%100 Güvenli Alışveriş
Tükendi

KINGSTON KVR1333D3N9/4G, 4Gb, 1333Mhz, DDR3 16 Chip, CL9, Desktop RAM

Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Yorum yapılmamış.

Ürün Teknik Özellikleri

SKU KVR1333D3N9 / 4G
EAN / UPC Kodu 740617148367
Marka Kingston
Hafıza kapasitesi 4 Gigabayt
Modül Miktarı 1 Modül
Hız 1333 MHz (PC3-10600)
Hata Kontrolü ECC dışı
Model / Seri / Tip ValueRAM
Modül Tipi DIMM
CAS Gecikmesi CL9
Form faktörü DDR3
Sıra 2R (Çift Sıra)
Garanti Ömür
Pinler 240 Pim
Bellek Voltajı 1.5v
Ürün Durumu Yeni
Ürün Tipi / Aile Veri deposu
Veri Genişliği X64

Kingston Memory ile Performansı Artırın.

Kingston, son derece güvenilir, yüksek performanslı masaüstü belleği sunar ve dünyadaki herkesten daha fazla dizüstü bilgisayar yükseltme belleği satar.

Güvenilir Kingston bellek ekleyin ve üretkenliğinizin yükselişini izleyin. Sayfalar daha hızlı yüklenecek ve yeni uygulamaları başlatmak daha kolay ve daha hızlı olacaktır.

Sisteminiz gecikiyorsa veya bir program yanıt vermiyorsa veya yüklenmiyorsa, bir bellek sıkıntısı yaşayabilirsiniz. Günlük görevlerde düşük performans gibi ince işaretler görebilir veya “hafıza yetersiz” mesajları alıyor olabilirsiniz.

Dizüstü bilgisayar ve PC üreticileri genellikle maliyeti düşürmek için standart düşük kapasiteli bellek modülleri içerir; bu, yeni bilgisayarların bile kapıdan çıkar çıkmaz bellek yükseltmelerine ihtiyaç duyabileceği anlamına gelir. İki seçenek: Mevcut daha küçük kapasiteli modülleri çıkarın ve değiştirin veya boş bellek yuvalarını doldurun.

Belleğinizin arızalanması durumunda, Kingston'ın ömür boyu garantimiz ile yeniden çalışmaya başlamak için ihtiyacınız olanı sağlayacağından emin olabilirsiniz.

Bazı durumlarda, sisteminizden en iyi performansı almak için aynı kapasiteye sahip bellek modülleri çiftler halinde takılmalıdır. Bellek bulucumuzla sisteminizi ada ve model numarasına göre arayın, sisteminiz için en iyi performansı elde etmek için en iyi bellek yapılandırması hakkında ayrıntılı bilgi sağlayacağız.

Bellek TipiDDR3
Kapasite4 GB
Bellek Hızı1333 MHZ
SoğutucuYOK
İletişim Formu
Toplam 0 oy, ortalama 0.00
Toplam 0 oy, ortalama 0.00
Toplam 0 oy, ortalama 0.00
Toplam 0 oy, ortalama 0.00
Bu ürün Ürün Hakkında Henüz Hiç Yorum Yapılmamış
Yorum Ekle
Yorum yapabilmek için oturum açmalısınız!