%100 Güvenli Alışveriş
Tükenmek Üzere Son 3 Ürün

GIGABYTE X570 AORUS PRO DDR4 RGB HDMI M.2 AM4

Ürünün Fiyatı:2.989,00
Fiyatlarımıza KDV Dahildir.
Kart Tek Çekim:2.917,00
Havale / EFT:2.869,00
Sepete Ekle
Yorum yapılmamış.
Aynı gün kargoya verilir
17:30`a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilir.

Gigabyte X570 Aorus Pro AMD X570 Soket AM4 DDR4 4400(OC)MHz ATX Gaming Anakart Genel Özellikler

Karanlıkta BaskınKaranlıkta, yıldızsız gecede, şahin avının kalbine korku salar. Minimal görünürlükle bile, şahin avını yakalar ve sabırla öldürmek için mükemmel anı sabırla bekler. Lazer keskin bakışları ile falcon, AORUS Core Lighting'in geniş AORUS ekosistemini aydınlatmasıyla aynı şekilde gecenin karanlığına da hakimdir.
AMD 3000 Serisi İçin Hazır OlunTamamen yeni bir tasarıma sahip AMD X570 tabanlı Gigabyte X570 anakartlar, 3. Nesil AMD Ryzen işlemciler için tam destek sunar.
PCIe 4.0 ve USB Type-C arayüzü ile yüksek bağlantı hızı desteğine sahip Gigabyte X570 Aorus Pro, geliştirilmiş ses, yüksek Ethernet hızı ve en yeni WiFi tasarım standardı gibi zengin özellikleri ile kullanıcılara olağanüstü performans sağlar. Kullanıcıların AMD Ryzen 3000 serisi işlemcilerdeki perfomansını ortaya koymalarını sağlayan, yeni, gelişmiş güç ve termal tasarımı Gigabyte X570 anakartlarını, AMD platformunda üst seviye oyun sistemi kurmak isteyen oyuncular için mükemmel kılar.
AMD StoreMI TeknolojisiGIGABYTE X570 anakartlar, bilgisayarınızın potansiyelini AMD StoreMI teknolojisi ile maksimize eder. StoreMI, önyükleme sürelerini azaltmak ve genel kullanıcı deneyimini geliştirmek için geleneksel depolama aygıtlarını hızlandırır. Kullanımı kolay bu yardımcı program, SSD'lerin yüksek kapasiteli HDD'lerini tek bir sürücüye birleştirir, cihazın okuma / yazma hızlarını SSD'lerinkiyle eşleştirerek, inanılmaz performans içinveri performansını artırır ve günlük PC'yi performans odaklı bir sisteme dönüştürür.
AMD StoreMI'nin avantajları:
• PC deneyimini hızlı, pürüzsüz ve kolay hale getirir
• Sistem önyüklemesinden uygulama başlatmaya kadar bilgisayar yanıtlılığını optimize etme
• Uygun bir maliyetle HDD kapasitesi ile SSD performansı sunma
• Kullanıcıların bilgisayar alışkanlıklarını otomatik olarak öğrenerek önemli dosyalara hızla erişme

Üstün Güç Tasarımı3. Nesil AMD Ryzen işlemcilerin tüm potansiyelini açığa çıkarmak için anakartlar en iyi CPU güç tasarımına ihtiyaç duyarlar. En kaliteli bileşenler ve Gigabyte Ar-Ge tasarım yeteneği ile Gigabyte X570 Aorus Proanakartlar arasında gerçek bir performans canavarıdır.
Gelişmiş Termal TasarımX570 Aorus ProPC meraklıları, hız aşırtmacılar ve profesyonel oyuncular için %30 daha düşük ve istikrarlı MOSFET sıcaklıkları sağlamak amacıyla Fins-Array soğutucu, ısı borusu, yüksek termal iletkenlik pedi ve ısı yayılım yüzeyini arttırarak termal performansı iyileştiren çoklu parçalı soğutucudan oluşan benzeri görülmemiş ve yenilikçi bir termal tasarım kullanmaktadır.
1- Fins-Array Soğutucu
2- Çoklu Parçalı Soğutucu
3- Yüksek Termal İletkenlik Pedi
4- DirectTouch Isı Borusu

