%100 Güvenli Alışveriş
Tükendi

ASUSTOR AS1102T, 1Gb DDR4 Ram, 2 Yuvalı (2x22TB Destek), 1x2.5GbE Network, 2xUSB 3.2, Tower NAS (Yedekleme) Cihazı

Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Yorum yapılmamış.

Asustor AS1102T 3.5" 2 Yuvalı Nas Depolama Ünitesi Genel Özellikler

Asustor AS1102T Nas Depolama Ünitesi

Asustor AS1102TÜstün değer, üstün performans.
 • 1,4 GHz Dört Çekirdekli Realtek RTD1296 işlemci
 • DDR4'u – %40 daha verimli kullanır.
 • Superfast 2,5-Gigabit Ethernet
 • 4K kodlama dönüştürme ile içeriğin keyfini çıkarın, indirin, yükleyin ve akışını sağlayın.
 • LAN'de Uyandırma ve WAN'de Uyandırmayı destekler.
 • Yeni Kırmızı Altın logo
 • Aletsiz kurulum

Asustor AS1102T Nas Depolama Ünitesi

Bir Klasik Her Zamankinden Daha İyi Donanımla Yeniden Doğuyor 
 • 2,5-Gigabit Ethernet – Gigabit performansının iki katından fazla.
 • 1,4Ghz Realtek RTD1296 Quad-Core İşlemci
 • Yüksek performanslı, 4K kod çözme
 • DDR4 RAM – %40 daha verimli
 • LAN'de Uyandırma ve WAN'de Uyandırmayı destekler.

Asustor AS1102T Nas Depolama Ünitesi

Bütüncül Yedekleme Çözümü 
 • Telefon yedekleme
 • NAS veri koruma
 • NAS'den NAS'e yedeklemeye
 • Bilgisayar yedekleme
 • Buluttan NAS yedeklemeye
 • USB yedekleme

Asustor AS1102T Nas Depolama Ünitesi

Tamamen Yeni ADM 4.0ADM 4.0 artık bizimle ve ADM işletim sistemine çok sayıda sezgisel tasarım değişikliği getirdi. Yükseltilmiş Kullanıcı Arayüzü OLED ekranların kaydedilmesine ve korunmasına yardımcı olan göz zevkinize hitap eden yeni bir karanlık mod getirdi. ADM 4.0 çeşitli kişiselleştirilebilir elemanları, rahat ve kullanımı daha kolay hızlı arama özellikleri ve yeni özel temaları içeren yeni bir oturum açma sayfası ile donatıldı. Yakından bakıldığında ADM 4.0 performansa, uyumluluğa ve önceki sürümlerde bulunan OpenSSL eklenti güvenlik açıkları nedeniyle yeni sürümde güvenliğe iyileştirmeler getiriyor, verimli iyileştirmeler daha iyi performans sunarken güvenlikten taviz verilmiyor.
Kırmızı Altın RenkYeni Kırmızı Altın Logo zarif ve özgün, ASUSTOR NAS modelleri arasında kolay ayrım yapılmasını mümkün kılıyor.
Asustor AS1102T Nas Depolama Ünitesi
Asustor AS1102T Nas Depolama Ünitesi
Realtek Quad-Core İşlemci ve DDR4 RAMDrivestor 2 ve Drivestor 4, Realtek RTD1296 1,4GHz Quad-Core 64-bit İşlemci ile donatıldı. Drivestor serisiyle çoklu ortamı 4K'da dönüştürün, akışını sağlayın ve oynatın, dosyaları aktarın ve birçok görevi kolaylıkla yapın. Drivestor, 1 GB'lık DDR4 belleğini kullanarak birçok görevi kolaylıkla başarır, ASUSTOR NAS üzerindeki her türlü görevin kelimenin tam anlamıyla düzgün şekilde yürütülmesini temin eder.
Verimli ve GüçlüDrivestor 2 ve 4 ASUSTOR'un şu ana kadar en yüksek değere sahip olan cihazlarıdır. Kolay kod çözen donanımıyla 10-bit 4K H.265 ortam dönüştürmesi sağlar ve videonun LooksGood'da inanılmaz bir şekilde düzgün oynatılmasını mümkün kılar.
Asustor AS1102T Nas Depolama Ünitesi

Asustor AS1102T Nas Depolama Ünitesi

Ortam ModuDrivestor 2 ve 4 1 GB'lık bellekle gelir. Ortam Modu çeşitli görevler çok fazla miktarda RAM'e ihtiyaç duyduğu için RAM'in 512 MB'nı çoklu ortam görevleri için verimli bir şekilde saklayan yeni bir özelliktir. RAM'in çoklu ortam için ayrılmasıyla, video oynatma işlemi düzgün şekilde devam eder ve diğer görevler tarafından kesintiye uğratılmaz.

