PHILIPS 246E7QDSW-00 PLS 23,6", G. 1920X1080,, 5ms, DVD-D/HDMI, Geni

Ürün geçici olarak temin edilememektedir.

Philips Ultra Geniş Renkli LCD monitör 246E7QDSW E Line 24 (59,9 cm / 23,6 inç görülebilir alan) Full HD (1920 x 1080)
Canlı, gerçekçi renkler

zarif bir tasarım

Zarafetten ilham almış, her eve ve ofise aydınlık ile yeni bir görünüm kazandırmak üzere tasarlanmış bu olağanüstü geniş açılı Ultra Geniş Renkli ekran, gerçekçi renkler sunar.

Önemli noktalar
Üstün Görüntü Kalitesi
 • Ultra Geniş Renk ile daha geniş renk yelpazesiyle daha canlı görüntüler
 • Görüntü ve renk hassasiyeti için PLS LED geniş ekran teknolojisi
 • Canlı, ayrıntılı görüntüler için 16:9 Full HD ekran
 • Titreşimsiz teknolojiyle gözleriniz daha az yorulur
 • Koyu siyah seviyelerinde ayrıntılar için SmartContrast
 • Optimize edilmiş kolay görüntü ayarları için SmartImage Lite
Zarif Tasarım
 • Ekran üzeri menüye hızlı erişim için EasySelect menüsü geçiş tuşu
 • Zarif ve ince tasarım, ev dekorasyonunuzu tamamlar
 • Ev dekorasyonunuzu zenginleştirmek için muhteşem parlak kaplama
Etkileyici multimedya deneyimini yaşayın
 • Mobil içeriğin keyfini büyük ekranda çıkarmak için MHL teknolojisi
 • Fotoğraf galerisi
Özellikleri
Ultra Geniş Renk ile daha geniş renk yelpazesiyle daha canlı görüntüler

Ultra Geniş Renk Teknolojisi, daha güzel görüntüler için daha geniş bir renk yelpazesi sunar. Ultra Geniş Renk özelliğinin sunduğu daha geniş "renk gamı"; daha doğal yeşiller, canlı kırmızılar ve koyu maviler üretir. Ultra Geniş Renk Teknolojisi ile medya eğlencesi, görüntüler ve hatta üretkenliğe canlılık ve parlak renkler katın.

Görüntü ve renk hassasiyeti için PLS LED geniş ekran teknolojisi

PLS ekranlarda 178/178 derece ekstra geniş izleme açısı sağlayan gelişmiş bir teknoloji kullanılır. Böylece hemen hemen her açıdan, 90 derecelik Pivot modunda bile TV izleyebilirsiniz. Standart TN panellerden farklı olarak PLS ekranlar, size canlı renklerle olağanüstü net görüntüler sunar. Sadece fotoğraflar, filmler ve web'de gezinme için değil, aynı zamanda her zaman renk hassasiyeti ve tutarlı parlaklık gerektiren profesyonel uygulamalar için de idealdir.

Canlı, ayrıntılı görüntüler için 16:9 Full HD ekran

Görüntü kalitesi önemlidir. Sıradan ekranlar kaliteli görüntüler sunsa da daha iyisini beklersiniz. Bu ekran gelişmiş Full HD 1920 x 1080 çözünürlük sunar. Full HD'nin sunduğu canlı ayrıntılara eşlik eden yüksek parlaklık, muhteşem kontrast ve canlı renkler ile gerçeğe yakın görüntü deneyimine hazır olun.

Titreşimsiz teknolojiyle gözleriniz daha az yorulur

LED arka aydınlatmalı ekranlarda parlaklığın kontrol edilme şekli nedeniyle bazı kullanıcıların ekranlarında titreşim olur. Bu durum gözün yorulmasına yol açar. Philips Titreşimsiz Teknoloji, parlaklığı düzenlemek için uyguladığı yeni çözümle daha konforlu bir izleme deneyimi için titreşimi azaltır.

Koyu siyah seviyelerinde ayrıntılar için SmartContrast

SmartContrast, görüntülediğiniz içeriği analiz eden, en iyi dijital görüntüler ve videolar sunmanın yanı sıra koyu renk tonların görüntülendiği oyunları zenginleştirmek amacıyla kontrastı dinamik olarak geliştirmek için renkleri otomatik olarak ayarlayan ve arka aydınlatma yoğunluğunu kontrol eden bir Philips teknolojisidir. Ekonomi modu seçildiğinde, günlük ofis uygulamalarının en doğru şekilde görüntülenmesi ve daha düşük güç tüketimi için kontrast ayarlanır ve arka aydınlatmaya hassas ayar uygulanır.

Optimize edilmiş kolay görüntü ayarları için SmartImage Lite

SmartImage, ekranınızda görüntülenen içeriği analiz eden, patentli ve öncü Philips teknolojilerinin olağanüstü bir birleşimidir. Yaptığınız seçime bağlı olarak SmartImage Lite kontrastı, renk doygunluğunu, fotoğraf ve videoların netliğini geliştirerek mükemmel bir ekran performansı sağlar; bunları tek bir düğmeye basılmasıyla, gerçek zamanlı olarak yapar.

Ekran üzeri menüye hızlı erişim için EasySelect menüsü geçiş tuşu

Dikkat çekmeyen biçimde yerleştirilmiş EasySelect Menüsü Geçiş Tuşu sayesinde Ekran Üzeri menüde monitör ayarlarını hızlı ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Zarif ve ince tasarım, ev dekorasyonunuzu tamamlar
Toplam 0 oy, ortalama 0.00
Toplam 0 oy, ortalama 0.00
Toplam 0 oy, ortalama 0.00
Toplam 0 oy, ortalama 0.00
Ürün Hakkında Yapılan Yorumlar