%100 Güvenli Alışveriş

SAPPHIRE NITRO RX580 11265-01-20G 8GB DDR5 256Bit

Ürünün Fiyatı:2.693,00
Fiyatlarımıza KDV Dahildir.
Sepete Ekle
Yorum yapılmamış.
Kargoya teslimat süresi 1 iş günüdür.
17:30`a kadar verilen siparişler bugün kargoya verilir.

Fan Kontrolü

NITRO + modelleriyle SAPPHIRE, yeni Fan Kontrolü ile kullanıcılara SAPPHIRE TriXX 3.0 yazılımı aracılığıyla soğutucu durumunu kontrol etme ve problem durumunda müşteri desteğiyle iletişime geçme olanağı sağladı.


NITRO Hızlı Bağlantı

SAPPHIRE'nin Hızlı Bağlantı Sistemi hızlı ve kolay bir çözüm sunar. Bir fan sorunu tespit edilirse, kullanıcının tüm kartı geri göndermesi gerekmez - SAPPHIRE'nin ortakları doğrudan müşteriye veya satıcıya yedek bir fan gönderir. Fan değişimi talep etmek için lütfen satın aldığınız yere başvurun. SAPPHIRE'nin kanal ortağı, yedek fanınızı almanız için ideal çözümü ayarlayacaktır.


NITRO CoolTech

SAPPHIRE NITRO Gaming Series kartlarının Akıllı Fan Kontrolü III ile fan, fan gürültüsüne karşı performansı akıllıca dengelemek için tam olarak 56 santigrat derecede çalışmaya başlar.


NITRO Serbest Akış

Geleneksel eksenel fan tasarım sistemine baktık ve sıcak havayı fan girişine geri döndürme şeklinin zaman içinde daha yüksek bir sıcaklığa neden olduğunu gördük. NITRO Free Flow (NIT) ile, tüm soğutucunun ve kartın hava akışını yeniden tasarladık, böylece sıcak havanın sistem fanı üzerinden dışarı atılması, hızlı bir şekilde ısı yayılması.


NITRO Boost

Yeni NITRO Boost anahtarı, kartın oyun performansını açığa çıkarmak için daha yüksek performans için güçlendirme saatini ve güç limitini artırır. 

Hız aşımını planlamak mı yoksa maksimum performans mı arıyorsunuz? SAPPHRE NITRO kartları, takmak ve Nitro Boost'u etkinleştirmek için 8 pinli bir güç konektörü ile birlikte gelir.


Çift X Soğutma

SAPPHIRE'nin beğeni toplayan Dual-X Cooling'i, iki büyük ama sessiz fanlar ve son teknoloji ürünü radyatör tasarımı ile destekleniyor. 95mm bıçaklarımızın yeni formu, standart soğutma tasarımlarına kıyasla daha düşük hava gürültüsünde daha büyük hava akışı ve daha yüksek ısı eşanjörü kapsama anlamına gelir.

Bu testlerimizde, kovanlı rulmanlara kıyasla% 85 daha uzun ömürlü çift bilyalı rulmanlı fanlar bulunmaktadır.


VR Dostu

SAPPHIRE NITRO Oyun Serisi kartları, özellikle VR ile çalışmak üzere tasarlanmış Çift HDMI bağlantı noktalarına sahiptir. İki HDMI bağlantı noktasına sahip olduğunuzda, hem HD monitör hem de son teknoloji VR kulaklığı aynı anda çalıştırabilirsiniz.

Bağlantı noktaları 18Gbps bant genişliği, 32 ses kanalına kadar en son güncelleme olan HDMI 2.0b'dir ve 2160P gibi 4K 50/60 çözünürlüklerini desteklerken, eski HDMI özellikleriyle tamamen geriye dönük olarak uyumludur.


Kare Oranı Hedef Kontrolü

Kare Oranı Hedef Kontrolü (FRTC), kullanıcıların tam ekran modunda bir uygulama oynatırken hedef maksimum kare hızını ayarlamasını sağlar; FRTC'nin GPU güç tüketimini azaltabilmesi (ekran yenileme hızından daha yüksek kare hızlarında çalışan oyunlar için harika) ve dolayısıyla grafik kartındaki ısı üretimini ve fan hızlarını / gürültüsünü azaltır.

