%100 Güvenli Alışveriş
Tükendi

Benq Ms531 Svga 3300al 800x600 Hdmi Projektor

Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Yorum yapılmamış.

BenQ MS531 SVGA 800x600 3300AnsiLümen 15000:1 2 x HDMI Projeksiyon Cihazı

İyi aydınlatılmış küçük toplantı odaları için net parlaklık

Yüksek parlaklıkta 3300 lümen, 10 kişiye kadar katılımcı kapasiteli, iyi aydınlatılmış toplantı salonlarında tartışmaların, işbirliğinin ve not almayı teşvik etmek için sunumların rahat ışıklandırılmasını sağlar. Yüksek ışıklılık, resimlerin ve videoların canlı renkleriyle yanı sıra canlı metinler ve ince ayrıntılar ile de görüntü kalitesini artırır.

Saydam Metin için Yüksek Karşıtlık

Sektörde lider kontrast ve piksel doldurma faktörü ile BenQ projektörleri, en doğru siyahları üretir ve her karakter, grafik ve grafikler net tanımlanarak eşsiz okunabilirlik sağlar. Yüksek dolgu faktörü, siyah beyaz veya renkli görüntülerin netliğini artırır ve sunum yapanların ve izleyicilerin içeriğe odaklanmaya devam etmeleri için göz yorgunluğunu azaltır.

Evrensel Çoklu HDMI ve VGA Bağlantısı

Çiftli HDMI girişi, çiftli VGA girişlerine ek olarak, birden fazla sunum yapan ve dizüstü bilgisayarlarını veya mobil cihazlarını, devralmaları için zaman ayırmadan, ev sahipliği yapmak üzere tasarlanmıştır. Çoklu girişler, toplantı katılımcılarının karmaşık adaptörler veya zaman alan IT desteği olmadan anında işbirliği yapmalarını sağlar.

Mükemmel Hizalama için Dikey Çatlak

Projektör merkezi dışına yerleştirildiğinde trapez efekti ile karşı karşıya kalma, örneğin bir masanın üzerine yerleştirme gibi dikey kilit eğrisi işlevi, resmi profesyonel olarak kare şeklinde bir görüntü için ayarlar. Keystone düzeltme, çeşitli konumlardan ideal biçimde hizalanmış görüntüleri projelendirmeyi kolaylaştırır.

Kullanışlı Dış Ayak Ayakları

Tek ayarlama ayağına sahip projektörlerden çok daha üstün olan üçlü ayarlı ayak, projektör yerleşimine bakılmaksızın mükemmel sunumları hızla başlatmak için kolay hareket etmeyi kolaylaştırmak için köşelere veya projektöre ek ayaklar yerleştirildiğinde çok çeşitli toplantı salonlarında esnekliği önemli ölçüde geliştirir.

Kurulum İşlevlerine Tek Tuşla Erişim

Dikkat çekici bir şekilde yeniden tasarlanan yeni uzaktan kumanda, Ekran Görüntüsü'nde iç içe menüler seçmeden doğrudan Test Modeli ve Keystone gibi kuruluma uygun işlevlere anında erişen özel bir Hızlı Kurulum düğmesi içerir.

Lamba Değişiklikleri için Kolay Erişimli Üst Kapı

Uygun bir şekilde yerleştirilen açılması kolay bir lamba kapısı, projektöre toplantı salonlarında tavan monte edildiğinde hızlı lamba erişimi, bakımı ve kesintisiz üretkenlik için değiştirme olanağı sunar. Hızlı erişimli lamba kapısı, monte edilmiş projektörleri kaldırma ihtiyacını ortadan kaldırarak, lamba değişimini hızlı ve basit hale getirerek duruş süresini önemli ölçüde azaltır.

Hensyonu Önlemek İçin Kensington Kilidi

Kensington kilit arabirimi, masa üstü projektörleri garantilemek için işletmeler için tasarlanmış olup, toplantı odası projektörlerine "fiziksel" güvenlik sağlar. BenQ iş projektörleri, fırsatçı hırsızları caydırmak için her biri bir güvenlik barajıyla inşa edilir.

BenQ MS531 SVGA 800x600 3300AnsiLümen 15000:1 2 x HDMI Projeksiyon Cihazı Özellikleri

 • Öncelikli Kullanım AlanıOfis- Sunum
 • Görüntü TeknolojisiDLP
 • Işık Gücü - Parlaklık3300 Ansilümen
 • Görüntü ÇözünürlüğüSVGA (800 X 600)
 • Kontrast Oranı15000:1
 • Lamba Ömrü (Normal)4,500 Saat
 • Lamba Ömrü (Ekonomik)10000 Saat
 • Manuel Zoom & FocusVar
 • Gürültü Düzeyi33 dBA (Standard mode), 28 dBA (ECO mode)
 • HDMIVar
 • USBVar
 • Ağırlık2.38 Kg
 • Tavan Monte ÖzelliğiEvet
 • Uzaktan KumandaVar
 • Garanti24 Ay Cihaz Garantisi 
Görüntü TeknolojisiDLP
Işık Gücü (Ansilümen)3300 Ansilümen
Çözünürlük800 X 600
3D DesteğiVar
HDMIVar
Görüntü KalitesiHD Ready
Lamba Ömrü (Eco Mode)10000 Saat
İletişim Formu
Toplam 0 oy, ortalama 0.00
Toplam 0 oy, ortalama 0.00
Toplam 0 oy, ortalama 0.00
Toplam 0 oy, ortalama 0.00
Bu ürün Ürün Hakkında Henüz Hiç Yorum Yapılmamış
Yorum Ekle
Yorum yapabilmek için oturum açmalısınız!