0 M.2 yuvası, iki adede kadar 2280 cihazı destekler ve PCIe® 4.0 üzerinden 64 Gb/sn-ye varan veri aktarım hızları, işletim sistemi veya uygulama sürücülerinde daha hızlı başlatma ve uygulama yükleme süreleri sağlar.

TUF GAMING B760M-PLUS

Daha Serin Tasarım

1. Genişletilmiş VRM Soğutma Bloğu

Geniş soğutma bloğunun sahip olduğu yüzey alanı, VRM ve bobinleri kaplayarak ısının daha iyi dağıtılmasını sağlıyor.

2. Optimize edilmiş M.2 soğutma bloğu tasarımı

Tüm M.2 yuvalarının özel soğutma bloğu bulunur. Bu sayede M.2 SSD’ler en uygun çalışma sıcaklığında tutarlı performans ve güvenilirlik sağlar.

TUF GAMING B760M-PLUS

Kapsamlı Fan Kontrolleri

TUF GAMING B760 anakartlar, Armoury Crate’de bulunan Fan Xpert 4 aracı ile veya ödüllü ASUS UEFI BIOS üzerinden ayarlanabilen kapsamlı fan kontrolleri sunuyor.

TUF GAMING B760M-PLUS

Bağlantı Seçenekleri

TUF GAMING B760M-PLUS, PCI Express’in yeni sürümleriyle performans potansiyelini yeni zirvelere taşırken iki adet Type-C bağlantısı ve Thunderbolt 4 barındıran kapsamlı USB cephaneliği, uyumluluğu ve bant genişliğini daha da öteye taşıyor.

TUF GAMING B760M-PLUS

Sisteminizi Güvenle Kurun

TUF GAMING; ASUS ve güvenilir PC bileşen markalarının çeşitli parçalar arasında uyumluluğu sağlamak için giriştikleri bir iş birliğidir. Bu parçalar arasında bilgisayar kasaları, güç kaynakları, işlemci soğutucuları, bellek kitleri ve daha fazlası yer alıyor. Eklenen yeni iş birlikleri ve bileşenlerle TUF GAMING Alliance daha güçlü bir şekilde büyümeye devam edecek.

TUF GAMING B760M-PLUS

SafeSlot ve SafeDIMM

SafeSlot, kartı sağlam bir şekilde tutabilmek için PCIe® yuvasına eklenmiş olan güçlendirilmiş metal geçmeli bir kalıptır. PCIe® 5.0, PCIe® 4.0’dan iki kat daha hızlı. Bu yüzden kullanıcılar mümkün olan en yüksek veri hızlarına ulaşabilsinler diye ASUS gelişmiş SMT üretim işlemlerini daha hızlı SafeSlot elde edebilecek şekilde uyarladık. Aynı zamanda, seçili ASUS anakartlarında ASUS’un güçlü SafeDIMM geçmeli kalıpları bellek modüllerini destekleyip koruyarak modüllerinizi hızlı ve güvenle yerleştirmeniz için sizi güçlendirir.

TUF GAMING B760M-PLUS

ESD Koruyucuları

ESD Koruyucuları, +/- 10 kV hava deşarjı ve +/- 6 kV temas deşarjına kadar koruma sağlayarak bileşenlerin ömrünü uzatır. Bu da +/- 6 kV ve +/- 4kKV şeklindeki ilgili endüstri standartlarını büyük oranda geçiyor. İkili hat paketi halinde gelen yüzeye monte TVS diyotları bilgisayarınızı voltaj yükselmesine karşı koruyor.

TUF GAMING B760M-PLUS

TUF LANGuard

Askeri sınıf bir yenilik olan TUF LANGuard, sinyal eşleşme teknolojisi ve yüzeye monte edilen üst düzey kapasitörlerle çıkışı artırarak anakartı yıldırım ve statik elektrik gibi durumlara karşı korur.

TUF GAMING B760M-PLUS

Paslanmaz Çelik Arka Giriş/Çıkış Paneli

Krom oksitle bağlanmış, aşınmaya dayanıklı paslanmaz çelik arka giriş çıkış panelleri standart panellerden üç kat daha uzun kullanım ömrüne sahiptir. Bu koruyucu özellik sayesinde TUF GAMING anakartlar 72 saatlik tuz püskürtme testinden geçmeyi başarırken, diğer markalar ancak 24 saatlik testi geçebiliyor.

TUF GAMING B760M-PLUS

M.2 Q-Latch

Yenilikçi Q-Latch sayesinde M.2 SSD’yi takıp çıkarmak çok kolay. Hem de özel bir alete gerek duymadan. Basit bir kilit mekanizmasına sahip olan tasarım, vidalara ihtiyaç duymadan düzgün bir şekilde M.2 SSD’yi yerine sabitliyor.