Asustor AS1102T Nas Depolama Ünitesi

2,5-Gigabit Ethernet – İki Kat HızlıDrivestor 2 son derece ekonomik bir ürün olmasına karşın 2,5-Gigabit Ethernete sahiptir ve benzer Gigabit sınıf cihazların performansının iki katını sunar.

Asustor AS1102T Nas Depolama Ünitesi

Aletsiz kurulumAS11 serisinde Dış kapak tasarımı gerektiğinde kaydırarak kolayca açılmasını sağlar. İç sabit disk kızakları ve dış kapak başka bir alet kullanılmadan disklerin kolayca takılabilmesine imkân sağlayan el vidalarına sahiptir.

Asustor AS1102T Nas Depolama Ünitesi

Ultra-sessiz çalışmaAS11 serisi cihazlar sistem bekleme konumunda iken yalnızca 19 desibel kadar ses çıkarırlar. Buda neredeyse iğnenin yere düşme sesine eşittir. Sistem çalışma esnasında 32 desibel ses çıkarmaktadır ki bu özelliği ile sorunsuz ve rahat bir şekilde herhangi bir ortama rahatlıkla yerleştirilebilmesine olanak sağlar.

Asustor AS1102T Nas Depolama Ünitesi

7/24 güvenilirlik ve dayanıklılıkTüm ASUSTOR NAS, 7/24 kullanıma uygundur. ASUSTOR NAS cihazları, ekstrem koşullarda dayanıklılığı test etmek için düşürme testleri ve yanma testleri gibi çok sıkı testlerden geçmiştir. Soğutma parçalarının, cihazın uzun ömürlü olmasına yardımcı olmak için ısıyı dağıtmak üzere hassas bileşenlere eklenmiştir.

Asustor AS1102T Nas Depolama Ünitesi

Dışardan Çok Katmanlı KorumaASUSTOR NAS, verilerinizi dışarıdan koruyan derinlemesine bir veri koruma planı oluşturarak veri güvenliği sağlar. Çok katmanlı bir dağıtım şemasının kullanılması, etkin ağ, sistem ve veri korumasının yapılmasına olanak tanır.
 • Güvenlik Duvarı
 • ADM Koruyucusu
 • VPN bağlantısı
 • SSL sertifika bağlantısı
 • Otomatik çıkış
 • MyArchive çevrim dışı yedekleme
 • AES-256 klasör şifreleme
 • Antivirüs yazılımı - ClamAV
 • Dosya/klasör/uygulama izolasyonu
 • 2 Adımlı Doğrulama
 • Wake-on-LAN (WOL)
 • Wake-on WAN (WAN)

Asustor AS1102T Nas Depolama Ünitesi

Kapsamlı Yedekleme ÇözümleriASUSTOR NAS üzerinde 12 farklı yedekleme seçenekleri sağlar. Amazon S3, , Dropbox, Google Drive, OneDrive, dahil olmak üzere bulut depolama hizmetleri ile bağlanır. Ayrıca, verileriniz için uygun yedekleme sağlamak için FTP Explorer, USB harici sabit sürücü muhafazaları, harici sabit diskler ve yerel yedekleme kullanabilirsiniz. Windows, Mac veya Linux sistemler, ASUSTOR yedekleme ihtiyaçlarına uygun araçlar sağlar.

Asustor AS1102T Nas Depolama Ünitesi

Web CenterEn yeni özelliğimiz olan Web Center NAS'inize düzgün ve kolay bir şekilde web sitesi kurmanızı mümkün kılar. Ev veya Ofiste barındırırak websitenizi oluşturmak ve geliştirmek için Nginx ve Apache gibi web sunucusu uygulamalarını hızlı bir şekilde kurun, bir çok farklı websitesini barındırmak için Web Center'de birden fazla websitesi portalı oluşturulabilir ve verimlilik arttırılabilir.
Fidye Yazılımlardan KorumaDrivestor, fidye yazılımı saldırılarına karşı korunmaya yardımcı olmak için ADM'nin en güncel sürümü ile birlikte gelir. Anlık Görüntü Merkezi ile kayıp verileri kolayca geri yüklemek için etkili anlık görüntüler sağlar. Drivestor'da bulunan diğer güvenlik özellikleri, bir veya daha fazla yedek yönetici hesabı oluşturma yeteneği, kara-beyaz listeler içeren bir ADM Defender güvenlik duvarı ve uzak saldırıları önlemek için varsayılan bağlantı noktalarını değiştirme, SSH ve Terminal'i devre dışı bırakma yeteneğidir.
Asustor AS1102T Nas Depolama Ünitesi

