%100 Güvenli Alışveriş
Tükendi

HP P06781-425 ML30 GEN10 Intel Xeon E-2124 8Gb Ram, HDD Yok, 350W Power, 4U Kasa TOWER SERVER

Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Yorum yapılmamış.

HPE ProLiant ML30 Gen10 E-2124 1P 8GB-U S100i 4LFF NHP 350W PS Giriş Sunucusu

P06781-425


Güvenilir bir kurumsal sınıf sunucunun bütçenizi kolayca karşılayabileceğini biliyor musunuz? HPE ProLiant ML30 Gen10 sunucusu, şirket içi performans, güvenlik, güvenilirlik ve genişletilebilirliği daha düşük bir maliyetle sunan, küçük ofisler, uzak ve şube ofisleri için şirket içi ve Hybrid Cloud çözümlerini yürütmek üzere tasarlanmış güçlü, ancak uygun fiyatlı bir kule sunucusudur. Sadece küçük bir değişiklik size ekstra bir avantaj sağlayabilir. Hewlett Packard Enterprise, HPE ProLiant ML30 Gen10 sunucusunu dünyanın en güvenli endüstri standardı sunucularından biri yapan HPE iLO silikon güveni ile sunucuya güvenlik sağlar. Yedek güç kaynağı seçeneği ve en fazla 4 LFF veya 8 SFF hot-plug HDD, kullanılabilirliği ve esnekliği sağlar. Gelişmiş genişleme özelliği, işiniz büyüdükçe SAS denetleyicileri, ağ kartları veya grafik kartları ile yükseltme yapmanızı sağlar.

Ne var ne yok

 • HPE InfoSight, işletmeniz etkilenmeden önce sorunları öngören ve önleyen bulut tabanlı bir analitik aracı sağlar.
 • 6 çekirdeğe ve 80W, 8'inci Core ™ i3 ve Pentium® G işlemcilere sahip Intel® Xeon® E işlemcileri destekler.
 • 2666 MT / s HPE DDR4 Standart Bellek UDIMM 8 GB, 16 GB sunar. ve maksimum 64 GB hafıza kapasitesi.
 • Daha esnek kullanım için dört genişletme yuvası - iki x16 ve iki x8 konektör.
 • Tümleşik M.2 NVMe SSD desteği.
 • Özel HPE iLO portu ve seri port seçenek seti.

Özellikler

Günlük Ofis İş Yükleriniz için Güçlü ve Uygun Fiyatlı Sunucu

Intel Xeon E İşlemci'de 6 çekirdeğe kadar ve 64 GB'a kadar 2666 MT / s DDR4 ECC UDIMM ile güçlendirilen HPE ProLiant ML30 Gen10 sunucusu, küçük ve orta ölçekli işletme uygulamaları için bol miktarda performans sunar.

61,44 TB'a kadar depolama kapasitesi, HPE ProLiant ML30 Gen10 sunucuyu, işletmenizin artan miktarda veri ile başa çıkması için ideal bir veri depolama çözümü haline getirir. NVMe SSD destekli yerleşik M.2 yuvası, önyükleme sürücüsü için olağanüstü hız sunar. 1

Özel bir HPE iLO bağlantı noktası seçeneği, daha yüksek ağ performansı elde etmek için ağ işlevlerine daha fazla bant genişliği ayırmanıza olanak tanır.

Dahili SATA HP Array Smart S100i Denetleyici standart olarak gelir ve yeniden tasarlanan HPE Smart Array Denetleyicileri, ortamınıza en uygun 12 Gbps denetleyiciyi seçme esnekliğini sağlar.

Hewlett Packard Enterprise nitelikli profesyonel 3D grafik kartlarının seçilmesiyle, HPE ProLiant ML30 Gen10 sunucusu, orta boyutlu CAD modelleri, temel dijital içerik oluşturma ve tıbbi görüntüleme gibi grafiksel iş yüklerini kolayca yönetebilir.

Düşük TCO ile Ticari Büyüme Sağlamak için Kurumsal Sınıf Özelliklerinin Çeşitliliği

HPE ProLiant ML30 Gen10 sunucusu, farklı depolama gereksinimlerinde esneklik sunar. Dört adet Büyük Form Faktörü (LFF) hot-plug-hot, hot-plug veya sekiz Küçük Form Faktörü (SFF) hot-plug sürücü seçeneği ile, büyüyen işiniz için uygun depolama alanını bulabilirsiniz.

Seçici HPE 500W Flex Yuvası Platinum Hot Plug Güç Kaynağı Takımı güvenilirliği artırır ve yedek parçaları birden fazla sunucu platformunda paylaşmanıza olanak tanır.

Hata Düzeltme Kodu (ECC) belleği, işleri veri kaybından ve planlanmamış sistem kesintilerinden korur.

HPE ProLiant ML30 Gen10 sunucusu, Ajansız Yönetim, Aktif Sağlık Sistemi ve akıllı provizyonlu HPE iLO içeren Gen10 Sunucu yönetim özellikleri için eksiksiz bir yerleşik HPE Tümleşik Işık Çıkışı (iLO 5) sunar.

Güvenlik yenilikleri

HPE ProLiant ML30 Gen10 sunucusu, güven duygusunun silikon köküyle başlayarak, sunucu yaşam döngüsü boyunca yerleşik silikon güvenlik korumasına doğrudan bağlanmış büyük ürün yazılımına sahip olan Hewlett Packard Enterprise endüstri standardı sunuculardan biridir.

