%100 Güvenli Alışveriş
Tükendi

Snopy Sg 408 Ps3 Bluetooth Titresimli Joypad

Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Yorum yapılmamış.
Model SG-408
Renk Siyah
Tuş Sayısı 17
Titreşim Var
Sürücü Var
Analog Tus 2
Bağlanti Şekli Play Station 3
Paket İçeriği Cihaz,Kullanma kilavuzu, Sürücü cd
Turbo tuşu Var
Açıklama Bluetooth Kablosuz Joypad

Snopy SG-408 PS3 Bluetooth Kablosuz Joypad ; Oyuncuların daha fazla keyif alması için yüksek tepkime hızına sahip, dayanıklı, Analog Dual Shock, dijital veya analog kontrol imkanı sunan 12 tuşlu Gamepad'i geliştirdi. Bluetooth bağlantı özelliği ile masaüstü veya notebook bilgisayarınızda tüm Windows versiyonları ile kolayca kullanabilirsiniz. Futbol, araba yarışı, dövüş veya aksiyon oyunlarında maksimum eğlencenin keyfine varacaksınız.

Snopy SG-408 PS3 Bluetooth Kablosuz Joypad ; Alışılagelmiş oyun tutuşu için sağ eliniz ile kolayca erişebileceğiniz noktada 4 adet aksiyon tuşu bulunmaktadır. Birbirinden bağımsız yapıda, kusursuz tepkime veren, kaliteli ateş tuşları ile attığınızı tam zamanında vuracak, hiç bir şutu kaçırmayacaksınız! Diğer gamepadlerdenfarklı olarak tasarlanmıştır.

Snopy SG-408 PS3 Bluetooth Kablosuz Joypad ; Oyun konsol tipi bir kontrolcü olan SG-408'in ön tarafında işaret parmaklarınızla erişebileceğiniz hem sağ hem de sol tarafta 2'şer aksiyon tuşu yer almaktadır. Oynadığınız oyuna göre ayarlar'dan istediğiniz fonkisyonu atayabilir ve daha rahat bir oyun deneyimine kavuşabilirsiniz. Elinizin içini tam kavrayan yapısı, parmaklarınız ile simetrik d-pad tuşları ve kaliteli dış kaplaması ile oyun zevkinizi katlayacak ergonomik yapıda dizayn edilmiştir.

Snopy SG-408 PS3 Bluetooth Kablosuz Joypad ; Diğer gamepadlerden farklı olarak tuşlar değişik ikonlarla tasarlanmış olup hoş ve farklı bir dizayn oluşturulmuştur.

Kullanım ŞekliJoypad
BağlantıUSB+PS3
Cihaz DesteğiPC+PS3
KablosuzVar
TitreşimVar
Analog TuşlarVar
İletişim Formu
Toplam 0 oy, ortalama 0.00
Toplam 0 oy, ortalama 0.00
Toplam 0 oy, ortalama 0.00
Toplam 0 oy, ortalama 0.00
Bu ürün Ürün Hakkında Henüz Hiç Yorum Yapılmamış
Yorum Ekle
Yorum yapabilmek için oturum açmalısınız!