PCIe 4.0 TasarımıX570 Aorus, PCIe 4.0 yuvaları, PCIe 4.0 M.2 konektörleri de dahil olmak üzere üstün tasarım özellikleri ile PCIe 4.0 desteği sunarak, üst düzey hız aşırtmacılar, PC tutkunları ve zorlu oyun meraklılarının ihtiyaç duydukları optimize edilmiş yüksek performans ve esneklik sağlar.
4400MHz ve Daha Fazlası İçin DDR4 XMP DesteğiAORUS, 4400MHz ve ötesine kadar olan profillerle uygun, uyumluluğu sağlayan test edilmiş ve kanıtlanmış bir platform sunuyor. Bellek modüllerinin XMP yeteneğine sahip olduğundan ve XMP işlevinin AORUS anakartlarında etkinleştirildiğinden emin olmak için tüm kullanıcıların bu performans artışına ulaşmaları gerekir.
Yeni Nesil BağlantıÜst seviye bir ürünün güncel kalabilmek için en son teknolojilerle uyumlu olması gerekir. X570 Aorus anakartlar, sizi hızlandıracak tüm yeni nesil ağ ve depolama desteğine sahiptir.
CFosSpeed İnternet Hızlandırıcısı Ağına Bağlı Intel GbE LANIntel GbE LAN, kalabalık LAN ortamlarında daha iyi yanıt vermeyi sağlamak için ağ gecikmesini artırmak ve düşük ping süreleri sağlamak için yardımcı olan bir ağ trafiği yönetimi uygulaması olan cFosSpeed'e sahiptir.

HDMI 2.0HDMI 2.0, geriye dönük uyumlu HDMI 1.4 ile, 18 Gb/s bant genişliğinde (bir önceki jenerasyonun hemen hemen iki katı) olanak sağlar. Bu kullanıcılar için kilitsiz potansiyel, çoklu video akışları ve bunun yanı sıra doğal sinema oranı 21:9 (birçok film bunu destekler) transferini sağlar. Görüntüleyiciler için en iyi görsel deneyimi sunar.

ALC1220-VB Sürükleyici Oyun AtmosferiTüm Yeni Realtek High-End HD Ses Kodeği
ALC1220 120dB (A) Akıllı Kulaklık Amplifikatörlü SNR HD Ses, düşük ses ve distorsiyon gibi sorunları önleyerek, aşınan ses cihazınızın empedansını otomatik olarak algılar. Yeni VB serisi ses denetleyicisi, sesinizi hem ön / arka mikrofon SNR ile 110 / 114dB (A) 'ya kadar dünyaya canlı bir şekilde aktarır.
Üstün WIMA & Ses KapasitörleriAORUS anakartları Hi-Fi sınıf WIMA FKP2 kapasitörler ve yüksek kalite Chemicon ses kapasitörlerinin bir kombinasyonunu sunar. Üst düzey ses kapasitörleri yüksek kaliteli ses ekipmanı için uygunken, bas ve zengin yüksek frekanslarda zengin ses sağlamak için en son teknolojiyi kullanan WIMA FKP2 kapasitörler, yüksek kaliteli Hi-Fi sistemlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Bunun özel Aorus AMP-UP Audio teknolojisine eklenmesi, en zorlu audiophiles için ideal yerleşik ses çözümünü sunar.

Oyun İçi Sesli Sohbet Sırasında Daha Fazla Karışıklık Yok
Daha yüksek ön dinamik aralıklı mikrofon girişi, oyuncuların daha net duyulmasını sağlar. Daha fazla yanlış anlamaya, daha fazla kafa karışıklığı yok!
RGB Fusion 2.0AORUS Anakartları ile RGB Fusion, Adreslenebilir LED'lerle daha da iyi.* RGB Fusion, kullanıcılarına PC'ler için yerleşik RGB ve harici RGB / Adreslenebilir LED ışık şeritlerini kontrol etme seçeneği sunuyor. X570 Serisi AORUS Anakartlarındaki RGB Fusion, renkler ve desenlerle dolu haliyle artık Adreslenebilir LED desteği ile geliştirildi. Her LED'in dijital olarak adreslenebilir olduğu harici Adreslenebilir LED şeritlerle*, kullanıcılar daha fazla desen, stil ve ışıklandırma deneyimi yaşayabilir.

