%100 Güvenli Alışveriş
Tükendi

Codegen EX-24 MOTORLU PROJEKS

Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Yorum yapılmamış.

                         Codegen EX-24 240X200 Uzaktan Kumandalı Motorlu Perdesi Genel Özellikler

Hızlı, Sessiz ve KullanışlıCodegen motorlu perde, RF (Radio control) ile çalışır. Sunumlarınızda, konferanslarınızda veya film izlerken düğme kullanmaksızın uzaktan kontrol edebileceğiniz kumanda mevcuttur. Böylece geniş mekanlarda ve evinizde kullanım kolaylığı sağlar. RF teknolojisi sayesinde uzaktan kumanda edilir. Motorlu perdenin yüzey kenarları motor mekanizmasından dolayı kıvrılmaz.
Uzaktan KontrolRF uzaktan kumanda sistemlerinde kumanda ünitesiyle alıcı birbirine radyo dalgalarıyla iletişim kurduğundan uzaktan kumanda ünitesi ile alıcının birbirini görmesine gerek yoktur.
Tavana ve Duvara Kolay MontajCodegen perdenizi isterseniz duvara ya da tavana kolaylıkla monte edebilirsiniz. Codegen projeksiyon perdesi ortamınıza uygun beyaz şık kasası ve sağlam metal yapısı ile diğer ürünlerden ayrılıp dekoratif açıdan da her mekana uygunluk sağlar.

Kolay KullanımKullanıcıların motorlu projeksiyon perdesi tercih etmesindeki sebep kullanım kolaylığının bulunmasının yanı sıra aynı zamanda sistemi tamamlayan özel bir ürün olmasıdır. Elektrikli motor yapısı ile perde otomatik olarak indirilir ve toplanır.
Codegen EX-24 240X200 Uzatan Kumandalı Motorlu Perde Özellikleri
  • Perde TürüMotorlu Storlu Perde
  • Perde Ebadı240 x 200
  • Cihaz UyumluluğuUniversal (Bütün Projeksiyon Cihazlarına Uyumlu)
  • Garanti24 Ay Garanti
  • Askı TürüDuvara Askı
TürüProjeksiyon Perdeleri
İletişim Formu
Toplam 0 oy, ortalama 0.00
Toplam 0 oy, ortalama 0.00
Toplam 0 oy, ortalama 0.00
Toplam 0 oy, ortalama 0.00
Bu ürün Ürün Hakkında Henüz Hiç Yorum Yapılmamış
Yorum yapabilmek için oturum açmalısınız!