%100 Güvenli Alışveriş
Tükenmek Üzere Son 3 Ürün

ASUSTOR AS1104T, 1Gb DDR4 Ram, 4 Yuvalı (4x22TB Destek), 1x2.5GbE Network, 2xUSB 3.2, Tower NAS (Yedekleme) Cihazı

Ürünün Fiyatı:11.460,00
Fiyatlarımıza KDV Dahildir.
Havale / EFT:11.116,00
Sepete Ekle
Yorum yapılmamış.
Aynı gün kargoya verilir
17:30`a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilir.

DRIVESTOR 4 (AS1104T)

Drivestor 4 – Üstün Değer, Üstün Performans

 • 1,4 GHz Dört Çekirdekli Realtek RTD1296 işlemci
 • DDR4-u – %40 daha verimli kullanır
 • Superfast 2,5-Gigabit Ethernet
 • 4K kodlama dönüştürme ile içeriğin keyfini çıkarın, indirin, yükleyin ve akışını sağlayın.
 • LAN-de Uyandırma ve WAN-de Uyandırmayı destekler
 • Yeni Kırmızı Altın logo
 • Aletsiz kurulum


Bir Klasik Her Zamankinden Daha İyi Donanımla Yeniden Doğuyor

 • 2,5-Gigabit Ethernet – Gigabit performansının iki katından fazla.
 • 1,4Ghz Realtek RTD1296 Quad-Core İşlemci
 • Yüksek performanslı, 4K kod çözme
 • DDR4 RAM – %40 daha verimli
 • LAN-de Uyandırma ve WAN-de Uyandırmayı destekler


Bütüncül Yedekleme Çözümü

 • Telefon yedekleme
 • Bilgisayar yedekleme
 • NAS veri koruma
 • Buluttan NAS yedeklemeye
 • NAS-den NAS-e yedeklemeye
 • USB yedekleme


Tamamen Yeni ADM 4.0

ADM 4.0 artık bizimle ve ADM işletim sistemine çok sayıda sezgisel tasarım değişikliği getirdi. Yükseltilmiş Kullanıcı Arayüzü OLED ekranların kaydedilmesine ve korunmasına yardımcı olan göz zevkinize hitap eden yeni bir karanlık mod getirdi. ADM 4.0 çeşitli kişiselleştirilebilir elemanları, rahat ve kullanımı daha kolay hızlı arama özellikleri ve yeni özel temaları içeren yeni bir oturum açma sayfası ile donatıldı. Yakından bakıldığında ADM 4.0 performansa, uyumluluğa ve önceki sürümlerde bulunan OpenSSL eklenti güvenlik açıkları nedeniyle yeni sürümde güvenliğe iyileştirmeler getiriyor, verimli iyileştirmeler daha iyi performans sunarken güvenlikten taviz verilmiyor.


Kırmızı Altın Renk

Yeni Kırmızı Altın Logo zarif ve özgün, ASUSTOR NAS modelleri arasında kolay ayrım yapılmasını mümkün kılıyor.


Realtek Quad-Core İşlemci ve DDR4 RAM

Drivestor 2 ve Drivestor 4, Realtek RTD1296 1,4GHz Quad-Core 64-bit İşlemci ile donatıldı. Drivestor serisiyle çoklu ortamı 4K-da dönüştürün, akışını sağlayın ve oynatın, dosyaları aktarın ve birçok görevi kolaylıkla yapın. Drivestor, 1 GB-lık DDR4 belleğini kullanarak birçok görevi kolaylıkla başarır, ASUSTOR NAS üzerindeki her türlü görevin kelimenin tam anlamıyla düzgün şekilde yürütülmesini temin eder.


Verimli ve Güçlü

Drivestor 2 ve 4 ASUSTOR-un şu ana kadar en yüksek değere sahip olan cihazlarıdır. Kolay kod çözen donanımıyla 10-bit 4K H.265 ortam dönüştürmesi sağlar ve videonun LooksGood-da inanılmaz bir şekilde düzgün oynatılmasını mümkün kılar.