Asustor AS1102T Nas Depolama Ünitesi

Photo Gallery 3 + AiFoto 3.0Tamamı yeni olan Photo Gallery 3 ve AiFoto 3 yenilendi ve çeşitli yeni özelliklerle fotoğraf düzenlemeyi her zamankinden daha kolay hale getirdi. Fotoğraf Galerisi 3 için yeni özellikler arasında zaman çizelgeleri, akıllı albümler, ve çok daha fazlası bulunur. Fotoğrafları boyutlarının iki katına kadar kolayca büyütün, slayt gösterilerinde müzik çalın; performans geliştirmeleri ve özelleştirilmiş paylaşım bağlantıları daha da iyi bir fotoğraf görüntüleme ve paylaşma deneyimi sunar.

Asustor AS1102T Nas Depolama Ünitesi

Tamamı Yeni Güncellenen EZ Sync 
 • Tamamı yeni Kullanıcı Arayüzü. Basit ve kullanımı daha kolay. NAS bilgilerini hızlı bir şekilde görüntüleyin.
 • Daha eksiksiz ayarlar - ayrıntılı klasör listeleri sunar. Bir klasörde olmayan klasörleri ve dosyaları kolayca seçin.
 • Anormal durum bildirimleri
 • 2 adımlı doğrulama desteği hesap güvenliğini artırır.
 • Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için NAS bağlantı ve dosya senkronizasyonu sistem kararlılığını geliştirin.
Bulut Yedekleme MerkeziBulut Yedekleme Merkezi, Amazon S3, Backblaze B2, Microsoft Azure Blob Depolama ve Alibaba Cloud dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere çeşitli kurumsal bulut hizmetleri için destek sağlar. Anlık ve zamanlanmış yedeklemelerle verilerinizi kontrol edin, verilerinizi çevrimiçi ve çevrimdışı tutan ve verilerinizi koruyan karma bir bulut oluşturmak için Bulut Yedekleme Merkezi'ni kullanın.
Asustor AS1102T Nas Depolama Ünitesi
Asustor AS1102T Nas Depolama Ünitesi
DataSync CenterDataSync Center, çoklu bulut hizmetlerini tek bir uygulamada birleştirir. Veri Merkezi, bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla Google Drive, Dropbox ve OneDrive'ı içerir ve çoklu hesapların yanı sıra çoklu görevleri de destekler. Anlık ve zamanlanmış yedeklemelerle verilerinizi kontrol edin, verilerinizi çevrimiçi ve çevrimdışı tutan ve verilerinizi koruyan karma bir bulut oluşturmak için Bulut Yedekleme Merkezi'ni kullanın.

Asustor AS1102T Nas Depolama Ünitesi

En İyi Ev Multimedya Merkezini oluşturunASUSTOR NAS ile talebe bağlı eğlencenin tadını çıkarın. ASUSTOR NAS Full HD (1080p) çıkışı destekler, bu da filmlerin, TV programlarının, müzik ve fotoğrafların yüksek çözünürlüklü olarak tadını çıkarmanızı sağlar. Ayrıca, ASUSTOR Uygulama Merkezi ile NAS'ınızın bilgisayar, TV ve mobil cihazlar üzerinden multimedya içerik oynatmasını sağlayan UPnP Media Server ve OwnTone gibi multimedya sunucu uygulamalarını kurabilirsiniz.

Asustor AS1102T Nas Depolama Ünitesi

Mobil UygulamalarASUSTOR'un seçkin Bulut bağlantı teknolojisi, dosyalara erişmek ve paylaşmak amacıyla Mobil cihazınız ile herhangi bir yerden NAS'a bağlanmasına olanak tanır. ASUSTOR mobil uygulamaları gizliliğinizi ve verilerinizi korumak amacıyla geçiş kodu kilit işlevleri sağlar. Ayrıca daha fazla güvenlik için HTTPS bağlantılarını kullanabilirsiniz.