AORUS Anakartları 5v Adreslenebilir LED aydınlatma şeritlerini ve 300’e kadar LED ışığını destekler. Adreslenebilir LED'lere sahip RGB Fusion 2.0, yeni modeller ve daha fazlası için çeşitli hız ayarları ile birlikte gelir.

* Adreslenebilir LED'ler sadece Anakartlarda, harici LED Şeritlerde, Adreslenebilir LED Şeritlerde Anakart satın alımında mevcut değildir.

Çok Bölgeli Işık Gösterisi TasarımıArtık her zamankinden daha fazla LED özelleştirme sunarak, kullanıcılar PC'lerini yaşam biçimlerini yansıtacak şekilde uyarlayabilirler. Tam RGB desteği ve yeniden tasarlanmış RGB Fusion 2.0 uygulamasıyla, kullanıcı, anakartı çevreleyen LED'ler üzerinde tam kontrol sahibi olur.
RGB Fusion YazılımıTüm yeni RGB Fusion 2.0 yazılımı ile kullanıcılar desteklenen tüm ürünlerde farklı renk seçenekleri ile farklı ön ayarlı LED aydınlatma konfigürasyonlarına erişebilir. LED'leri favori müziğinizle senkronize etmek veya CPU sıcaklığını göstermek için renkleri değiştirmelerini bile ayarlayabilirsiniz. Anakartlardan, ekran kartlarına ve çevre birimlerine kadar oyun donanımınızı kendi tarzınıza göre dilediğiniz gibi kişiselleştirebilirsiniz.

GIGABYTE RGB Fusion Programı
Sadece bilgisayarınızı renklendirmeyin, arkadaşlarınızın gıpta edeceği bir sanat eseri yapın. GIGABYTE RGB Fusion mobil uygulaması ile kullanıcılar oyun PC’si içerisindeki aydınlatmayı izler gibi kontrol edebilirler. Bu, kullanıcılara farklı modlar için renkleri ve hızları deneme ve ayarlama gibi kolay erişim imkânı sağlar, tüm bunlar kullanıcıları bu ayarlar için PC'nin klavye ve monitöründen uzaklaşma imkanı sağlar.

Smart Fan 5Smart Fan 5 kullanıcıları, oyun PC'sinin serin kalırken performansını koruyabilmelerini sağlayabilir. Smart Fan 5, kullanıcıların fan başlıklarını anakartın farklı yerlerinde farklı termal sensörleri yansıtacak şekilde değiştirmelerini sağlar. Sadece Smart Fan 5 ile hem PWM hem de Voltaj modu fanlarını destekleyen daha karma fan başlıkları, anakartı daha fazla soğutmayı daha kolay hale getirmek için üretildi.

Yeni Smart Fan 5 Yazılımı
Sistem kullanım tercihlerinizi eşleştirmek için farklı modlardan Sessiz - Tam Hız arasında seçim yapın.
Her fan veya pompa için, tetik eşiklerini ve ilgili fan hızlarını tanımlamak için sezgisel fan eğrisini kullanabilirsiniz.
Fan StopBelirtilen eşiğin altına düştüğünde herhangi bir fanın tamamen durmasını sağlayan Fan Stop ile fan sessizliğini elde edin. Sensörün hangi sıcaklıkta ve hangi sıcaklıkta ayarlandığına bağlı olarak hangi fanın durduğu - tüm bunlar sizin isteğinize göre özelleştirilebilir.

