%100 Güvenli Alışveriş
Tükendi

Corsair Hydro H80i V2 120mm Yuksek Performansli Sivi Sogutma Kiti

Ürün geçici olarak temin edilememektedir.

yüksek performanslı PC'ler için esnek, güçlü 120mm sıvı CPU soğutma sistemi.

Hydro Serisi H80i v2 all-in-one standart 120mm radyatör bağlar ile çalışır sıvı işlemci soğutucusu, yüksek performanslı.ekstra kalın 49mm x 120mm radyatör ve çift SP120L PWM fanlar yüksek performanslı işlemciler için ihtiyaç mükemmel ısı dağılımı sağlar. Eğer soğutma performansı, izleme sistemi sıcaklığını özelleştirmek ve RGB LED aydınlatma rengini değiştirebilirsiniz, böylece Corsair Link uyumlu olduğunu.

Ekstra kalın radyatör

120mm radyatör geniş uyumluluk için standart 120mm fan bağlar ile çalışır, ancak artan soğutma yüzey alanı ve daha hızlı, daha verimli soğutma için 49mm bir derinliğe sahiptir.

Özelleştirilmiş soğutma performansı

Sen Corsair Bağlantı kontrol paneli ya da herhangi bir standart fan hızı programı aracılığıyla ikili SP120L PWM fan hızını seçebilirsiniz. yerden tasarruf, ya da ekstra soğutma verimliliği için push-pull şeklinde hem de yüklemek sadece bir fan kullanın: Ve, sen seçeneğiniz var.

Dahili Corsair Bağlantı

anakart üzerindeki bir USB başlığına dahil Corsair Bağlantı kablosunu takın ve daha fazla güç kilidini ücretsiz Corsair Link yazılımı indirin.

Eğer sistem maç veya sıcaklık okumaları ve diğer girdilere dayalı rengini değiştirmek için, soğutma performansı özelleştirmek soğutucu ve CPU sıcaklıklarını izlemek ve varsayılan beyazdan başka bir RGB LED aydınlatma rengini değiştirebilirsiniz.

Yüksek performanslı CPU soğutma basit hale

H80i V2 önceden doldurulmuş gelir kapalı döngü bir tasarımdır. Daha hızlı kurulum için modüler, aletsiz montaj aparatı içerir ve son derece ayarlanmış verimlilik için geliştirilmiş Soğuk plaka ve pompa tasarımları bulunmaktadır.

Hidro Serisi Sıvı İşlemci Soğutucuları Hakkında

Corsair Hydro Serisi CPU soğutucuları, bir kompakt size kolay yükleme paketi sıvı soğutma gücünü verir. Onlar geleneksel su soğutma kitleri karmaşıklığı olmadan, yüksek overclock performansı için üstün soğutma sunuyoruz.

Kullanım Yeriİşlemci
Soğutma ŞekliSıvı Soğutma
İletişim Formu
Toplam 1 oy, ortalama 5.00
Toplam 1 oy, ortalama 3.00
Toplam 1 oy, ortalama 5.00
Toplam 1 oy, ortalama 5.00
Ürün Hakkında Yapılan Yorumlar 1
Yorum Ekle
Yorum yapabilmek için oturum açmalısınız!

Ömer Kaya 16 Ekim 2018 Salı 10:47

Merhabalar; Ürünü satın aldım, en başından sonuna kadar ne zaman aradıysam (mesai saatleri içerisinde) yardımcı oldular. Ürün kapıma kadar sorunsuz ve gayet hızlı geldi. Kargo takibi için girilen numara yanlıştı ancak kendilerini ararsanız size dönüş yapacaklardır. Ürün detayları konusunda düşük puan verdim çünkü ürün sayfası kopyalama / yapıştırma üzerine kurulu hani yapıcı olarak ürün hakkında inceleme videoları / kurulum videoları testleri vb. hususlara yer verilebilir. Alacak olan kişi ön araştırmayı da sayfanızdan yapabilmesi adına. Birde internet üzerinde gayet uygun fiyatla satın aldım, hizmet güzel ürün güzel. Bir çekinceniz varsa kendileri ile iletişime geçip halledebilirsiniz sipariş öncesi ve sonrası. Teşekkürler / İyi çalışmalar. Cevap Yaz
Lütfen ürün için puan veriniz
Ürün detayları yeterli mi?
Ürün paketlemesi özenli mi?
İletişimden memnun musunuz?