%100 Güvenli Alışveriş
Tükendi

SAMSUNG MZ-M5E1T0BW 850 EVO mSATA 1TB 540/520

Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Yorum yapılmamış.

Bilgisayarınızın Potansiyelini Açın

Samsung'un 850 EVO serisi SSD, sektörün en çok satan * 1 SSD'sidir ve günlük bilgi işlem için mükemmeldir. Samsung'un V-NAND teknolojisi ile güçlendirilen 850 EVO, günlük bilgisayar deneyimini optimize edilmiş performans ve dayanıklılık ile dönüştürür. Masaüstü bilgisayarlara, dizüstü bilgisayarlara ve ultrabooklara uyacak şekilde tasarlanan 850 EVO, geniş kapasite ve form faktörlerine sahiptir. 
Samsung'un yenilikçi 3D V-NAND flash bellek mimarisi, bugünkü geleneksel düzlemsel NAND mimarisinin yoğunluğunu, performansını ve dayanıklılığını kısıtlıyor. Samsung 3D V-NAND, 32 hücre katmanını dikey olarak yığınlar; daha küçük bir ayak izi kullanarak daha yüksek yoğunluk ve daha iyi performans sağlar.

Özellikler ve özellikler haber verilmeksizin değiştirilebilir.

Turbo Yazı Teknolojisi

Turbo Yazı Teknolojisi

Samsung TurboWrite teknolojisi ile günlük bilgisayar deneyiminizi en üst düzeye çıkarmak için inanılmaz okuma / yazma performansı elde edin. Ödüllü Samsung 840 EVO'dan 2 kat daha hızlı rasgele okuma yazma hızı elde edebilirsiniz. 850 EVO sıralı okuma (540MB / s) ve yazma (520MB / s) hızlarında birinci sınıf performans * sunar. Artı, daha iyi gerçek dünya performansı için tüm QD'de optimize edilmiş rastgele performansı elde edin. 

HIZLI Mod

Samsung'un Magician yazılımı, kullanılmayan PC belleği (DRAM) yüksek hızlı bir önbellek olarak kullanarak 2 kat hızlı performans için RAPID Modunu etkinleştirir. Samsung Magician'ın en yeni sürümü 16 GB DRAM'a sahip bir sistemde 4 GB'a kadar önbellek kadar destekliyor. 

HIZLI Mod
Geliştirilmiş Dayanıklılık ve Güvenilirlik

Geliştirilmiş Dayanıklılık ve Güvenilirlik

850 EVO, önceki nesil 840 EVO ** ile karşılaştırıldığında dayanıklılık * ve güvenilirliği ** iki katına çıkarır ve sınıfının lideri *** 5 yıl garantilidir. Geliştirilmiş uzun vadeli güvenilirlik ile 850 EVO, önceki nesil 840 EVO'ya göre% 30 daha uzun süreli, uzun vadeli güvenilir performans sağlar. 

Geliştirilmiş Enerji Verimliliği

850 EVO, destekleyen 3B V-NAND için tasarlanmış ve optimize edilmiş bir denetleyiciyle dizüstü bilgisayarınızda * daha uzun pil ömrü sağlar. Cihaz Uyku Modu, Windows için son derece verimli bir 2mW'de. 850 EVO, geleneksel Planar 2D NAND'den sadece% 50 daha az enerji tüketen ultra verimli 3D V-NAND sayesinde yazma işlemleri sırasında 840 EVO'dan% 25 daha iyi güç verimliliğini destekliyor. 

Geliştirilmiş Enerji Verimliliği
Mükemmel Esneklik

Mükemmel Esneklik

Çok yönlü 850 EVO mSATA, cihazınızın hangi konektör türüne veya fiziksel slot boyutuna sahip olursa olsun kapanır ve masaüstü bilgisayarlar, dizüstü bilgisayarlar ve ultra ince tablet PC'ler için mükemmel bir ürün haline gelir.

Gelişmiş Şifreleme

850 EVO, en son donanım tabanlı tam disk şifreleme altyapısıyla güçlendirilmiştir. AES 256-bit donanım şifreleme, verileri herhangi bir performans düşüşü olmadan korur ve TCG Opal 2.0'a uygundur. Verilerinizi her zaman korumak için Windows'a Microsoft e-drive IEEE-1667 ile kolayca entegre edin.

Gelişmiş Şifreleme
Dinamik Termik Koruma Koruması

Dinamik Termik Koruma Koruması

850 EVO'nun Dinamik Termal Muhafazası, verilerinizin bütünlüğünü sağlamak için sürücünün ideal koşullarda çalışması için ideal sıcaklıkları sürekli olarak izler ve korur. Termal Koruma, sıcaklıklar optimum kritik eşik değerinin üzerine çıktığı zaman otomatik olarak sıcaklıkları düşürür. Bu, bilgisayarınızın her zaman aşırı ısınmaya karşı güvenli olmasına yardımcı olmak için yanıt vermeyi sürdürürken verilerinizi korur.

Tek Tıkla Yükleme Gezgini

Verilerinizi kolaylıkla taşıyın. Samsung Data Migration ve Magician yazılımı, One-Stop Install Navigator ile, SSD ayarlarınızın verimli bir veri aktarımı için optimize edilmesini sağlamak için size kolaylık sağlamak için aynı anda kurulur.

Tek Tıkla Yükleme Gezgini
Samsung Kalite Bileşenleri

Samsung Kalite Bileşenleri

Sektördeki SSD lideri Samsung, kendi içinde ürünleri tasarlar, geliştirir ve üretir. Uyumluluk hataları olmadan daha iyi bir performans için tam olarak optimize edilmiş çözümler alıyorsunuz demektir.

Özellikler ve özellikler haber verilmeksizin değiştirilebilir.

MSATA

Form faktörü

Vandal

Vandal

540 MB / sn Sıra.  Oku

540 MB / sn Sıra. Oku

520MB / sn Sıra.  Yazmak

520MB / sn Sıra. Yazmak

AES Şifreleme

AES Şifreleme

5 yıllık sınırlı garanti

5 yıllık sınırlı garanti

ArabirimMSATA
BoyutMSATA
Kapasite1TB
Okuma/Yazma Hızı540/520 MB/s
İletişim Formu
Toplam 0 oy, ortalama 0.00
Toplam 0 oy, ortalama 0.00
Toplam 0 oy, ortalama 0.00
Toplam 0 oy, ortalama 0.00
Bu ürün Ürün Hakkında Henüz Hiç Yorum Yapılmamış
Yorum Ekle
Yorum yapabilmek için oturum açmalısınız!