%100 Güvenli Alışveriş
Tükenmek Üzere Son 1 Ürün

Kaspersky SMALL OFFICE Security 1 Server + 10 User , 3 YIL, Kutulu Ürün

Ürünün Fiyatı:3.599,00
Fiyatlarımıza KDV Dahildir.
Sepete Ekle
Yorum yapılmamış.
Türkiye'nin Her Yerine Kargo Sadece 36.97 TL
Aynı gün kargoya verilir
17:30`a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilir.

Dizüstü, masaüstü bilgisayarlar ve sunucuları kötü amaçlı yazılımlara karşı korur

Gerçek zamanlı, bulut destekli teknolojileri ve güçlü kötü amaçlı yazılımdan koruma teknolojilerini bir araya getiren Kaspersky Small Office Security, işletmenizi en yeni kötü amaçlı yazılım tehditlerine karşı korur.

Ödüllü kötü amaçlı yazılımdan koruma özelliği şunları korur:

 • Windows tabanlı masaüstü ve dizüstü PC'ler
 • Mac bilgisayarlar
 • Windows tabanlı dosya sunucuları
 • Android akıllı telefonlar ve tabletler
  • PC yazılımı "hatalarından" faydalanmaya çalışan kötü amaçlı yazılımları engelleme

   Hemen hemen her uygulama "hatalar" içerdiği (ve kötü amaçlı yazılımlar bu güvenlik açıklarını PC'lerinize açılan bir geçit olarak kullanabildiği) için Otomatik Kullanma Engelleme (AEP) teknolojimiz, kötü amaçlı yazılımların güvenlik açıklarından yararlanma girişimlerini engellemeye yardımcı olur.
   AEP, PC'leriniz için ekstra güvenlik takibi ve koruma katmanı sunmak amacıyla Microsoft Office, Internet Explorer, Adobe Reader ve Java gibi en sık hedef alınan uygulamaları özel olarak izler.

  • PC'nizi yakından izleme

   PC'lere yönelik iki yönlü kişisel güvenlik duvarımız, yerel ağlarınızın ve internet bağlantılarınızın güvenliğini sağlamak için gelen ve giden trafiği tarar.
   Benzersiz Sistem İzleyici teknolojimiz, PC'nize bulaşan kötü amaçlı yazılımları bulmaya yardımcı olmak için tehlikeli davranışları yaşandıkları anda tespit eder. Sistem İzleyici ayrıca kötü amaçlı işlemlerin çoğunu geri almak için PC'nizi eski durumuna "geri döndürebilir".

  • Güvenmediğiniz PC uygulamalarını engelleme

   Güvenilen Uygulamalar modu, PC'nizde yalnızca güvenilen uygulamaların çalışmasını sağlar.
   Bu mod, Kaspersky Lab tarafından düzenli olarak güncellenen güvenli uygulamalar listesini kullanır ve kötü amaçlı yazılımlar dahil tüm diğer programların PC'nizde çalıştırılmasını engeller.

Uzaktan yönetim dahil olmak üzere güvenliği basitleştirir

Kaspersky Small Office Security'yi kullanımı olağanüstü kolay olacak şekilde tasarladık; böylece BT güvenliğinizi kolayca yönetebilir ve temel iş aktivitelerinize daha fazla zaman ayırabilirsiniz:

 • BT güvenliğinizin merkezi ve uzaktan yönetilebilmesini sağlar
 • Web, sosyal ağlar ve daha fazlasını kontrollü şekilde kullanmanızı sağlar
 • Dosya Parçalayıcı ve PC Temizleyici ile PC'nizi "temiz" tutmanıza yardımcı olur
  • Web* yoluyla uzaktan yönetim olanağı sağlar

   Kullanımı kolay, bulut tabanlı konsolumuz, tüm PC'ler, dosya sunucuları, Mac bilgisayarlar ve Android telefonlarla tabletlerde önemli güvenlik işlevlerinin kurulumunu ve yönetilmesini kolaylaştırır; bu sayede özel BT becerilerine sahip olmanız gerekmez.
   Bu bulut tabanlı yönetim konsoluna internet üzerinden erişebilme olanağı sayesinde ofis dışındaki personeliniz (veya şirket dışı BT desteği danışmanınız) BT güvenliğinizi kurabilir ve yönetebilir; siz de diğer iş görevlerine odaklanabilirsiniz.

