%100 Güvenli Alışveriş
Tükendi

ESET EndPoint Pro Std. 1+10 Kullan

Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Yorum yapılmamış.

Endpoint Antivirus

Windows veya MacOS fark etmeksizin sağlam Antivirus ve Antispyware koruması sağlar. Ödüllü Anti-Phishing motorumuz, sahte web sitelerine karşı kullanıcı adı ve parola gibi hassas şirket bilgilerini korur. İçindeki diğer gelişmiş teknolojiler Bulut Bazli Tarama, Cihaz Kontrolü ve daha fazlasını içerir.

 

Mobile Security

ESET NOD32'nin mobil platformlar için optimize edilmiş proaktif teknolojisi, Android cihazlardaki tüm uygulamalarınızı ve dosyalarınızı korumak için gerçek zamanlı koruma sağlar, ayrıca Anti-Phishing ve Uygulama Denetimi de içerir. iOS cihazlarında, iOS mobil filonuzun güvenliğini artırmak için ayarları ve kısıtlamaları uzaktan yapabilirsiniz. Anti-Theft, Android ve iOS cihazlarınızda uzaktan kilitleme/kilit açma özelliklerini devreye sokar veya tüm verileri silmenizi sağlar.

 

Virtualization Security

İster VMware ister başka bir sanallaşma çözümü kullanın, VM'lerinizi güvende tutmak için ESET korumasına güvenebilirsiniz. ESET Shared Local Cache ve ajan bazlı bir ESET güvenlik ürünü korumasıyla tarama hızınızı önemli derecede arttırabilirsiniz.

 

File Security

Antivirus ve Antispyware koruması, virüsler, rootkit'ler, solucanlar ve casus yazılımlar dahil olmak üzere her türlü tehdidi ortadan kaldırır. Advanced Memory Scanner, kötü niyetli işlemlerin davranışını izlerken isteğe bağlı olarak bulut tabanlı taramayla daha iyi performans ve algılama sağlar.

 

Uzaktan Yönetim

Windows, Mac veya Linux hatta sanal makine ve akıllı telefon kullanmanız fark etmeksizin şirket güvenliğinizi tek bir noktadan yönetebilirsiniz. Güvenlik yazılımınızı uzaktan yükleyin ve bir bakişta ağ güvenlik görünümlerini elde edin.

Kullanıcı Sayısı1+10
Kullanım ŞekliKurumsal
Koruma SınıfıEndpoint Protection Standard
Süre1 Yıl
İletişim Formu
Toplam 0 oy, ortalama 0.00
Toplam 0 oy, ortalama 0.00
Toplam 0 oy, ortalama 0.00
Toplam 0 oy, ortalama 0.00
Bu ürün Ürün Hakkında Henüz Hiç Yorum Yapılmamış
Yorum Ekle
Yorum yapabilmek için oturum açmalısınız!