Ortam Modu

Drivestor 2 ve 4 1 GB-lık bellekle gelir. Ortam Modu çeşitli görevler çok fazla miktarda RAM-e ihtiyaç duyduğu için RAM-in 512 MB-nı çoklu ortam görevleri için verimli bir şekilde saklayan yeni bir özelliktir. RAM-in çoklu ortam için ayrılmasıyla, video oynatma işlemi düzgün şekilde devam eder ve diğer görevler tarafından kesintiye uğratılmaz.


2,5-Gigabit Ethernet – İki Kat Hızlı

Drivestor 2 son derece ekonomik bir ürün olmasına karşın 2,5-Gigabit Ethernete sahiptir ve benzer Gigabit sınıf cihazların performansının iki katını sunar.


Düzenli erişim (RAID 1)

 • 214 MB/S Okuma
 • 266 MB/S Yazma

* Performans rakamları ASUSTOR laboratuvarında optimize edilmiş ağ ayarlarında son teknoloji istemci bilgisayarlar ile elde edilmiştir ve farklı ortamlarda farklılık gösterebilir. Sıradan masaüstü ya da dizüstü bilgisayarlar bu rakamları veremeyebilir.


Aletsiz kurulum

AS11 serisinde Dış kapak tasarımı gerektiğinde kaydırarak kolayca açılmasını sağlar. İç sabit disk kızakları ve dış kapak başka bir alet kullanılmadan disklerin kolayca takılabilmesine imkân sağlayan el vidalarına sahiptir.


Ücretsiz exFAT

exFAT, Microsoft tarafından yapılan bir ilke değişikliği nedeniyle artık ADM 4.0-da ücretsiz olarak desteklenmektedir.


Ultra-sessiz çalışma

AS11 serisi cihazlar sistem bekleme konumunda iken yalnızca 19 desibel kadar ses çıkarırlar. Buda neredeyse iğnenin yere düşme sesine eşittir. Sistem çalışma esnasında 32 desibel ses çıkarmaktadır ki bu özelliği ile sorunsuz ve rahat bir şekilde herhangi bir ortama rahatlıkla yerleştirilebilmesine olanak sağlar


7/24 güvenilirlik ve dayanıklılık

Tüm ASUSTOR NAS, 7/24 kullanıma uygundur. ASUSTOR NAS cihazları, ekstrem koşullarda dayanıklılığı test etmek için düşürme testleri ve yanma testleri gibi çok sıkı testlerden geçmiştir. Soğutma parçalarının, cihazın uzun ömürlü olmasına yardımcı olmak için ısıyı dağıtmak üzere hassas bileşenlere eklenmiştir.


Dışardan Çok Katmanlı Koruma

ASUSTOR NAS, verilerinizi dışarıdan koruyan derinlemesine bir veri koruma planı oluşturarak veri güvenliği sağlar. Çok katmanlı bir dağıtım şemasının kullanılması, etkin ağ, sistem ve veri korumasının yapılmasına olanak tanır.

Ağ Saldırı Koruması

 • Güvenlik Duvarı
 • ADM Koruyucusu

Güvenli Veri Aktarımı

 • VPN bağlantısı
 • SSL sertifika bağlantısı
 • Otomatik çıkış

Dahili Veri

 • MyArchive çevrim dışı yedekleme
 • AES-256 klasör şifreleme
 • Antivirüs yazılımı - ClamAV

Erişim Kontrolü

 • Dosya/klasör/uygulama izolasyonu
 • 2 Adımlı Doğrulama
 • Wake-on-LAN (WOL)
 • Wake-on WAN (WAN)


Kapsamlı Yedekleme Çözümleri

ASUSTOR NAS üzerinde 12 farklı yedekleme seçenekleri sağlar. Amazon S3, Dropbox, Google Drive, OneDrive, dahil olmak üzere bulut depolama hizmetleri ile bağlanır. Ayrıca, verileriniz için uygun yedekleme sağlamak için FTP Explorer, USB harici sabit sürücü muhafazaları, harici sabit diskler ve yerel yedekleme kullanabilirsiniz. Windows, Mac veya Linux sistemler, ASUSTOR yedekleme ihtiyaçlarına uygun araçlar sağlar.