Sunucu işletim sistemi önyüklemeden önce milyonlarca satır ürün yazılımı kodu çalıştırılır. HPE iLO Advanced Premium Security Edition tarafından etkinleştirilen Runtime Firmware Validation ile, sunucu yazılımı her 24 saatte bir kontrol edilir ve temel sistem üretici yazılımının geçerliliğini ve güvenilirliğini doğrular.

Güvenli kurtarma, sunucu donanım yazılımının, tehlikeli kodların tespit edilmesinden sonra bilinen, son iyi durum veya fabrika ayarlarına geri dönmesini sağlar.

Sunucuya yetkisiz erişimi önlemek ve sunucunun kimliğini doğrulamak için kullanılan eserleri güvenilir bir şekilde saklamak için Güvenilir Platform Modülü (TPM) ile ek güvenlik seçenekleri mevcuttur.

Endüstri Lideri Hizmetler ve Yerleştirme Kolaylığı

HPE ProLiant ML30 Gen10 sunucusu, HPE Pointnext tarafından sunulan eksiksiz bir hizmet kümesiyle birlikte gelir, güven sağlar, riski azaltır ve çeviklik ve istikrarı gerçekleştirmenize yardımcı olur.

HPE Pointnext'ten gelen hizmetler, BT yolculuğunun tüm aşamalarını kolaylaştırıyor. Danışmanlık ve Dönüşüm Hizmeti uzmanları, müşteri zorluklarını anlar ve gelişmiş bir çözüm tasarlar. Profesyonel Hizmetler çözümlerin hızlı dağıtımını sağlar ve Operasyonel Hizmetler sürekli destek sağlar.

Operasyonel Hizmetler kapsamında verilen hizmetler şunlardır: HPE GreenLake Flex Kapasitesi, HPE Datacenter Bakımı, HPE Altyapı Otomasyonu, HPE Kampüsü Bakımı, HPE Proaktif Servisleri ve çok üretici kapsamı.

Hewlett Packard Enterprise BT yatırım çözümleri, işletme hedeflerinize uygun BT ekonomisi ile dijital bir işletmeye dönüşmenize yardımcı olur.

 • 1.
  HPE ProLiant ML30 Gen10 sunucusu, PCIe 3.0 x2 bant genişliğine sahip yerleşik M.2 SSD'yi destekler.
 • Intel, Intel Xeon ve Pentium, Intel Corporation şirketinin ABD'deki ve diğer ülkelerdeki ticari markalarıdır. Diğer tüm üçüncü taraf markaları ilgili sahiplerinin mülkiyetindedir.

Teknik özellikler

İşlemci çekirdeği mevcut

 • 4 çekirdekli

İşlemci önbelleği

 • 8 MB L3

İşlemci Adı

 • Intel® Xeon® E-2124 (4 çekirdekli, 3,3 GHz, 8 MB, 71W)

İşlemci numarası

 • 1

İşlemci hızı

 • 3,3 GHz

Bellek tipi

 • HPE DDR4 Standart Bellek

Hafıza, standart

 • 8 GB (1x 8 GB) UDIMM

Dahil olan sabit sürücüler

 • Gemi standardı yok, 4 büyük form faktörü sürücüsü destekleniyor

Altyapı yönetimi

 • Dahil - akıllı provizyonlu HPE iLO Standardı (yerleşik), HPE Systems Insight Manager (indirme gerektirir), HPE OneView Standardı (indirme gerektirir, 2019 başlarında temin edilebilir) İsteğe Bağlı - HPE iLO Gelişmiş, HPE iLO Gelişmiş Premium Güvenlik Sürümü, HPE OneView Gelişmiş (HPE indirmeyi gerektirir, 2019’un başlarında kullanılabilir)

Güç kaynağı tipi

 • 1 350W ATX güç kaynağı

Genişleme yuvaları

 • 4, ayrıntılı açıklamaları için QuickSpecs referans

Ağ denetleyicisi

 • HPE Ethernet 1 Gb 2 Bağlantı Noktalı 332i Adaptör

Depolama denetleyicisi

 • 1 HPE Akıllı Dizi S100i

Sistem fanı özellikleri

 • 1 yedekli olmayan sistem fanı

Form faktörü

 • 4U Kulesi

Garanti

 • 3/1/1 - Sunucu Garantisi, üç yıllık parça, bir yıllık çalışma ve bir yıllık yerinde destek kapsamı içerir. Dünya çapında sınırlı garanti ve teknik destek ile ilgili ek bilgiler şu adreste bulunabilir: //h20564.www2.hpe.com/hpsc/wc/public/home . Ürününüz için ek HPE desteği ve servis kapsamı yerel olarak satın alınabilir. Servis yükseltmelerinin kullanılabilirliği ve bu servis yükseltmelerinin maliyeti hakkında bilgi için, //www.hpe.com/support adresindeki HPE web sitesine bakın .

Minimum boyutlar (H x W x D)

36,83 x 17,5 x 47,5 cm

Ağırlık

Minimum 10.1 kg; En fazla 17,6 kg

 

İşlemciINTEL
Depolama AlanıYOK
Bellek8 GB
Sunucu TipiTOWER
İşlemci TipiINTEL XEON E-2124
Bellek TipiDDR4
RAID DesteğiRAID 0-1-5
Ethernet2 x GIGABIT
Güç Kaynağı1 x 350 W
İşletim SistemiYok
İletişim Formu
Toplam 0 oy, ortalama 0.00
Toplam 0 oy, ortalama 0.00
Toplam 0 oy, ortalama 0.00
Toplam 0 oy, ortalama 0.00
Bu ürün Ürün Hakkında Henüz Hiç Yorum Yapılmamış
Yorum Ekle
Yorum yapabilmek için oturum açmalısınız!