   *Kaspersky Small Office Security'nin web tabanlı yönetimini etkinleştirmek için kullanıcı My Kaspersky portalında özel bir hesap oluşturmalıdır.

  • Verimlilik ve üretkenliğin artırılmasına yardımcı olur

   Kontrol edilmeyen internet erişimini çalışan üretkenliğine zarar verebildiğinden, PC'ler için esnek Web Kontrolü özelliklerimiz şunları yapmanıza olanak sağlar:

   • Her bir çalışanın web kullanımını yönetin
   • Oyun, kumar ve daha fazlası gibi site kategorilerine erişimi engelleyin
   • Web'de daha güvenli gezinme için Güvenli Arama modunu uygulayın
   • Uygunsuz veya kötü amaçlı web sitelerine erişimi engelleyin
  • Mesajlaşma, sosyal ağ kullanımı ve indirmeleri yönetme

   Çalışanlarınızın sadece belirli kişilerle iletişim kurabilmeleri için anlık mesajlaşma erişimi kısıtlanabilir. Ayrıca çalışanların Facebook ve Twitter gibi sosyal ağlardaki aktivitelerini sınırlandırabilirsiniz.
   İnternet trafiğinizi azaltmak ve yasadışı indirme girişimlerini önlemek için ses veya video dosyaları gibi belirli dosya kategorilerinin indirilmesini engelleyebilirsiniz.

  • PC'nizi "temiz" tutma

   Bir dosyayı silmek siber suçluların bu dosyaya erişmesini önlemek için yeterli olmadığından Dosya Parçalayıcı sihirbazımız silinen dosyaları bilgisayarlarınızdan tamamen temizleyebilir.
   Ayrıca PC Temizleyici sihirbazımız; geçici dosyaları, günlük dosyalarını, kayıt girişlerini, tarayıcı ve uygulama önbelleklerini siler ve PC'nizin Geri Dönüşüm Kutusunu boşaltır.

Çevrimiçi bankacılık ve ödemeler için ekstra güvenlik sağlar

Çevrimiçi mali işlemler büyük kolaylık sağlasa da kimi zaman para ve bankacılık işlemlerinde kullanılan bilgileri çalmaları için siber suçlulara fırsat sunabilir. Kaspersky Small Office Security paranızı, kredi kartı numaralarınızı ve banka hesabı bilgilerinizi güvende tutmanıza yardımcı olur:

 • Çevrimiçi bankacılık için ekstra bir güvenlik katmanı ekler
 • "Tuş Kaydedici" yazılımların parolalarınızı ele geçirmesini engeller
  • Paranızı korur

   Çevrimiçi bankacılık veya ödeme hizmetlerine PC veya Mac'inizi kullanarak her eriştiğinizde, benzersiz Güvenli Para teknolojimiz web sitesinin gerçek olduğunu ve sahte bir web sitesi olmadığını doğrulayacaktır.
   Güvenli Para ayrıca çevrimiçi bankacılık güvenliğini etkileyen güvenlik açıklarını bulmak için bilgisayarınızın işletim sistemini kontrol eder.

  • PC ve Mac'te "‘tuş kaydedici" kötü amaçlı yazılımı engelleme

   Sanal Klavye'miz, parolaları, kredi kartı ayrıntılarını ve diğer gizli verileri girerken fiziksel klavyeniz yerine güvenli bir ekran klavyesi tasarımını kullanmanıza olanak tanır.
   Bilgi girmek için klavye kullanmak yerine ekran üstü tuşlardan faydalanmanızı sağlayan Sanal Klavye, kötü amaçlı "tuş kaydedici" yazılımın verileri ele geçirmesini önler.

  • PC'nizde yazdıklarınızı korur

   Güvenli Klavye teknolojimiz fiziksel klavyeniz ile bilgisayarınız arasında güvenli bir bağlantı oluşturarak ekstra koruma sağlar.