Kare Hızı Hedef Kontrolü, sadece 3D rendered oyun sahnelerinde değil, aynı zamanda kare hızlarının yüzlerce FPS'e gereksiz yere kaçabileceği açılış ekranları, yükleme ekranları ve menülerde de performansı kaplar. Kullanıcılar, FPS tarafından 60'ın ötesine geçen tepkilerden yararlanmaya devam ederken, menüler ve benzerleri gibi atık FPS'yi sınırlamak için çok yüksek bir sınır ayarlamak isteyebilirler.


DirectX® 12

DirectX® 12, oyun geliştiricilerini PC donanımının daha doğrudan ve açık kontrolü ile güçlendiren yeni bir “konsol benzeri” grafik API'sidir. Bu doğrudan veya “açık” kontrol, AMD Radeon ™ GPU'ların donanım kaynaklarını daha iyi donanım verimi ve sonuçta kullanıcılar için daha fazla performans sağlamak için daha iyi bir şekilde ortaya koyar. Basitçe söylemek gerekirse: akıllı yazılım sayesinde çok daha verimli donanım! Bir oyun geliştiricisinin takdirine bağlı olarak, bu üstün verimlilik daha yüksek kare hızları, daha düşük gecikme süresi (VR), daha düşük güç tüketimi, daha iyi görüntü kalitesi veya dördünün tamamının hesaplanmış dengesi için harcanabilir. Herhangi bir senaryoda, oyuncular en sevdikleri DirectX® 12 oyununu çalıştırmak için AMD donanımını seçmekten büyük ölçüde faydalanırlar.


AMD Freesync teknolojisi

Saçmalama yok. Yırtılma yok. Sadece oyun.

AMD FreeSync ™ teknolojisi, uyumlu bir grafik kartı ve monitörün, yırtılmadan veya stuay olmadan optimum ekran kalitesi için dinamik olarak kare hızlarını değiştirmesini sağlar.

Endüstri Standardı Displayport

Freesync endüstri standardı ekran koruyucusunu kullanır Adaptive-Sync Ekrandaki tüm gecikme ve gecikmelerden kurtulmayı ortadan kaldırır

  • Uyumlu bir monitörün yenileme oranını içeriğinizin kare hızıyla senkronize eder, ancak ne kadar değişse de
  • Monitör ortakları şimdi AMD'den sürücülerle doğrulanıyor 

AMD XConnect ™ Teknolojisi

Takın ve AMD XConnect teknolojisi ile oyuna başlayın.

Artık harici bir Radeon ™ grafik kartını bağlamak ve kullanmak her zamankinden daha kolay. AMD XConnect ™ teknolojisi ile, Radeon ™ Graphics ile yapılandırılmış harici GPU muhafazaları, bir USB flash sürücü gibi, harici bir GPU'lar için bir ilk olan uyumlu bir ultra ince dizüstü bilgisayara veya 2'si 1 arada Thunderbolt ™ 3'e kolayca bağlanıp bağlantısını kesebilir!


AMD Eyefinity Teknolojisi

Oyun, üretkenlik ve eğlence için multidisplay teknolojisi

Sizi geleneksel PC ekranlarının sınırlarının ötesine götürüyoruz. AMD Eyefinity teknolojisi, ekran alanınızı çarparak geleneksel masaüstü hesaplama sınırlarını genişletir. Birden fazla monitör ile, oyunlar daha sürükleyici hale gelir, iş istasyonları daha kullanışlı hale gelir ve daha üretken hale gelirsiniz (bir çalışmaya göre ortalama% 42 daha verimli).

PC oyunlarınızı bir sonraki gerçekliğe ve daldırma seviyesine taşıyın. Modern oyunların çoğu üç ekranda harika görünür ve sadece AMD Radeon ™ grafikler, göz kamaştırıcı bir oyun deneyimi için beş ekran üzerinde oynama olanağı sunar. Altı ekrana kadar olan diğer kombinasyonlar ve konfigürasyonlar da çalışıyor.1 Rüya ekranınızı yaratın.


AMD Crossfire ™  

Çoklu GPU'ların gücünü kullanın

AMD CrossFire ™ teknolojisi, nihai çoklu GPU performans oyun platformudur. Oyun domine etme gücünün kilidini açan AMD CrossFire ™, oyun performansını önemli ölçüde artırmak için paralel çalışan iki veya daha fazla ayrı ekran kartının gücünü kullanır. AMD CrossFire ™ teknolojisine hazır grafik kartları hemen hemen her bütçeye uygundur. İki, üç veya dört GPU'yu birleştirme esnekliği ile AMD CrossFire ™ teknolojisi, aşırı performans isteyenler için mükemmel çözümdür.