Hibrit Fan Pin Bağlantı BaşlığıSıvı soğutma kurulumunuz üzerinde tam kontrol sağlayın! Smart Fan 5, Hybrid Fan Pin Başlıkları veya harici termistör sensörleri aracılığıyla akış hızı ve su sıcaklığı hakkında ikinci bir bilgiyi alır - PC'nizde mutlak ustalık sağlar.
• Tüm Hibrit Fan Başlıkları, fan veya pompa olsun, farklı PWM veya Gerilim modlu soğutma cihazının türünü otomatik olarak algılayabilir.
Ultra Durable PCIe ZırhıEndüstri Lideri Ultra Durable PCIe Armor
GIGABYTE’ dan yenilikçi PCIe metal koruyucu, gelişmiş Grafik kartlarının gereken desteğini sağlamak için PCIe konnektörleri güçlendiriyor. PCIe metal koruma, topraklanmış sistem gibidir, ayrıca olası müdahalelere karşı koruma sağlar.
Ultra Durable Bellek ArmorAORUS'un tek parçalı paslanmaz çelik ekran tasarımı, PCB bozulmalarına ve bükülmeye, plakanın bükülmesine karşı ve olası herhangi bir ESD girişimini önler.
Hata Teşhis LED'leriBir Bakışta Donanım Sorun Giderme
Sistem BIOS'u tarafından denetlenen dahili LED'ler, kullanıcıların hızlı bir şekilde harekete geçebilmesi için hangi ana bileşenin (CPU / DDR / VGA / HDD) hatalı olduğunu hızlı bir şekilde teşhis etmesine olanak tanıyan bir arıza olup olmadığını gösterir.
Gigabyte Patentli DualBIOS TasarımGIGABYTE Ultra Durable anakartlar, GIGABYTE'ın, PC'nizin en önemli bileşenlerinden biri olan BIOS'tan birini koruyan ayrıcalıklı bir teknoloji olan GIGABYTE DualBIOS özelliğine sahiptir. GIGABYTE DualBIOS, anakartınızın virüs, donanım arızası, uygun olmayan OC ayarları veya güncelleme işlemi sırasında elektrik kesilmesi nedeniyle BIOS hatasından kullanıcıları koruyan hem bir 'Ana BIOS' hem de bir 'Yedek BIOS'u olduğu anlamına gelir.
CPU PlatformuAMD
ChipsetAMD X570
CPU Yuva YapısıAMD AM4
RAM DesteğiDDR4
RAM Yuva Adeti4 ADET
Kasa UyumuATX
HDMIVAR
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
2 Ay1494.502989.00
3 Ay996.332989.00
4 Ay751.053004.19
5 Ay605.913029.57
6 Ay509.503057.01
7 Ay440.713084.95
8 Ay388.963111.71
9 Ay348.963140.67
10 Ay317.023170.17
11 Ay290.773198.44
12 Ay269.063228.67
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
2 Ay1494.502989.00
3 Ay996.332989.00
4 Ay751.053004.19
5 Ay605.913029.57
6 Ay509.503057.01
7 Ay440.713084.95
8 Ay388.963111.71
9 Ay348.963140.67
10 Ay317.023170.17
11 Ay290.773198.44
12 Ay269.063228.67
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
2 Ay1494.502989.00
3 Ay996.332989.00
4 Ay756.913027.65
5 Ay611.863059.29
6 Ay515.323091.93
7 Ay446.473125.27
8 Ay394.873159.00
9 Ay354.873193.81
10 Ay322.943229.40
11 Ay296.863265.42
12 Ay275.223302.64
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
2 Ay1494.502989.00
+1 ay 500 TL Üzeri
3 Ay996.332989.00
+1 ay 500 TL Üzeri
4 Ay755.003020.00
+1 ay 500 TL Üzeri
5 Ay610.043050.18
+1 ay 500 TL Üzeri
6 Ay513.503080.97
+1 ay 500 TL Üzeri
7 Ay444.633112.39
+1 ay 500 TL Üzeri
8 Ay393.063144.45
+1 ay 500 TL Üzeri
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
2 Ay1494.502989.00
+1 ay 500 TL Üzeri
3 Ay996.332989.00
+1 ay 500 TL Üzeri
4 Ay755.003020.00
+1 ay 500 TL Üzeri
5 Ay610.043050.18
