%100 Güvenli Alışveriş
Tükendi

OKI ML3321 136 Kolon 9Pin 435Cps YAZICI

Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Yorum yapılmamış.

 

Özel formların yazdırılması için; çok yönlü, çevre ile dost, 9 iğneli yazıcı

  • 9-iğneli, 136 kolonlu nokta vuruşlu yazıcı
  • Saniyede 435 karaktere ulaşan baskı hızlarıyla (cps) yazdırır
  • Çevreyle dost, 1,5W’lık uyku modunda düşük enerji tüketimi
  • 1 orijinal ve 4 kopyaya kadar baskı alabilme olasılığı
  • 3 milyon karakterlik şerit ömrü

 

 

Yüksek hız, yüksek kapasite, benzersiz güvenilirlik

ML3321eco ve yazıcılar hızlı çıkış ve esnek kağıt yönetiminin gerekli olduğu yüksek hızlı, yüksek kapasiteli veri ve yazı tabanlı uygulamalarda kullanılmak için üretilmiştir.

 

Bu 9 iğneli nokta vuruşlu yazıcılar en yoğun ortamlarda özel baskı için yeterince güçlü olacak şekilde tasarlanmıştır. Benzersiz güvenilirlik, kullanım kolaylığı ve barkod özellikleri ile birlikte sınıfındaki çoğu yazıcının iki katı kadar uzun süreli çalışabilmesi sayesinde toptan satış ve servis yerlerinde müşteri hizmet noktaları için idealdir.

 

 

 

Hassasiyet, Esneklik ve Dayanıklılık

ML3321eco aynı sınıftaki diğer yazıcıların aldığının neredeyse iki katı kalınlığındaki çok parçalı formları ve kağıtları alabilir. Bu ürünler OKI’nin eşsiz, sağlam yazıcı kafası tasarımı ile hafif, güçlü ve verimli motorunun bir araya gelmesi sayesinde kesintisiz bir performans sunuyor. Uzun ömürlü dişli tahrik sistemi ve koruyucu, darbeye dirençli kasa, en zorlu ortamlarda bile yazıcıyı dayanıklı hale getirir.

 

Hassas çıkış için yazıcı kafasına yerleştiren patentli bir optik sensör ve tam yırtılma noktasında net bir yırtılma için sürekli formlarınızı doğru olarak konumlandıran otomatik yırtma özelliği ile, çöpe giden formlara engel olur ve günlük form yazdırma işlerinizi hızlandırırsınız.

 

 

 

Çevre dostu ve düşük maliyetli

ML3321eco çevre dostu olacak şekilde geliştirilmişlerdir. Uyku modunda sadece 1,5 W değerinde enerji tüketimi ile, kullanım maliyetleriniz ve elektrik tüketiminiz asgari düzeyde tutulmakla birlikte, karbon salınımınız da azaltılmış olur.

 

 

 

OKI’nin müşterilere karşı sorumluluğu

OKI markası kanıtlanmış güvenilirlik ve değere sahip bir markadır. Müşterilerimizin uzun dönemli iş performansını bütçelerine etkide bulunmadan artıran yazıcılar sunmaktayız.

 

Nokta vuruşlu yazıcı endüstrisinde neredeyse yarım yüzyıllık bir deneyimle, OKI ile birlikte sınıfında en iyi, düşük maliyetli, güvenilir ve kullanımı kolay yazıcıyı garanti altına almış olursunuz. Huzurunuz için ürününüzü kaydettirin ve hiçbir ekstra maliyet olmadan uzatılmış üç yıllık garanti avantajımızdan faydalanın.

 


Kolon Genişliği136
İğne Sayısı9
USBVAR
ParalelVAR
SeriYOK
BASKI HIZ CPS435 CPS
BASKI BOYUTUSürekli Form
BAĞLANTI UÇ BİRİMUSB+PARALEL
GARANTİ2 Yıl
HIZ435 CPS
KOLON SAYISI136 Kolon (GENİŞ)
KOPYA SAYISI1 Orjinal + 4 Kopya
RENKBeyaz
İĞNE SAYISI9 Pin
İletişim Formu
Toplam 0 oy, ortalama 0.00
Toplam 0 oy, ortalama 0.00
Toplam 0 oy, ortalama 0.00
Toplam 0 oy, ortalama 0.00
Bu ürün Ürün Hakkında Henüz Hiç Yorum Yapılmamış
Yorum Ekle
Yorum yapabilmek için oturum açmalısınız!