Hırsızlığa karşı koruma ve daha fazlasıyla Android cihazlarını korur

Sistemlere ve bilgilere uzaktan erişmek, günlük işlerin önemli bir parçasıdır. Bununla birlikte kötü amaçlı mobil yazılım saldırıları (ve iş verilerinin bulunduğu telefonların kaybedilmesi ya da çalınması), ciddi güvenlik sorunları doğurabilir. Bu nedenle Android telefonlar ve tabletler için türünün en iyisi olan korumayı sağlıyoruz:

 • Kötü amaçlı yazılım ve siber suçlulara karşı koruma sağlar
 • İstenmeyen çağrıları ve mesajları engeller
 • Kaybolan veya çalınan telefonlardaki gizli bilgileri korur
  • Mobil kötü amaçlı yazılım saldırılarını önler

   Kaspersky Small Office Security, Android Mobil Cihazları birçok kötü amaçlı yazılım türüne karşı korur. Her dosya, uygulama ve e-posta eki taranabilir.
   Kaspersky Small Office Security, en son tehditlere karşı hızlı koruma sağlamak için klasik ve proaktif kötü amaçlı yazılımlara karşı koruma teknolojilerine ek olarak bulutun gücünden yararlanır.

  • İnternette güvenle gezinmenizi sağlar

   Teknolojilerimiz paranızı veya çevrimiçi kimliğinizi çalmaya çalışan kimlik avı web siteleri de dahil olmak üzere kötü amaçlı dolandırıcılık bağlantılarını engeller.

  • İstenmeyen çağrıları ve mesajları filtreler

   Kaspersky Small Office Security, istenmeyen çağrıları ve mesajları engellemeyi kolaylaştırır. Otomatik veya manuel olarak izin verilen telefon numaralarını içeren bir beyaz liste ya da engellemek istediğiniz numaraları içeren bir kara liste oluşturabilirsiniz.
   Ayrıca gizli veya sayısal olmayan telefon numaralarından gelen çağrıları ve mesajları otomatik olarak engelleyebilirsiniz.

  • Gizliliğinizi koruma

   Gizlilik Koruması özelliklerimiz özel mobil iletişim yollarınızı diğer kişilerden gizlemenize olanak tanır. Kişileri, kayıtları, gelen ve giden çağrıları ve mesajları gizleyebilirsiniz.

  • Kaybolan veya çalınan telefonlardaki hassas verileri korur

   Telefonların büyük miktarda bilgi depoladığı günümüzde hırsızlık önleme teknolojilerimiz kayıp telefonunuza uzaktan erişerek SIM kart değiştirilmiş olsa bile telefonu engellemenize, gizli verileri silmenize, izinsiz kullanıcıların fotoğrafını çekmenize ve telefonun konumunu bulmanıza yardımcı olur.
   Hırsızlığa Karşı Koruma Yönetimi portalımızın sunduğu web tabanlı kontrol merkezi, kayıp telefonunuzla uzaktan etkileşime girmenizi kolaylaştırır; böylece hırsızlığa karşı koruma işlevlerinin hepsini etkinleştirebilir ve hırsızlığa karşı koruma özelliği aktivitelerinin güncel kayıtlarını inceleyebilirsiniz.

Şirket ve müşteri bilgilerinin sızmasını önler

"Veri sızıntısı" mali kayıplara ve itibarınızın zedelenmesine neden olabilir. Gizli müşteri bilgilerinin kötü amaçlı kişilerin eline geçmesi durumunda büyük sorunlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Değerli ve hassas bilgilerinizi korumak için Kaspersky Small Office Security şu eylemleri gerçekleştirir:

 • Verilerinizi korumak için PC'ler ve dosya sunucularındaki verileri şifreler
 • Veri kurtarma için veri yedekleme ve çevrimiçi yedekleme uygular
 • Tüm parolalarınızı yönetir, güvenli şekilde saklar ve senkronize eder
  • Hassas bilgileri gizli tutar

   PC'ler ve dosya sunucularındaki verileri okunması mümkün olmayan bir biçimde kolayca şifreleyerek siber suçluların gizli verilerinize erişme denemelerini boşa çıkarabilirsiniz.
   Her bir kullanıcı için sağlanan parola korumalı, şifreli kapsayıcı sayesinde her bir çalışan verilerini güvenle saklayabileceği bir alana sahip olur.