AMD LiquidVR Tanıtımı

LiquidVR ™, sanal dünyadaki durumların, nesnelerin veya karakterlerin “gerçek” göründüğü sürükleyici bir farkındalık durumu olan “varlık” olarak adlandırılan ve yaratarak, VR'yi mümkün olduğunca rahat ve gerçekçi hale getirmeye adanmış bir AMD girişimidir. Ekosistemdeki önemli teknoloji ortakları ile yakın işbirliği içinde bulunan LiquidVR ™, AMD'nin GPU yazılımını ve donanım alt sistemlerini kullanarak, 10 milyon saniyeden daha kısa bir süreye hareket-foton gecikme süresini azaltmak gibi, varlığını elde etmenin sık karşılaşılan sorun ve tuzaklarını ele alıyor. Bu, kafanızı sanal bir dünyada döndürdüğünüzde meydana gelebilecek hareket rahatsızlığı gibi yaygın rahatsızlıkların giderilmesinde çok önemli bir adımdır ve yeni bir bakış açısının gösterilmesi için birkaç milisaniye uzun sürebilir.   

 


HDR Hazır 

Yüksek Dinamik Aralık (HDR), TV'lerinin veya monitörlerinin görüntü kalitesi konusunda derinden ilgilenen oyuncular ve sinemaseverler için son teknoloji ürünü bir teknolojidir. İnsan görüşünün keskinliğinden sonra modellenen HDR, uyumlu ekranların gösterebileceği renk ve kontrast oranlarını geniş bir biçimde genişletir. HDR ekranlı oyunlar ve HDR ekranlarda oynatılan filmler çarpıcı, renkli ve canlı gözüküyor, en çarpıcı SDR içeriğine kıyasla gelişmiş kontrasta ve gelişmiş nüansa sahip.


Sigorta koruması

Kartınızı korumak için SAPPHIRE NITRO + serisi kartlar, bileşenleri güvenli tutmak için harici PCI-E güç konektörünün devresine entegre edilmiş bir koruma korumasına sahiptir.


Hassas fan kontrolü

Standart endüstri fanları, fan dönüşü çevrimleri (RPM) arasında% 10'a kadar farka sahip olabilir. SAPPHIRE NITRO + grafik kartlarındaki yeni Fan IC Kontrolü ile bu fark% 3'e düştü. Doğruluktaki bu% 70'lik iyileştirme, her bir NITRO + kartın soğutma ve gürültü performansının en üst seviyeye çıkmasını sağlar.


Sağlam VRM Soğutma

SAPPHIRE NITRO + kartlar, güçlü VRM soğutmasıyla tasarlanmıştır ve ısıyı verimli ve etkili bir şekilde almak için arka plaka üzerinde yüksek bir termal iletkenlik pedine sahiptir.


Nitro Glow 2

Grafik kartı başka bir bileşenden daha fazla; oyun sisteminizin attığı kalbi. Maliyet kadar iyi görünmeli. RGB LED'ler ile zenginleştirilmiş zevkli örtü tasarımıyla, her bir kart pratik olarak bir parça sanattır. Kendi özelleştirilmiş tasarımınız için LED'in renklerini bile değiştirebilirsiniz. Bu, SAPPHIRE'nin Ödüllü Hızaşırtma Yardımcı Programı - TriXX 3.0'ın en son sürümünü kullanarak yazılım aracılığıyla kontrol edilebilir. Kullanıcılar Fan Hızı Modu, PCB Sıcaklık Modu veya renkli gökkuşağı modu dahil olmak üzere beş farklı moddan birini seçebilir. Tercih ederseniz, LED'ler de kapatılabilir.


Siyah Pırlanta Choke 4

Black Diamond Chokes'larımız% 10 daha serin ve normal bir boğukluğa göre% 25 daha fazla enerji verimliliğine sahiptir - ve bu Mark 4 Chokes, bobin sıcaklıklarını Mark 3'ler üzerinde diğer% 15 oranında azaltır.

Bu özel boğumlar, yerleşik soğutucularını kullanarak oyun dengesini koruyacak ve bobin sargısını en aza indirecek.


Çift Bilyalı Rulman - 1.85X daha uzun ömür

Fan milleri üzerindeki çift bilyalı rulmanlar düzgün çalışma ve uzun ömür sağlar ve tozu dışarıda tutmak için tasarlanmıştır. Sessiz bir soğutma çözümü, İki bilyeli fan, yüksek verimli bir bıçak tasarımına sahiptir.