1. Mobil verileri NAS-a aktarın

2. Bilgisayar verileri NAS-a aktarın

3. NAS yerel yedekleme

4. Genel bulut ve NAS veri yedekleme

5. NAS-tan NAS-a

6. Harici cihaza NAS yedekleme


Web Center

En yeni özelliğimiz olan Web Center NAS-inize düzgün ve kolay bir şekilde web sitesi kurmanızı mümkün kılar. Ev veya Ofiste barındırırak websitenizi oluşturmak ve geliştirmek için Nginx ve Apache gibi web sunucusu uygulamalarını hızlı bir şekilde kurun, bir çok farklı websitesini barındırmak için Web Center-de birden fazla websitesi portalı oluşturulabilir ve verimlilik arttırılabilir.


Fidye Yazılımlardan Koruma

Drivestor, fidye yazılımı saldırılarına karşı korunmaya yardımcı olmak için ADM-nin en güncel sürümü ile birlikte gelir. Anlık Görüntü Merkezi ile kayıp verileri kolayca geri yüklemek için etkili anlık görüntüler sağlar. Drivestor-da bulunan diğer güvenlik özellikleri, bir veya daha fazla yedek yönetici hesabı oluşturma yeteneği, kara-beyaz listeler içeren bir ADM Defender güvenlik duvarı ve uzak saldırıları önlemek için varsayılan bağlantı noktalarını değiştirme, SSH ve Terminal-i devre dışı bırakma yeteneğidir.


Photo Gallery 3 + AiFoto 3.0

Tamamı yeni olan Photo Gallery 3 ve AiFoto 3 yenilendi ve çeşitli yeni özelliklerle fotoğraf düzenlemeyi her zamankinden daha kolay hale getirdi. Fotoğraf Galerisi 3 için yeni özellikler arasında zaman çizelgeleri, akıllı albümler, ve çok daha fazlası bulunur. Fotoğrafları boyutlarının iki katına kadar kolayca bü yü tün, slayt gösterilerinde müzik çalın; performans geliştirmeleri ve özelleştirilmiş paylaşım bağlantıları daha da iyi bir fotoğraf görüntüleme ve paylaşma deneyimi sunar.


Tamamı Yeni Güncellenen EZ Sync

ASUSTOR EZ Sync

 1. Tamamı yeni Kullanıcı Arayüzü. Basit ve kullanımı daha kolay. NAS bilgilerini hızlı bir şekilde görüntüleyin.
 2. Daha eksiksiz ayarlar - ayrıntılı klasör listeleri sunar. Bir klasörde olmayan klasörleri ve dosyaları kolayca seçin.
 3. Anormal durum bildirimleri
 4. 2 adımlı doğrulama desteği hesap güvenliğini artırır.
 5. Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için NAS bağlantı ve dosya senkronizasyonu sistem kararlılığını geliştirin.


Bulut Yedekleme Merkezi

Bulut Yedekleme Merkezi, Amazon S3, Backblaze B2, Microsoft Azure Blob Depolama ve Alibaba Cloud dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere çeşitli kurumsal bulut hizmetleri için destek sağlar. Anlık ve zamanlanmış yedeklemelerle verilerinizi kontrol edin, verilerinizi çevrimiçi ve çevrimdışı tutan ve verilerinizi koruyan karma bir bulut oluşturmak için Bulut Yedekleme Merkezi-ni kullanın.


DataSync Center

DataSync Center, çoklu bulut hizmetlerini tek bir uygulamada birleştirir. Veri Merkezi, bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla Google Drive, Dropbox ve OneDrive-ı içerir ve çoklu hesapların yanı sıra çoklu görevleri de destekler. Anlık ve zamanlanmış yedeklemelerle verilerinizi kontrol edin, verilerinizi çevrimiçi ve çevrimdışı tutan ve verilerinizi koruyan karma bir bulut oluşturmak için Bulut Yedekleme Merkezi-ni kullanın.


En İyi Ev Multimedya Merkezini oluşturun

ASUSTOR NAS ile talebe bağlı eğlencenin tadını çıkarın. ASUSTOR NAS Full HD (1080p) çıkışı destekler, bu da filmlerin, TV programlarının, müzik ve fotoğrafların yüksek çözünürlüklü olarak tadını çıkarmanızı sağlar. Ayrıca, ASUSTOR Uygulama Merkezi ile NAS-ınızın bilgisayar, TV ve mobil cihazlar üzerinden multimedya içerik oynatmasını sağlayan UPnP Media Server ve OwnTone gibi multimedya sunucu uygulamalarını kurabilirsiniz.