  • PC'niz ve dosya sunucularındaki verileri yedekler

   Sabit sürücü, çıkarılabilir ortam ya da ağ depolama cihazında planlı veri yedekleme işlemleri yapmak çok kolaydır. Yedeklenen veriler, Kaspersky Small Office Security yüklü olmayan bilgisayarlara bile sadece birkaç tıklatmayla kolayca geri yüklenebilir.
   Popüler Dropbox hizmetini kullanarak yedekleme dosyalarını çevrimiçi* depolayabilir ve çevrimiçi yedekleme dosyalarınıza internet bağlantısı olan herhangi bir bilgisayardan erişebilirsiniz.

   *Ücretsiz çevrimiçi depolama hizmetine uygulanan kısıtlamalara ilişkin en yeni ayrıntılar için lütfen Dropbox web sitesine bakın veya Dropbox ile iletişime geçin.

  • İşletmenizin kimliğini koruma

   Her web sitesi ve uygulama hesabı için ayrı, güçlü parolalar kullanılmalıdır. Peki, özellikle ofis dışındayken tüm parolalarınızı nasıl hatırlayacaksınız? Kaspersky Small Office Security, kullanımı kolay Kaspersky Password Manager'ı* içerir. Bu araç:

   • Tüm parolalarınızı güvenli bir şekilde şifrelenmiş bir kasada depolar
   • Parolaları PC, Mac, Android cihazlar, iPhone ve iPad arasında senkronize eder
   • Tüm parolalarınıza erişmek için tek bir ana parola kullanmanıza olanak sağlar
   • Web formlarındaki kişisel bilgileri otomatik doldurur
   • Tüm cihazlarda kullanılmak üzere PC'nizde güçlü parolalar oluşturur

   *Bazı özellikler yalnızca bazı desteklenen cihazlarda kullanılabilir.

Kimlik avı ve İnternet risklerine karşı işletmelerin güvenliğini sağlar

İnternet erişimi, günlük faaliyetlerin ayrılmaz bir parçasıdır. Ancak internet tabanlı saldırılar iş güvenliği için ciddi bir tehdit olabilir. Kaspersky Lab'in en yeni internet güvenliği özelliği; şirket bilgilerinizi, bilgisayarlarınızı ve Mobil Cihazlarınızı korur:

 • Hırsızlık amaçlı dolandırıcılık web sitelerine karşı koruma sağlar
 • Şüpheli dosyalar ve tehlikeli web sitelerine karşı sizi uyarır
 • Rahatsız edici istenmeyen mesajları filtreleyerek zaman kazanmanızı sağlar
  • İşletmenizi çevrimiçi dolandırıcılığa karşı korur

   Gelişmiş analiz teknikleri, web sitesinin kimlik avı operatörlerinde sıklıkla rastlanan özelliklere sahip olup olmadığını otomatik kontrol eder.
   Bu güçlü kimlik avı koruma teknolojileri sizin ve çalışanlarınızın paranızı, parolalarınızı veya diğer gizli bilgilerinizi çalmaya çalışan kimlik avı sitelerine karşı korunmanıza yardımcı olur.

  • Web bağlantıları ve dosyaların güvenli olduğunu garanti altına alır

   İster PC ister Mac kullanın, URL Danışmanı siz daha tıklatmadan şüpheli veya güvenli olmayan web bağlantılarına karşı sizi uyarır.
   İnternetten PC'nize uygulama indirdiğinizde Dosya Danışmanı teknolojimiz gerçek zamanlı, bulut tabanlı verileri kullanarak dosyanın PC'nize zarar verip veremeyeceğini kontrol eder.

  • İşletmenizde casusluk yapılmasını önler

   Yeni Web Kamerası Koruması* teknolojimiz, PC'nizin web kamerasına izinsiz erişimi engellemeyi kolaylaştırır, böylece siber suçlular ve kötü amaçlı yazılımlar sizi ve çevrenizi izlemek için kameranızı kullanamazlar.

   *Web Kamerası Koruması yalnızca Windows PC'lerde kullanılabilir.

  • Rahatsız edici istenmeyen mesajları ve reklam pencerelerini engeller

   Kaspersky Lab’in PC'ler için en yeni anti-spam teknolojisi daha güvenilir filtreleme sunarak istenmeyen mesajları sıralamak için harcadığınız süreyi kısaltır.
   Ayrıca reklam başlığı engelleyici teknolojilerimiz, dikkat dağıtıcı öğeleri ortadan kaldırmaya yardımcı olmak için PC'lerde açılır pencereleri engeller.