Uzun ömürlü siyah polimer kap

Yüksek kaliteli alüminyum yapımı uzun ömürlü kondansatör sadece parça ömrünü uzatmakla kalmaz, aynı zamanda ürün güvenilirliği ve hızaşırtma yeteneği de geliştirilir. İşletim sıcaklıkları 20 ° C düştüğünde, ürün ömrü 10 katına çıkarılacaktır. Ek olarak, operasyonel sıcaklık 20 ° C arttığında, ürün ömrü sadece% 10 azaldı.

GPUAMD RADEON
Grafik İşlemciAMD Radeon RX 580
Ram TipiDDR5
Grafik Ram8 GB
Bit Hızı256 BIT
HDMI2 ADET
Display Port (DP)2 Adet
DVI1 Adet
Analog (D-Sub)YOK
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
2 Ay1385.552771.10
3 Ay932.232796.68
4 Ay705.902823.61
5 Ay569.842849.19
6 Ay479.132874.78
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
2 Ay1385.552771.10
3 Ay932.232796.68
4 Ay705.902823.61
5 Ay569.842849.19
6 Ay479.132874.78
7 Ay414.342900.36
8 Ay365.742925.94
9 Ay328.102952.87
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
2 Ay1393.632787.26
3 Ay940.752822.26
4 Ay712.102848.39
5 Ay575.872879.36
6 Ay484.702908.17
7 Ay420.072940.49
8 Ay371.362970.92
9 Ay332.912996.23
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
2 Ay1380.032760.06
+ 1 ay Fix Kart Hariç
3 Ay927.652782.95
+ 1 ay Fix Kart Hariç
4 Ay701.462805.84
+ 1 ay Fix Kart Hariç
5 Ay560.092800.45
6 Ay469.752818.49
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
2 Ay1380.032760.06
+1 ay Fix Kart Hariç
3 Ay927.652782.95
+1 ay Fix Kart Hariç
4 Ay701.462805.84
+1 ay Fix Kart Hariç
5 Ay565.802829.00
+1 ay Fix Kart Hariç
6 Ay474.602847.58
+1 ay Fix Kart Hariç
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
2 Ay1409.922819.84
3 Ay951.802855.39
4 Ay722.872891.47
5 Ay585.302926.48
6 Ay493.452960.68
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
2 Ay1409.922819.84
3 Ay951.802855.39
4 Ay722.872891.47
5 Ay585.302926.48
6 Ay493.452960.68
7 Ay427.762994.35
8 Ay378.433027.47
9 Ay339.983059.79
10 Ay309.183091.83
11 Ay283.923123.07
12 Ay262.843154.04
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
2 Ay1393.632787.26
3 Ay940.752822.26
4 Ay712.102848.39
5 Ay575.872879.36
6 Ay484.702908.17
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
2 Ay1380.162760.33
+ 3 ay
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
2 Ay1380.162760.33
+ 3 ay
3 Ay924.602773.79
+ 3 ay
4 Ay696.812787.26
+ 3 ay
5 Ay560.142800.72
+ 3 ay
6 Ay469.032814.19
+ 3 ay
7 Ay403.952827.65
+ 3 ay
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
2 Ay1389.592779.18
+2 ay
3 Ay933.122799.37
+2 ay
4 Ay702.542810.15
+2 ay
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
2 Ay1389.592779.18
+ 2 ay
3 Ay933.122799.37
+ 2 ay
4 Ay702.542810.15
+ 2 ay
5 Ay565.262826.30
+ 2 ay
6 Ay473.292839.77
+ 2 ay
7 Ay408.372858.62
+ 2 ay
8 Ay359.182873.43
+ 2 ay
9 Ay320.322882.86
+ 2 ay
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
2 Ay1389.452778.91
+ 4 ay
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
2 Ay1389.452778.91
+ 4 ay
5 Ay566.282831.42
+ 4 ay
6 Ay468.762812.57
.
İletişim Formu
Toplam 0 oy, ortalama 0.00
Toplam 0 oy, ortalama 0.00
Toplam 0 oy, ortalama 0.00
Toplam 0 oy, ortalama 0.00
Bu ürün Ürün Hakkında Henüz Hiç Yorum Yapılmamış
Yorum Ekle
Yorum yapabilmek için oturum açmalısınız!