%100 Güvenli Alışveriş
Tükendi

LOGITECH M720 Triatlon Kablosuz Mouse (910-004791)

Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Yorum yapılmamış.

M720 Triathlon

Product Image

Günümüzün çok cihazlı dünyasında M720 Triathlon Mouse ile başarıya ulaşın. 3 bilgisayar arasında sorunsuzca geçiş yaparak işlerinizi takip edin, yüksek hızlı kaydırma özelliğiyle belgeler ile web sayfaları arasında hızlıca gezinin. Artırılmış verimliliği sayesinde Bluetooth® özellikli ve Unifying alıcılı bu mouse, tek bir AA pil ile 24 ay çalışır. Bunların hepsi avucunuza rahatça oturan orta boyutlu şeklinde saklıdır.

Özellikleri

 
image

Easy Switch teknolojisi

Mouse’unuzu aynı anda 3 bilgisayarla eşleştirebilir ve başparmağınızın ucundaki tek tuşla bu cihazlar arasında sorunsuzca geçiş yapabilirsiniz. Aydınlatılmış 3 ışık sayesinde hangi cihaza bağlı olduğunuzu her an görebilirsiniz.

Süper hızlı kaydırma özelliği

Tekerleğin tek bir dönüşüyle uzun belgeler ile web sayfaları arasında hızlıca geçiş yapın ve istediğiniz anda durun veya hassasiyete ihtiyacınız olduğunda tıklatmalı kaydırma moduna geçin.

image
image

Uzun ömürlü, konforlu tasarım

Gerçek bir sporcu olan M720, en fazla 10 milyon tıklamaya dayanıklı tuşlarıyla dayanıklılık için tasarlanmıştır. Büyük boyutlu, sağ ele göre yapılan tasarımı avucunuza tam oturur, kauçuk yüzeyi dokunma hissini daha da yumuşak hale getirir.

24 ay pil ömrü

Bu mouse’un tek bir AA pil ile 24 ay süren gücüyle artırılmış verimliliğini çok beğeneceksiniz.* Açma/Kapama tuşu pil ömrünü uzatır ve gösterge, pil azaldığında sizi uyarır.

image
image

Kişiselleştirilmiş verimlilik

Logitech Options™ Yazılımını indirerek Mac® OS X ve Windows®’taki tüm olasılıkları keşfedin ve ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde özelleştirin. Adım adım yönergelerle kurulum yapın ve tuşlara görevler atayın. Sorularınızın yanıtlarını bulmanıza yardımcı olması için Yakından Tanıma Kılavuzu’nu inceleyebilirsiniz.

Özellikler

Bağlantı Türü
  Bluetooth® Smart ve 2,4 GHz kablosuz bağlantı
Bluetooth Smart
  Windows 10 veya üzeri, Windows 8
  Mac OS X 10.10 veya üzeri
  Chrome OS™
  Android 5.0 veya üzeri
Warranty
  1 Yıl Sınırlı Donanım Garantisi
Part Number
  910-004791

Mouse BağlantısıKablosuz
Mouse TipiOptik
BağlantıBLUETOOTH
Gaming ÖzelliğiYok
İletişim Formu
Toplam 0 oy, ortalama 0.00
Toplam 0 oy, ortalama 0.00
Toplam 0 oy, ortalama 0.00
Toplam 0 oy, ortalama 0.00
Bu ürün Ürün Hakkında Henüz Hiç Yorum Yapılmamış
Yorum Ekle
Yorum yapabilmek için oturum açmalısınız!