  • Ağ ücretleri üzerinde mükemmel kontrol sağlar

   PC'nizi kullanarak halka açık Wi-Fi, 3G veya 4G üzerinden internete her eriştiğinizde, yeni Maliyet Bilinçli Ağ İletişimi* özelliğimiz belirlediğiniz veri limitini aşmanızı otomatik olarak önler; böylece veri trafiği kullanımınızı kolayca yönetebilir ve optimize edebilirsiniz.

   *Maliyet Bilinciyle Ağ Oluşturma özelliği yalnızca Windows 8 veya daha yeni bir sürümde kullanılabilir.

Daha fazla teknik bilgiye ihtiyaç duyuyorsanız lütfen şu öğeleri kontrol edin:

 • Sistem Gereksinimleri
  • Windows tabanlı PC'ler (masaüstü bilgisayarlar, dizüstü bilgisayarlar ve dosya sunucuları) – genel gereksinimler

   • Sabit sürücüde yaklaşık 480 MB boş alan (antivirüs veritabanı boyutuna bağlı olarak)
   • CD-ROM veya DVD-ROM Sürücü (programın CD'den yüklenmesi için)
   • Bilgisayar faresi
   • İnternet bağlantısı (ürün etkinleştirme için)
   • Microsoft Internet Explorer 8 veya daha yeni bir sürüm
   • Microsoft Windows Installer 3.0 veya daha yeni bir sürüm
   • Microsoft .NET Framework 4 veya daha yeni bir sürüm
   • Web Kamerası Koruması özelliği yalnızca uyumlu web kameralarında kullanılabilir
  • Windows tabanlı dizüstü ve masaüstü bilgisayarlar – işlemci ve bellek gereksinimleri

   İşletim Sistemi İşlemci Bellek (RAM)*
   Microsoft Windows 10*** (32 bit veya 64 bit**) 1 GHz veya daha hızlı 1 GB RAM (x32) veya
   2 GB RAM (x64)
   Microsoft Windows 8.1 (Windows Blue)
   Windows 8.1 / Windows 8.1 Pro / Windows 8.1 Enterprise /
   Windows 8.1 Update (x32 ve x64**)
   1 GHz veya daha hızlı 1 GB RAM (x32) veya
   2 GB RAM (x64)
   Microsoft Windows 8
   Windows 8 / Windows 8 Pro / Windows 8 Enterprise (x32 ve x64**)
   1 GHz veya daha hızlı 1 GB RAM (x32) veya
   2 GB RAM (x64)
   Microsoft Windows 7 Starter (x32) SP1 veya daha yeni bir sürüm
   Microsoft Windows 7 Home Basic / Home Premium / Professional / Ultimate (x32 and x64***) SP1 veya daha yeni bir sürüm
   1 GHz veya daha hızlı 1 GB RAM (x32) veya
   2 GB RAM (x64)
   Microsoft Windows Vista® Home Basic / Home Premium / Business /
   Enterprise / Ultimate (x32 ve x64***) SP1 veya daha yeni bir sürüm
   1 GHz veya daha hızlı 1 GB RAM (x32) veya
   2 GB RAM (x64)
   Microsoft Windows XP Home Edition SP3 veya daha yeni bir sürüm
   Microsoft Windows XP Professional SP3 veya daha yeni bir sürüm
   Microsoft Windows XP Professional x64 Edition SP2*** veya daha yeni bir sürüm
   1 GHz veya daha hızlı 512 MB
  • Windows tabanlı dosya sunucuları – işlemci ve bellek gereksinimleri

   İşletim Sistemi İşlemci Bellek (RAM)*
   Microsoft Windows Server 2012 R2 Foundation / Essentials / Standard
   Microsoft Windows Server 2012 Foundation / Essentials / Standard
   1.4 GHz (x64) veya daha hızlı 4 GB RAM
   Microsoft Windows Small Business Server 2011
   Standard / Essentials SP1 veya daha yeni bir sürüm
   2 GHz (x64) veya daha hızlı 8 GB RAM
   Microsoft Windows Server 2008 R2 Foundation / Standard SP1 veya daha yeni bir sürüm 2 GHz (x64) veya daha hızlı 4 GB RAM
   Microsoft Windows Small Business Server 2008 Standard x64 Edition SP2
   veya daha yeni bir sürüm
   2 GHz (x64) veya daha hızlı 4 GB RAM
  • Mac bilgisayarlar (masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar)