TUF GAMING B760M-PLUS

Çıkarılabilir Vidalar

Özel M.2 yuvası vidaları, M.2 soğutma bloğunu sökerken vidaların kasanın içine düşüp kaybolma riskini azaltıyor.

TUF GAMING B760M-PLUS

Q-LED

Yerleşik Q-LED sorun giderme ışıkları, bilgisayar toplayan kullanıcılara işlemci, RAM, ekran kartı, depolama cihazları gibi önemli bileşenlerin kurulum sırasında düzgün çalışıp çalışmadığı hakkında hızlıca bilgi veriyor.

TUF GAMING B760M-PLUS

Intel®2.5 Gb Ethernet

Dahili 2.5 Gb Ethernet özelliği bant genişliğini 2.5 kat geliştirerek kablolu bağlantınızı hızlandırıyor. Daha akıcı ve gecikmesiz oyun deneyimi, yüksek çözünürlüklü video yayını ve daha hızlı dosya aktarımlarının tadını çıkartmak için hali hazırda kullandığınız LAN kablosu ile bu gelişmiş ağ bağlantısından faydalanabilirsiniz.

TUF GAMING B760M-PLUS

İki Yönlü Yapay Zeka Destekli Gürültü Engelleme

ASUS’a özgü bu güçlü ses aracı geniş bir derin öğrenme veri tabanından yararlanarak mikrofondaki* ve gelen sesteki arka plan gürültüsünü azaltırken konuşma sesini koruyor. Dikkat dağıtıcı klavye-fare sesleri ve diğer ortam gürültüleri ortadan kaldırılıyor. Böylece oyunlarda veya görüşmelerde hem sesiniz net bir şekilde duyuluyor hem de gelen sesleri tam olarak anlayabiliyorsunuz.

TUF GAMING B760M-PLUS

Realtek 7.1 Çevresel Ses

TUF GAMING B760M anakartlar için Realtek ile yakın işbirliği içerisinde tasarlanan benzersiz ses kodeği, kristal netliğinde sesler sunan stereo hat çıkışı için benzersiz 98 dB sinyal gürültü oranı sağlıyor.

TUF GAMING B760M-PLUS

DTS Audio Processing

DTS® Audio Processing bozulmayı azaltıp daha derin baslar sunarak oyuncu kulaklıkları ve hoparlörlerle daha zengin bir ses deneyimi sunar. Böylece oyunlardaki, filmlerdeki ve müziklerdeki sesler çok daha iyi hale gelir. Bu özellik ayrıca ses ayarlarını kendinize göre yapmanızı da sağlar.

TUF GAMING B760M-PLUS

Adreslenebilir Gen 2 RGB Başlığı

Üç adet adreslenebilir Gen 2 RGB başlık, Gen 2 RGB cihazlarda 500-e kadar LED-i destekleyerek, Aura Sync-in tüm sisteminizde aydınlatma efektlerini otomatik olarak özelleştirmesini sağlar. Yeni başlıklar, mevcut Aura Sync ekipmanlarıyla geriye dönük uyum da sağlıyor.

TUF GAMING B760M-PLUS

ASUS Türkiye Garantili Ürün

Bu ürün ASUS Türkiye Garantisi altındadır.
Garanti kapsamındaki ürünlerde Asus yetkili servislerinden ücretsiz hizmet alabilirsiniz. Garantili ürünlerinizi anlaşmalı kargo firması ile göndermeniz halinde servise gidiş geliş kargo ücretleri ASUS tarafından karşılanır.
Yetkili servise ürün göndermek için qr.asus.com/tamir sitesini, detaylı bilgiler için destek.asus.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz.