Asustor AS1102T Nas Depolama Ünitesi

Geniş kapsamlı Gözetleme SistemiGüçlü ASUSTOR NAS bir gözetim sistemi kurmak isteyen ev ve SMB kullanıcıları için en uygun güvenilirlik sağlar. 4 adet ücretsiz kamera lisansı ile daha küçük talepleri olan kullanıcılar için son derece uygun maliyetli gözetim çözümü olarak sunulmaktadır. Daha büyük talepleri olan kullanıcılar için, kamera kanal sayısını arttırmak için lisans satın alınabilir kamera bağlantısını 12 adete kadar genişletebilir. Gözetim Merkezine karşılık gelen mobil uygulamayı AiSecure kurduktan sonra, kullanıcılar herhangi bir yerden en değerli varlıklarını canlı gözetim ile kendi akıllı telefonlarında izlemeleri mümkün olacak.
 • Hızlı kurulum sihirbazını başlatın
 • Otomatik kamera arama
 • Sadece tek bir tıklama ile kameralar ekle
 • Video formatı yapılandırma
 • Kayıt zamanlamasını yapılandırmak

Asustor AS1102T Nas Depolama Ünitesi

Uygulama MerkeziASUSTOR NAS'ın sınırsız potansiyeli ortaya çıkarın. Satın aldığınız ASUSTOR NAS cihazı ile gelen uygulamalar sadece başlangıçtır. 200'den fazla benzersiz uygulamayı, Uygulama Merkezinden indirebilirsiniz. Kendiniz için kişiselleştirilmiş bir NAS aygıtı oluşturulurken ASUSTOR NAS cihazlarının sınırsız potansiyeli keşfedebilirsiniz.
Donanım Özellikleri
CPU ModelRealtek RTD1296
İşlemci mimarisiARM64 64-bit
CPU FrekansıDört Çekirdek 1.4GHz
Bellek1GB DDR4
Bellek, şuna kadar genişletilebilirgenişletilebilir değil
Flaş Bellek8GB eMMC
Sürücü Yuvası/Yuvaları2
Uyumlu Sürücü Tipi3.5" SATA HDD
Genişletme Birimine Sahip Maks. Sürücü Yuvası10
GenişletmeUSB 3.2 Gen 1 x 2
2.5 Gigabit Ethernet (2.5G/1G/100M) x 1
Sistem Fanı70mm x 1
Güç Kaynağı Ünitesi / Adaptörü65W x1
Giriş Voltajı100V to 240V AC
SertifikasyonFCC, CE, VCCI, BSMI, C-TICK, KCC, BIS, CCC
Enerji Tüketimi11.6W (Çalışma) 5.97W (Disk Hazırda bekletme)
Gürültü Seviyesi18.6dB (HDD idle)
Çalışma Sıcaklığı0°C~40°C (32°F~104°F)
Nem5% to 95% RH
Boyut165(H) x 102(W) x 218(D) mm
Ağırlık1.14 kg / 2.5 lbs
Yazılım Özellikleri
Desteklenen İşletim SistemiWindows XP, Vista, 7, 8, 10, Server 2003, Server 2008, Server 2012, Server 2016, Server 2019, macOS, UNIX, Linux, and BSD
Desteklenen DillerDeutsch, English, Français, Italiano, Nederlands, Русский, 日本語, 한글, 简体中文, 繁體中文, Česká, Polski, Svenska, Dansk, Norsk, Suomi, Português, Türkçe, Español, Magyar
Desteklenen TarayıcılarFirefox, Chrome, Safari, Microsoft Edge
Ağ ProtokolleriCIFS / SMB, SMB 2.0 / 3.0, AFP, NFS, FTP (Unicode desteği), TFTP, WebDAV, Rsync, SSH, SFTP, iSCSI/IP-SAN, HTTP, HTTPS, Proxy, SNMP, Syslog
Bağlantı ve iletimTCP/IP (IPv4 & IPv6), Link Birleştirme: 0, Jumbo Frame (MTU), VLAN, EZ Connect, Kablosuz Ağ, DDNS ve EZ-Router, Wake-on-LAN Destekler (WOL),Wake-on-WAN Destekler (WOW)
Disk Desteği2 ADET 22TB
Disk Boyutu3.5"
Hot Swap YuvaYOK
Ağ Bağlantısı1x 2,5 GIGABIT
USB Port2 ADET
İletişim Formu
Toplam 0 oy, ortalama 0.00
Toplam 0 oy, ortalama 0.00
Toplam 0 oy, ortalama 0.00
Toplam 0 oy, ortalama 0.00
Bu ürün Ürün Hakkında Henüz Hiç Yorum Yapılmamış
Yorum yapabilmek için oturum açmalısınız!