   • Sabit sürücüde 770 MB boş alan
   • İnternet bağlantısı
   • OS X 10.9, 10.10, 10.11
  • Android akıllı telefonlar ve tabletler

   • Android 4.x – 6.0
   • Minimum ekran çözünürlüğü: 320 x 480
  • iPhone ve iPad

   • iOS 8.0 veya daha yeni bir sürüm

   * Boş RAM miktarı
   ** Bazı ürün özellikleri 64 bit işletim sistemlerinde kullanılamayabilir
   *** Şu anda, şu bileşenlerin işlevselliği Windows 10 kullanırken kısıtlıdır: Sistem İzleyici, Sistem belleği taraması, Kendini Koruma, Uygulama Denetimi, Güvenli Para**. Web kamerası koruma bileşeni Windows 10 ile kullanılamaz. Cihaz Koruması etkinken ürün kurulumu ve kullanımı desteklenmez. Ürün, Windows 10 Mobil sürümlerinde çalışmaya uygun değildir. Kısıtlamalarla ilgili tüm ayrıntılara erişmek için lütfen //support.kaspersky.com/12196 adresini ziyaret edin.

Koruma SınıfıSmall Office Security
Kullanıcı Sayısı1+10
Kullanım ŞekliKurumsal
Süre3 Yıl
Açıklama10 PC , 10 Mobile ve 1 Sunucu için Lisans
DilTürkçe
İşletim Sistemi UyumuWin
Kullanıcı Sayısı1 Server + 10 Pc + 10 Mobil
MarkaKaspersky
MedyaKutulu
TürüSmart Office Security
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
2 Ay1834.353668.71
+4 ay
3 Ay1230.433691.28
+4 ay
4 Ay929.013716.06
+4 ay
5 Ay748.233741.16
+4 ay
6 Ay627.443764.64
+4 ay
7 Ay541.493790.42
+4 ay
8 Ay477.073816.54
+4 ay
9 Ay426.783840.98
10 Ay386.783867.81
11 Ay354.093895.02
12 Ay326.883922.62
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
2 Ay1835.293670.58
+4 ay
3 Ay1230.433691.28
+4 ay
4 Ay929.013716.06
+4 ay
5 Ay748.233741.16
+4 ay
6 Ay627.443764.64
+4 ay
7 Ay541.493790.42
+4 ay
8 Ay477.073816.54
+4 ay
9 Ay426.783840.98
10 Ay386.783867.81
11 Ay354.093895.02
12 Ay326.883922.62
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
2 Ay1836.793673.57
3 Ay1232.963698.87
+3 ay
4 Ay931.033724.13
+3 ay
5 Ay749.953749.74
+3 ay
6 Ay629.283775.70
+3 ay
7 Ay543.153802.03
+3 ay
8 Ay478.343826.69
+3 ay
9 Ay428.473856.21
+3 ay
10 Ay388.163881.58
11 Ay355.403909.41
12 Ay328.323939.79
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
2 Ay1834.173668.33
3 Ay1230.683692.04
+3 ay 500 TL uzeri
4 Ay929.013716.06
+3 ay 500 TL uzeri
5 Ay748.083740.39
+3 ay 500 TL uzeri
6 Ay627.513765.04
+3 ay 500 TL uzeri
7 Ay541.433790.02
+3 ay 500 TL uzeri
8 Ay476.923815.33
+3 ay 500 TL uzeri
9 Ay426.783840.98
10 Ay386.703866.98
11 Ay353.943893.34
12 Ay326.673920.05
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
2 Ay1834.173668.33
3 Ay1230.683692.04
+3 ay 500 TL uzeri
4 Ay929.013716.06
+3 ay 500 TL uzeri
5 Ay748.083740.39
+3 ay 500 TL uzeri
6 Ay627.513765.04
+3 ay 500 TL uzeri
7 Ay541.433790.02
+3 ay 500 TL uzeri
8 Ay476.923815.33
+3 ay 500 TL uzeri
9 Ay426.783840.98
10 Ay386.703866.98
11 Ay353.943893.34
12 Ay326.673920.05
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