Ürün Bilgileri
İşlemci Uyumu INTEL Uyumlu
İşlemci Soket Tipi 1700
AMD Chipset Yok
Intel Chipset Intel B760
Uyumlu İşlemciler Core i3, i5, i7, i9 Serisi İşlemciler (Soket 1700)
Ram Tipi DDR5
Ram Slot Sayısı 4
Ram Frekans Hızı 7200 MHz
Max Ram Desteği 128GB
Anakart Boyut Micro ATX
M.2 1 x M.2
Sata 6Gb/s 4 x SATA 6Gb/s
USB 3.2 USB 3.2 C Tipi x 2, USB 3.2 x 5
USB 3.1 Yok
USB 3.0 Yok
USB 2.0 USB 2.0 x 4
PCI Express 5.0 1 x PCI Express 5.0 x16
PCI Express 4.0 1 x PCI Express 4.0 x16
HDMI HDMI x 1
DisplayPort DisplayPort x 1
Ses Çipi Realtek Audio CODEC
Ses Kanal Sayısı 7.1 Kanal
S/PDIF Çıkışı 1 x Optik
Bluetooth Yok
Lan Çıkış Sayısı 1
Lan Hızı 10/100/1000/2500Mbps
Kasa Tipi ATX Mid Tower, E-ATX, MicroATX
CPU PlatformuINTEL
ChipsetINTEL B760
CPU Yuva Yapısı1700 PIN
RAM DesteğiDDR5
RAM Yuva Adeti4 ADET
Kasa UyumuMicro ATX
HDMIVAR
Display Port (DP)VAR
Kablosuz BluetoothYOK
Kablosuz Wi-FiYOK
Type-C1 Adet
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
2 Ay3474.296948.57
3 Ay2346.677040.00
4 Ay1783.477133.87
5 Ay1446.057230.27
6 Ay1221.557329.32
7 Ay1061.597431.11
8 Ay941.977535.78
9 Ay849.277643.43
10 Ay775.427754.20
11 Ay715.217867.31
12 Ay665.397984.72
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
2 Ay3474.296948.57
3 Ay2346.677040.00
4 Ay1783.477133.87
5 Ay1446.057230.27
6 Ay1221.557329.32
7 Ay1061.597431.11
8 Ay941.977535.78
9 Ay849.277643.43
10 Ay775.427754.20
11 Ay715.217867.31
12 Ay665.397984.72
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
2 Ay3542.757085.50
3 Ay2409.577228.71
4 Ay1844.467377.83
5 Ay1506.487532.38
6 Ay1282.417694.43
7 Ay1123.377863.61
8 Ay1004.938039.43
9 Ay913.928225.31
10 Ay841.898418.93
11 Ay783.818621.89
12 Ay736.248834.88
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
2 Ay3542.757085.50
3 Ay2409.577228.71
4 Ay1844.467377.83
5 Ay1506.487532.38
6 Ay1282.417694.43
7 Ay1123.377863.61
8 Ay1005.058040.39
9 Ay913.928225.31
10 Ay841.898418.93
11 Ay783.818621.89
12 Ay736.248834.88
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
2 Ay3510.397020.79
3 Ay2379.737139.20
4 Ay1815.427261.67
5 Ay1477.687388.42
6 Ay1253.287519.68
7 Ay1093.677655.68
8 Ay974.597796.69
9 Ay882.557942.99
10 Ay809.498094.89
11 Ay750.258252.72
12 Ay701.408416.81
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
2 Ay3510.397020.79
3 Ay2379.737139.20
4 Ay1815.427261.67
5 Ay1477.687388.42
6 Ay1253.287519.68
7 Ay1093.677655.68
8 Ay974.597796.69
9 Ay882.557942.99
10 Ay809.498094.89
11 Ay750.258252.72
12 Ay701.408416.81
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
2 Ay3542.757085.50
3 Ay2409.577228.71
4 Ay1844.467377.83
5 Ay1506.487532.38
6 Ay1282.417694.43
7 Ay1123.377863.61
8 Ay1005.058040.39
9 Ay913.928225.31
10 Ay841.898418.93
11 Ay782.508607.47
12 Ay736.248834.88
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
2 Ay3542.757085.50
3 Ay2409.577228.71
4 Ay1844.467377.83
5 Ay1506.487532.38
6 Ay1282.417694.43
7 Ay1123.377863.61
8 Ay1005.058040.39
9 Ay913.928225.31
10 Ay841.898418.93
11 Ay783.818621.89
12 Ay736.248834.88
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
2 Ay3542.757085.50
3 Ay2409.577228.71
4 Ay1844.467377.83
5 Ay1506.487532.38
6 Ay1282.417694.43
7 Ay1123.377863.61
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
2 Ay3542.757085.50
3 Ay2409.577228.71
4 Ay1844.467377.83
5 Ay1506.487532.38
6 Ay1282.417694.43
7 Ay1123.377863.61
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
2 Ay3542.757085.50
3 Ay2409.577228.71
4 Ay1844.467377.83
5 Ay1506.487532.38
6 Ay1282.417694.43
7 Ay1123.377863.61
8 Ay1005.058040.39
9 Ay913.928225.31
10 Ay841.898418.93
11 Ay783.818621.89
12 Ay736.248834.88
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
2 Ay3542.757085.50
3 Ay2409.577228.71
4 Ay1844.467377.83
5 Ay1506.487532.38
6 Ay1282.417694.43
7 Ay1123.377863.61
8 Ay1005.058040.39
9 Ay913.928225.31
10 Ay841.898418.93
11 Ay783.818621.89
12 Ay736.248834.88
İletişim Formu
Toplam 0 oy, ortalama 0.00
Toplam 0 oy, ortalama 0.00
Toplam 0 oy, ortalama 0.00
Toplam 0 oy, ortalama 0.00
Bu ürün Ürün Hakkında Henüz Hiç Yorum Yapılmamış
Yorum yapabilmek için oturum açmalısınız!

Son incelediğiniz ürünler