%100 Güvenli Alışveriş
Tükendi

Bitdefender Internet Security 5 Kullanıcı , 1 YIL

Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Yorum yapılmamış.

Koruma

Tam Veri Koruması

Bugünkü en etkili anti-virüsün mutlak gücü. Bitdefender Internet Security 2019, virüslerden, solucanlardan, Truva atlarından, fidye yazılımı, Zero-Day kullanımları, rootkitler, casus yazılımlara karşı ve tüm tehditlere karşı çalışır. Verileriniz ve gizliliğiniz emin ellerdedir.

Gelişmiş Sezgisel Koruma

Bitdefender Internet Security 2019, etkin uygulamaları yakından izlemek için sezgisel tespit olarak adlandırılan yenilikçi bir tekniği kullanıyor. Şüpheli bir şeyler algılar ise, tehditleri önlemek için anında harekete geçer.

Webcam Koruması

Gizliliğinizi koruyun ve web kamerası sızıntısını önleyin. Web Kamerası Koruması, uygulamalar web kameranıza erişmeye çalıştıklarında sizi uyarır ve yetkisiz erişimi engellemenizi sağlar.

Çok Katmanlı Ransomware Koruması

Hassas belgeleri birden fazla koruma katmanı altına yerleştirebilir, böylece kişisel dosyalarınızda fidye isteyen kötü niyetli şifreleme programlarından korunabilirsiniz.

Anti-Phishing

Bitdefender Internet Security 2019, parolalar veya kredi kartı numaraları gibi mali verileri çalmak için güvenilir olarak taklit edilen web sitelerini tespit eder ve engeller.

Anti-fraud

Our advanced filtering system warns you whenever you visit websites that may try to scam you, such as casinos, sites, money loan schemes and others.

Güvenli Dosyalar

Bitdefender Güvenli Dosyalarıyla, en önemli dosyalarınıza izinsiz değişiklikleri önleyebilirsiniz. İzleme listesine sadece klasörler eklerseniz, Bitdefender bunlarda depolanan dosyaları, fidye yazılımına ve diğer kötü amaçlı yazılım türlerine karşı korur. Sadece özel olarak güvendiğiniz uygulamaları güvenli dosyalarınıza erişmek için izin verilir.

Güvenli Tarama

Bir bağlantıya tıklamadan önce arama sonuçlarınıza erişip erişemeyeceğini öğrenin. Bitdefender Internet Security 2019, bilinen virüslü bağlantıları da engeller.

Kurtarma Modu

Rootkit gibi bazı karmaşık virüsler, Windows başlamadan önce kaldırılmalıdır. Bitdefender Internet Security 2019 bu tür tehditleri tespit ettiğinde, temizleme ve onarım için bilgisayarı Kurtarma Modunda yeniden başlatır.

Performans

Bitdefender Autopilot™

Bir kez açıldığında, Autopilot tüm cyber-security’inizi tek başına çalıştırır. Nagging pop-up’ları ve iletişim kutuları aracılığıyla girdilerinizi sormadan en iyi güvenlik kararlarını verir. Kurulacak bir şey yok, yapılandırılacak bir şey yok.

Bitdefender Photon™

This innovative, exclusive technology helps Bitdefender Internet Security 2019 adapt to the hardware and software configuration of your system in order to save computing resources and improve speed and performance.

Cloud Integration

Bulutda tarama, yerel kaynaklarınızda neredeyse sıfır etkiye sahiptir; bu nedenle sisteminizin hızı ve performansı etkilenmez. Dosyalarınız her zaman tamamen gizli kalır: hiçbir zaman yüklenmeyen veya bulutta depolanmayan, dosyalarınızın gerçek içeriğini değil, yalnızca veri imzalarını tararız.

Oyun, Film ve Çalışma Modları

Bitdefender Internet Security 2019, bir filmi izlerken, çalışırken veya oyun oynarken sizi tespit eder, bu nedenle sizi gereksiz isteklerle rahatsız etmez. Bu şekilde, önemli olan şeylere odaklanabilirsiniz. Bilgisayarınızda ne yapmayı seçtiğinize bağlı olarak, Bitdefender, pop-up’ları geçici olarak durdurur, görsel ayarları düzenler ve önemli olmayan arka plan etkinliklerini duraklatarak cihazınızı maksimuma çıkarmanızı sağlar.

Pil Modu

Bu kullanışlı ve akıllı özellik ekran, sistem soğutması, sistem güncellemeleri veya Bluetooth bağlantısı gibi sistem ayarlarını geçici olarak düzenleyerek dizüstü bilgisayarlar ve tabletler için pil ömrünü uzatır.

Gizlilik

Endişesiz ve Hızlı Çevrimiçi

Dolandırıcılığı önlemek için işlemlerinizi güvence altına alan eşsiz, özel bir tarayıcıdan banka ve alışveriş yapabilirsiniz. Bitdefender Safepay artık fatura alanlarında otomatik olarak kredi kartı ayrıntılarını doldurabiliyor.

Ebeveyn Kontrolü

Ebeveyn Korumasıyla, çocuklarınızın çevrimiçi aktivitelerini gözetim altında tutarak onları güvende tutabilirsiniz. Uygun olmayan içeriği filtreleyip her bir çocuğun hesabı için çevrimiçi zamanı kontrol edin. Web’den Bitdefender Central hesabınıza istediğiniz yerden giriş yapın ve çocuklarınızın bulunduğu yere veya faaliyetlerine ortak olun.

Gizlilik Duvarı

Bitdefender Internet Security 2019 ile güçlü bir ağ koruması tabakası elde edersiniz, bu nedenle kişisel bilgileriniz bilgisayar korsanlarına ve veri bekçilerine karşı korur.

Sosyal Ağ Koruması

Kötü amaçlı bağlantılardan ve arkadaşlarınızın farkında olmadan size Facebook, Twitter, Pinterest veya diğer sosyal ağlar yoluyla ilettiği tehditlerden uzak durun.

Şifre Yöneticisi

İhtiyacınız olduğu zaman kolay erişim için şifrelerinizi, kredi kartı bilgilerinizi ve diğer hassas verileri güvenli bir kasaya saklayın. Parola Yöneticisi çevrimiçi formları otomatik doldurma seçeneğini sunar ve hatta güvenli parolalar önerebilir.

Dosya Parçalayıcı

Bir dosyayı iyice silebilmek ve PC’nizde var olan herhangi bir iz bırakmak istemiyorsanız, bu aracı kullanın.

Bitdefender Autopilot™

Saf özgürlük: Sadece Autopilot’u açın ve tüm güvenceyi kendi başına, sorunsuz olarak çalıştırsın. Pop-uplar, iletişim kutuları veya yüzlerce seçenek olmadan, çalışmalarınıza odaklanıp eğlenebilirsiniz.

Hızlı Risk Kontrolü

Tek bir tıklama ile açıkları ve güvenlik açıklarını tarayın. Bitdefender PC’nizi eski ve savunmasız yazılımlar, eksik Windows güvenlik yamaları ve güvensiz sistem ayarları olup olmadığını kontrol eder ve en iyi düzeltmeyi gösterecektir.

Kullanıcı Sayısı5
Kullanım ŞekliBireysel
Koruma SınıfıInternet Security
Süre1 Yıl
İletişim Formu
Toplam 0 oy, ortalama 0.00
Toplam 0 oy, ortalama 0.00
Toplam 0 oy, ortalama 0.00
Toplam 0 oy, ortalama 0.00
Bu ürün Ürün Hakkında Henüz Hiç Yorum Yapılmamış
Yorum Ekle
Yorum yapabilmek için oturum açmalısınız!