2 Ay1835.853671.70
+3 ay 200 TL uzeri
3 Ay1232.323696.97
+3 ay 200 TL uzeri
4 Ay930.553722.21
+3 ay 200 TL uzeri
5 Ay749.563747.79
+3 ay 200 TL uzeri
6 Ay628.953773.72
+3 ay 200 TL uzeri
7 Ay542.863800.02
+3 ay 200 TL uzeri
8 Ay478.343826.69
+3 ay 200 TL uzeri
9 Ay426.323836.89
+3 ay 200 TL uzeri
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
2 Ay1835.853671.70
+3 ay 200 TL uzeri
3 Ay1232.323696.97
+3 ay 200 TL uzeri
4 Ay930.553722.21
+3 ay 200 TL uzeri
5 Ay749.563747.79
+3 ay 200 TL uzeri
6 Ay628.953773.72
+3 ay 200 TL uzeri
7 Ay542.863800.02
+3 ay 200 TL uzeri
8 Ay478.343826.69
+3 ay 200 TL uzeri
9 Ay428.243854.14
+3 ay 200 TL uzeri
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
2 Ay1836.793673.57
3 Ay1232.963698.87
+3 ay
4 Ay931.033724.13
+3 ay
5 Ay749.953749.74
+3 ay
6 Ay629.283775.70
+3 ay
7 Ay543.153802.03
+3 ay
8 Ay478.343826.69
+3 ay
9 Ay428.473856.21
+3 ay
10 Ay388.163881.58
11 Ay355.403909.41
12 Ay328.323939.79
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
2 Ay1843.943687.88
3 Ay1239.203717.59
4 Ay937.043748.18
5 Ay755.853779.27
6 Ay635.153810.89
7 Ay548.953842.62
8 Ay484.413875.31
9 Ay434.283908.56
10 Ay394.243942.38
11 Ay361.493976.36
12 Ay334.174010.03
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
2 Ay1843.943687.88
3 Ay1239.203717.59
4 Ay937.043748.18
5 Ay755.853779.27
6 Ay635.153810.89
7 Ay548.953842.62
8 Ay484.413875.31
9 Ay434.283908.56
10 Ay394.243942.38
11 Ay361.493976.36
12 Ay334.284011.37
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
2 Ay1835.853671.70
+ 4 ay Vakif bank Business Kart Haric
3 Ay1232.323696.97
+ 4 ay Vakif bank Business Kart Haric
4 Ay930.553722.21
+ 4 ay Vakif bank Business Kart Haric
5 Ay749.563747.79
+ 4 ay Vakif bank Business Kart Haric
6 Ay628.953773.72
+ 4 ay Vakif bank Business Kart Haric
7 Ay542.863800.02
+ 4 ay Vakif bank Business Kart Haric
8 Ay478.343826.69
+ 4 ay Vakif bank Business Kart Haric
9 Ay428.243854.14
10 Ay388.163881.58
11 Ay355.403909.41
12 Ay328.143937.64
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
2 Ay1835.853671.70
+ 4 ay Vakif bank Business Kart Haric
3 Ay1232.323696.97
+ 4 ay Vakif bank Business Kart Haric
4 Ay930.553722.21
+ 4 ay Vakif bank Business Kart Haric
5 Ay749.563747.79
+ 4 ay Vakif bank Business Kart Haric
6 Ay628.953773.72
+ 4 ay Vakif bank Business Kart Haric
7 Ay542.863800.02
+ 4 ay Vakif bank Business Kart Haric
8 Ay478.343826.69
+ 4 ay Vakif bank Business Kart Haric
9 Ay428.243854.14
10 Ay388.163881.58
11 Ay355.403909.41
12 Ay328.143937.64
İletişim Formu
Toplam 0 oy, ortalama 0.00
Toplam 0 oy, ortalama 0.00
Toplam 0 oy, ortalama 0.00
Toplam 0 oy, ortalama 0.00
Bu ürün Ürün Hakkında Henüz Hiç Yorum Yapılmamış
Yorum Ekle
Yorum yapabilmek için oturum açmalısınız!

Son incelediğiniz ürünler