SoundsGood + AiMusic

Photo Gallery 3 + AiFoto 3

LooksGood + AiVideos


Mobil Uygulamalar

ASUSTOR-un seçkin Bulut bağlantı teknolojisi, dosyalara erişmek ve paylaşmak amacıyla Mobil cihazınız ile herhangi bir yerden NAS-a bağlanmasına olanak tanır. ASUSTOR mobil uygulamaları gizliliğinizi ve verilerinizi korumak amacıyla geçiş kodu kilit işlevleri sağlar. Ayrıca daha fazla güvenlik için HTTPS bağlantılarını kullanabilirsiniz.


Geniş kapsamlı Gözetleme Sistemi

Güçlü ASUSTOR NAS bir gözetim sistemi kurmak isteyen ev ve SMB kullanıcıları için en uygun güvenilirlik sağlar. 4 adet ücretsiz kamera lisansı ile daha küçük talepleri olan kullanıcılar için son derece uygun maliyetli gözetim çözümü haline sunulmaktadır. Daha büyük talepleri olan kullanıcılar için, kamera kanal sayısını arttırmak için lisans satın alınabilir kamera bağlantısını 12 adete kadar genişletebilir. Gözetim Merkezine karşılık gelen mobil uygulamayı AiSecure kurduktan sonra, kullanıcılar herhangi bir yerden en değerli varlıklarını canlı gözetim ile kendi akıllı telefonlarında izlemeleri mümkün olacak.

 • Satın alınabilir Kamera Lisansları
 • Geniş kapsamlı Kamera Uyumluluk listesi

5 Adım 60 Saniye
Gözetim sisteminizi hızlıca kurun

 1. Hızlı kurulum sihirbazını başlatın
 2. Otomatik kamera arama
 3. Sadece tek bir tıklama ile kameralar ekle
 4. Video formatı yapılandırma
 5. Kayıt zamanlamasını yapılandırmak

*12 kamera kanalına kadar destekler.


Uygulama Merkezi

ASUSTOR NAS-ın sınırsız potansiyeli ortaya çıkarın. Satın aldığınız ASUSTOR NAS cihazı ile gelen uygulamalar sadece başlangıçtır. 200-den fazla benzersiz uygulamayı, Uygulama Merkezinden indirebilirsiniz. Kendiniz için kişiselleştirilmiş bir NAS aygıtı oluşturulurken ASUSTOR NAS cihazlarının sınırsız potansiyeli keşfedebilirsiniz.


Birinci sınıf Ürün Garantisi

Tüm ASUSTOR NAS ürünleri 3 yıl garanti ile geliyor. ASUSTOR, satış sonrası servis ve teknik destekte en yüksek standardı sağlayan müşteri hizmetinde öncelik yapmaya devam ediyor.

