%100 Güvenli Alışveriş
Tükendi

BENQ MH534 FHD 3300AL 1920x1080 HDMI Projektör

Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Yorum yapılmamış.

BenQ MH534 FullHD 1920 x 1080 3300AnsiLümen 15000:1 2 x HDMI Projeksiyon Cihazı

İyi aydınlatılmış küçük toplantı odaları için net parlaklık

Yüksek parlaklıkta 3300 lümen, 10 kişiye kadar katılımcı kapasiteli, iyi aydınlatılmış toplantı salonlarında tartışmaların, işbirliğinin ve not almayı teşvik etmek için sunumların rahat ışıklandırılmasını sağlar. Yüksek ışıklandırma, resimlerin ve videoların canlı renk metin ve ince ayrıntılar ile de görüntü kalitesini artırır.

Saydam Metin için Yüksek Kontrast

Sektörde lider kontrast ve piksel doldurma faktörü ile BenQ projektörleri, en doğru siyahları üretir ve her karakter, grafik net tanımlanarak eşsiz okunabilirlik sağlar. Yüksek dolgu faktörü, siyah beyaz veya renkli görüntülerin netliğini artırır hem sunum yapanların hem de izleyicilerin içeriğe odaklanmaları için göz yorgunluğunu azaltır.

Genişletilmiş Görüntüleme için Canlı Full HD 1080p

Full HD 1080p çözünürlük, profesyonel sunumlar için geliştirilmiş üretkenlik sunar. İki megapiksellik yüksek çözünürlük, ultra keskin okunabilirlik, gelişmiş resim ayrıntısı ve genişletilmiş içerik için ek tanıtım gayrimenkulleri sunar.

Evrensel Çoklu HDMI ve VGA Bağlantısı

Çiftli HDMI ve VGA girişi ile birden fazla sunum yapan ve dizüstü bilgisayarlarını veya mobil cihazlarını, devralmaları için zaman ayırmadan, ev sahipliği yapmak üzere tasarlanmıştır. Çoklu girişler, toplantı katılımcılarının karmaşık adaptörler veya zaman alan IT desteği olmadan anında işbirliği yapmalarını sağlar.

Mükemmel Hizalama için Dikey Çatlak

Projektör merkezi dışına yerleştirildiğinde trapez efekti ile karşı karşıya kalma, örneğin bir masanın üzerine yerleştirme gibi dikey kilit eğrisi işlevi, resmi profesyonel olarak kare şeklinde bir görüntü için ayarlar. Keystone düzeltme, çeşitli konumlardan ideal biçimde hizalanmış görüntüleri projelendirmeyi kolaylaştırır.

Kullanışlı Dış Ayak Ayakları

Tek ayarlama ayağına sahip projektörlerden çok daha üstün olan üçlü ayarlı ayak, projektör yerleşimine bakılmaksızın mükemmel sunumları hızla başlatmak için kolay hareket etmeyi kolaylaştırmak için köşelere veya projektöre ek ayaklar yerleştirildiğinde çok çeşitli toplantı salonlarında esnekliği önemli ölçüde geliştirir.

Kurulum İşlevlerine Tek Tuşla Erişim

Dikkat çekici bir şekilde yeniden tasarlanan yeni uzaktan kumanda, Ekran Görüntüsü'nde iç içe menüler seçmeden doğrudan Test Modeli ve Keystone gibi kuruluma uygun işlevlere anında erişen özel bir Hızlı Kurulum düğmesi içerir.

Lamba Değişiklikleri için Kolay Erişimli Üst Kapı

Uygun bir şekilde yerleştirilen açılması kolay bir lamba kapısı, projektöre toplantı salonlarında tavan monte edildiğinde hızlı lamba erişimi, bakımı ve kesintisiz üretkenlik için değiştirme olanağı sunar. Hızlı erişimli lamba kapısı, monte edilmiş projektörleri kaldırma ihtiyacını ortadan kaldırarak, lamba değişimini hızlı ve basit hale getirerek, duruş sürelerini önemli ölçüde azaltır.

Hensyonu Önlemek İçin Kensington Kilidi

Kensington kilit arabirimi, masa üstü projektörleri garantilemek için işletmeler için tasarlanmış olup, toplantı odası projektörlerine "fiziksel" güvenlik sağlar. BenQ iş projektörleri, fırsatçı hırsızları engellemek için her biri bir güvenlik çubuğu ile inşa edilmiştir.

Güç Tasarrufu, Çevre Dostu Optimizasyon

BenQ Eko Çevrim Sistemi, elektrik atıklarını ortadan kaldırır, toplantı öncesi ve sonrası açılış bekletme süresini azaltır ve daha düşük toplam sahip olma maliyeti için bakım işlemlerini en aza indirir.

Eko Çevrim Sistemi
A. SmartEco ™ Modu: SmartEco ™ Modu, optimum renk ve kontrast performansı için gereken parlaklığı belirlemek için girdi içeriğini analiz eder, ödün vermeden en iyi görüntü kalitesini sunarken,% 70 lamba gücünü korur.

B. Eco Boş Modu: Projektör hiçbir kaynak içeriği tespit etmediğinde, Eko Boş Modu dikkat dağıtır ve enerji tasarrufu sağlamak için 3 dakika boyunca hareketsiz kaldıktan sonra otomatik olarak etkinleşir.

C. Auto Power Off (Otomatik Kapanma Kapalı): BenQ iş projektörleri, enerji atıklarını gidermek için 20 dakika boyunca hareketsiz kaldıktan ve öğretmenlerin ekipmanı terk etme konusundaki kaygılarını azalttı.

Hızlı İpuçları: Eko Boş Modu ve SmartEco Modu doğrudan uzaktan kumanda kullanılarak etkinleştirilebilir.

Bekleme Modunda 0,5W
İnaktifken, BenQ iş projektörleri, projektöre bağlandığında, ancak kullanılmadığında enerji tasarrufunu maksimize ederek, 0,5 W bekleme gücü ile güç tüketimini minimumda tutuyor.

BenQ MH534 FullHD 1920 x 1080 3300AnsiLümen 15000:1 2 x HDMI Projeksiyon Cihazı Özellikleri

 • Öncelikli Kullanım AlanıOfis- Sunum
 • Görüntü TeknolojisiDLP
 • Işık Gücü - Parlaklık3300 Ansilümen
 • Görüntü ÇözünürlüğüWUXGA (1920 X 1080)
 • Kontrast Oranı15000:1
 • Lamba Ömrü (Normal)4,500 Saat
 • Lamba Ömrü (Ekonomik)10000 Saat
 • Manuel Zoom & FocusVar
 • Gürültü Düzeyi32 dBA (Standard mode), 29 dBA (ECO mode)
 • HDMIVar
 • USBVar
 • Boyut332.4 x 99 x 241.3 mm
 • Ağırlık2.42 Kg
 • Tavan Monte ÖzelliğiEvet
 • Uzaktan KumandaVar
 • Garanti24 Ay Cihaz Garantisi 
Görüntü TeknolojisiDLP
Işık Gücü (Ansilümen)3300 Ansilümen
Çözünürlük1920 X 1080
3D DesteğiYok
HDMIVar
Görüntü KalitesiFull HD
Lamba Ömrü (Eco Mode)10000 Saat
İletişim Formu
Toplam 0 oy, ortalama 0.00
Toplam 0 oy, ortalama 0.00
Toplam 0 oy, ortalama 0.00
Toplam 0 oy, ortalama 0.00
Bu ürün Ürün Hakkında Henüz Hiç Yorum Yapılmamış
Yorum Ekle
Yorum yapabilmek için oturum açmalısınız!