+1 ay 500 TL Üzeri
6 Ay513.503080.97
+1 ay 500 TL Üzeri
7 Ay444.633112.39
+1 ay 500 TL Üzeri
8 Ay393.063144.45
+1 ay 500 TL Üzeri
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
2 Ay1494.502989.00
3 Ay996.332989.00
4 Ay756.833027.33
5 Ay611.923059.61
6 Ay515.323091.93
7 Ay445.933121.53
8 Ay394.873159.00
9 Ay354.873193.81
10 Ay322.943229.40
11 Ay296.863265.42
12 Ay275.223302.64
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
2 Ay1494.502989.00
3 Ay996.332989.00
4 Ay756.833027.33
5 Ay611.923059.61
6 Ay515.323091.93
7 Ay445.933121.53
8 Ay394.873159.00
9 Ay354.873193.81
10 Ay322.943229.40
11 Ay296.863265.42
12 Ay275.223302.64
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
2 Ay1494.502989.00
3 Ay996.332989.00
4 Ay756.913027.65
5 Ay611.863059.29
6 Ay515.323091.93
7 Ay446.473125.27
8 Ay394.873159.00
9 Ay354.873193.81
10 Ay322.943229.40
11 Ay296.863265.42
12 Ay275.223302.64
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
2 Ay1494.502989.00
+ 2 Ay
3 Ay996.332989.00
+ 2 Ay
4 Ay756.913027.65
+ 2 Ay
5 Ay611.863059.29
+ 2 Ay
6 Ay515.323091.93
+ 2 Ay
7 Ay446.473125.27
+ 2 Ay
8 Ay394.873159.00
9 Ay354.873193.81
10 Ay322.943229.40
11 Ay296.863265.42
12 Ay275.223302.64
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
2 Ay1494.502989.00
+ 2 Ay
3 Ay996.332989.00
+ 2 Ay
4 Ay756.913027.65
+ 2 Ay
5 Ay611.863059.29
+ 2 Ay
6 Ay515.323091.93
+ 2 Ay
7 Ay446.473125.27
+ 2 Ay
8 Ay394.873159.00
9 Ay354.873193.81
10 Ay322.943229.40
11 Ay296.863265.42
12 Ay275.223302.64
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
2 Ay1494.502989.00
3 Ay996.332989.00
4 Ay755.003020.00
5 Ay610.043050.18
6 Ay513.503080.97
7 Ay444.633112.39
8 Ay393.063144.45
9 Ay353.023177.19
10 Ay321.063210.61
11 Ay294.983244.74
12 Ay273.303279.61
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
2 Ay1494.502989.00
3 Ay996.332989.00
4 Ay755.003020.00
5 Ay610.043050.18
6 Ay513.503080.97
7 Ay444.633112.39
8 Ay393.063144.45
9 Ay353.023177.19
10 Ay321.063210.61
11 Ay294.983244.74
12 Ay273.303279.61
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
2 Ay1494.502989.00
+ 2 ay
3 Ay996.332989.00
+ 2 ay
4 Ay755.003020.00
+ 2 ay
5 Ay610.043050.18
+ 4 ay
6 Ay513.503080.97
+ 4 ay
7 Ay444.633112.39
+ 4 ay
8 Ay393.063144.45
+ 4 ay
9 Ay353.023177.19
10 Ay321.063210.61
11 Ay294.983244.74
12 Ay273.303279.61
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
2 Ay1494.502989.00
+ 2 ay Vakýfbank Business Kart Har
3 Ay996.332989.00
+ 2 ay Vakýfbank Business Kart Har
4 Ay755.003020.00
+ 2 ay Vakýfbank Business Kart Hariç
5 Ay610.043050.18
+ 4 ay Vakýfbank Business Kart Hariç
6 Ay513.503080.97
+ 4 ay Vakýfbank Business Kart Hariç
7 Ay444.633112.39
+ 4 ay Vakýfbank Business Kart Hariç
8 Ay393.063144.45
+ 4 ay Vakýfbank Business Kart Hariç
9 Ay353.023177.19
10 Ay321.063210.61
11 Ay294.983244.74
12 Ay273.303279.61
İletişim Formu
Toplam 0 oy, ortalama 0.00
Toplam 0 oy, ortalama 0.00
Toplam 0 oy, ortalama 0.00
Toplam 0 oy, ortalama 0.00
Bu ürün Ürün Hakkında Henüz Hiç Yorum Yapılmamış
Yorum Ekle
Yorum yapabilmek için oturum açmalısınız!