Ağ Bağlantısı1x 2,5 GIGABIT
Disk Boyutu3.5"
Disk Desteği4 ADET 22TB
Hot Swap YuvaYOK
USB Port2 ADET
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
2 Ay5865.9611731.93
+4 ay
3 Ay3984.2311952.69
+4 ay
4 Ay3045.4812181.92
+4 ay
5 Ay2484.0212420.11
+4 ay
6 Ay2111.3012667.81
+4 ay
7 Ay1846.5112925.58
+4 ay
8 Ay1649.2613194.07
+4 ay
9 Ay1497.1013473.94
10 Ay1376.5913765.94
11 Ay1279.1714070.89
12 Ay1199.1414389.64
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
2 Ay5865.9611731.93
+4 ay
3 Ay3984.2311952.69
+4 ay
4 Ay3045.4812181.92
+4 ay
5 Ay2484.0212420.11
+4 ay
6 Ay2111.3012667.81
+4 ay
7 Ay1846.5112925.58
+4 ay
8 Ay1649.2613194.07
+4 ay
9 Ay1497.1013473.94
10 Ay1376.5913765.94
11 Ay1279.1714070.89
12 Ay1199.1414389.64
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
2 Ay5888.3411776.67
3 Ay4004.9012014.70
4 Ay3065.6412262.55
5 Ay2503.8912519.43
6 Ay2131.4612788.77
7 Ay1867.1413069.96
8 Ay1670.4713363.79
9 Ay1519.0213671.14
10 Ay1399.3013992.95
11 Ay1302.7514330.28
12 Ay1223.6914684.28
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
2 Ay5834.5611669.12
3 Ay3955.3111865.93
4 Ay3017.3712069.49
5 Ay2456.0312280.16
6 Ay2083.0512498.31
7 Ay1817.7712724.36
8 Ay1619.8412958.73
9 Ay1466.8813201.90
10 Ay1345.4413454.37
11 Ay1246.9713716.68
12 Ay1165.7913989.43
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
2 Ay5834.5611669.12
3 Ay3955.3111865.93
4 Ay3017.3712069.49
5 Ay2456.0312280.16
6 Ay2083.0512498.31
7 Ay1817.7712724.36
8 Ay1619.8412958.73
9 Ay1466.8813201.90
10 Ay1345.4413454.37
11 Ay1246.9713716.68
12 Ay1165.7913989.43
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
2 Ay5888.3411776.67
3 Ay4004.9012014.70
4 Ay3065.6412262.55
5 Ay2503.8912519.43
6 Ay2131.4612788.77
7 Ay1867.1413069.96
8 Ay1670.4713363.79
9 Ay1519.0213671.14
10 Ay1399.3013992.95
11 Ay1300.5714306.31
12 Ay1223.6914684.28
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
2 Ay5888.3411776.67
3 Ay4004.9012014.70
4 Ay3065.6412262.55
5 Ay2503.8912519.43
6 Ay2131.4612788.77
7 Ay1867.1413069.96
8 Ay1670.4713363.79
9 Ay1519.0213671.14
10 Ay1399.3013992.95
11 Ay1302.7514330.28
12 Ay1223.6914684.28
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
2 Ay5888.3411776.67
3 Ay4004.9012014.70
4 Ay3065.6412262.55
5 Ay2503.8912519.43
6 Ay2131.4612788.77
7 Ay1867.1413069.96
8 Ay1670.2713362.18
9 Ay1519.0213671.14
10 Ay1399.3013992.95
11 Ay1302.7514330.28
12 Ay1223.6914684.28
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
2 Ay5805.9111611.83
3 Ay3906.5211719.56
4 Ay2988.1711952.69
5 Ay2429.7312148.63
6 Ay2040.8312244.99
7 Ay1788.8912522.25
8 Ay1592.0012736.02
9 Ay1424.5812821.22
10 Ay1303.4713034.71
11 Ay1206.3313269.67
12 Ay1120.9313451.11
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
2 Ay5805.9111611.83
3 Ay3906.5211719.56
4 Ay2988.1711952.69
5 Ay2429.7312148.63
6 Ay2040.8312244.99
7 Ay1788.8912522.25
8 Ay1592.0012736.02
9 Ay1424.5812821.22
10 Ay1303.4713034.71
11 Ay1206.3313269.67
12 Ay1120.9313451.11
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
2 Ay5888.3411776.67
3 Ay4004.9012014.70
4 Ay3065.6412262.55
5 Ay2503.8912519.43
6 Ay2131.4612788.77
+2
7 Ay1867.1413069.96
+2 ay
8 Ay1670.4713363.79
+2 ay
9 Ay1519.0213671.14
+2 ay
10 Ay1399.3013992.95
+2 ay
11 Ay1302.7514330.28
+2 ay
12 Ay1223.6914684.28
+2 ay
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
2 Ay5888.3411776.67
3 Ay4004.9012014.70
4 Ay3065.6412262.55
5 Ay2503.8912519.43
6 Ay2131.4612788.77
7 Ay1867.1413069.96
8 Ay1670.4713363.79
9 Ay1519.0213671.14
10 Ay1399.3013992.95
11 Ay1302.7514330.28
12 Ay1223.6914684.28
İletişim Formu
Toplam 0 oy, ortalama 0.00
Toplam 0 oy, ortalama 0.00
Toplam 0 oy, ortalama 0.00
Toplam 0 oy, ortalama 0.00
Bu ürün Ürün Hakkında Henüz Hiç Yorum Yapılmamış
Yorum Ekle
Yorum yapabilmek için oturum açmalısınız!

Son incelediğiniz ürünler