%100 Güvenli Alışveriş
Tükendi

TP-LINK OMADA PROJE, EAP650 1Port Gbit, AX3000, WiFi 6, Dual Band, Tavan tipi, Access Point

Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Yorum yapılmamış.
Yeni Dönem Kurumsal WiFi 6 ile İşinizi Güçlendirin
WiFi 6, daha yüksek hızlar, daha düşük gecikme, daha az parazit ve daha yüksek kapasite sağlar.
Omada SDN'ye Sorunsuz Entegrasyon
Omada Yazılım Tanımlı Ağ (SDN) platformu, erişim noktaları, anahtarlar ve yönlendiriciler dahil olmak üzere ağ cihazlarını entegre eder. %100 merkezi bulut yönetimi sağlar ve tek bir arabirimden kontrol edilen, yüksek düzeyde ölçeklenebilir bir ağ oluşturur.
Otomatik Kanal Seçimi ve Güç Ayarı ve genel Performansı Optimize Etmek*
Aynı ağdaki komşu AP'lerin kanal ayarlarını ve iletim gücü seviyelerini otomatik olarak ayarlayarak WiFi parazitini önemli ölçüde azaltırken güçlü kablosuz performans sağlar.
Omada Mesh ile Kolay Dağıtım ve Daha Yüksek Performans§
Kolay Eşleştirme, Daha Az Kablolama
Mesh teknolojisi ile Omada EAP'ler, WiFi sinyalinizi kablosuz olarak kablolaması zor alanlara daha fazla ve daha esnek bir şekilde genişleterek sizi ekstra kablolardan kurtarır.
Optimize Ağ Performansı
Akıllı kendi kendine düzenleme, EAP'ler arasındaki en iyi yolu optimize ederken, kendi kendini iyileştirme özelliği, bir AP kesintiye uğradığında bile çevrimiçi kalmanızı sağlar.
Hızlı Dolaşım ile Her Zaman Sorundan Uzak§
İstemcileri en uygun sinyale sahip erişim noktalarına otomatik olarak geçirerek, hareket halindeyken müşterilerin kesintisiz akışın keyfini çıkarmasını sağlar.
Ultra İnce Tasarım ile Daha Yüksek Performans
Kompakt tasarımlı olağanüstü performans, yerden tasarruf sağlarken basit WiFi kurulumu sağlar. Zarif görünümü, EAP650'yi herhangi bir modern ofis, otel, sınıf veya kafeye mükemmel şekilde uyum sağlar.

†Maksimum kablosuz sinyal hızları, IEEE Standard 802.11 özelliklerinden türetilen fiziksel hızlardır. Gerçek kablosuz veri çıkışı ve kablosuz kapsama alanı garanti edilmez ve 1) yapı malzemeleri, fiziksel nesneler ve engeller dahil çevresel faktörler, 2) yerel parazit, trafik hacmi ve yoğunluğu, ürün konumu gibi ağ koşulları, ürünün konumu, ağ karmaşıklığı ve ağ ek yükü ve 3) nominal performans, konum, bağlantı, kalite ve istemci durumu dahil olmak üzere istemci sınırlamaları.
‡WiFi 6 (802.11ax) ve OFDMA, HE160 ve 1024-QAM dahil özelliklerinin kullanımı, müşterilerin ilgili özellikleri desteklemesini gerektirir. 160 MHz bant genişliği yalnızca 5 GHz bandında kullanılabilir. Düzenleme kısıtlamaları nedeniyle bazı bölgelerde/ülkelerde kullanılamayabilir. Çift kanal genişliği, genel WiFi 6 AP'ler için 80 MHz'e kıyasla 160 MHz'e karşılık gelir.
§Omada Mesh, Seamless Roaming ve Captive Portal, Omada SDN denetleyicilerinin kullanılmasını gerektirir. Omada ağ teknolojisi tarafından desteklenen tüm modelleri bulmak için //tp-link.com/en/omada-mesh/product-list/ adresine gidin ve Omada ağ teknolojisi tarafından desteklenen tüm modelleri bulun ve Kullanıcıya bakın. Yapılandırma yöntemleri için Omada SDN denetleyicilerinin kılavuzları.
*Sıfır Dokunuşla Sağlama ve Otomatik Kanal Seçimi ve Güç Ayarı, Omada Bulut Tabanlı Denetleyicinin kullanılmasını gerektirir. Hangi modellerin Omada Bulut Tabanlı Denetleyici ile uyumlu olduğunu doğrulamak için //tp-link.com/en/omada-cloud-based-controller/product-list/ adresine gidin.

TP-Link Hakkında
TP-Link 170’yi aşkın ülkede bulunan ve milyonlarca müşterisi ile beraber dünyanın 1 numaralı kablosuz ağ üreticisidir Güçlü ARGE’si, verimli ve sıkı yönetimi ile beraber, tüm dünya çapındaki kullanıcılar için, ADSL, Routers, IP Kameralar, Powerline Adatörler, Pirint Sunucular, Medya Çeviriciler ve Ağ sunucuları ile beraber ödül kazanan ürünler üretmeye devam etmektedir.

TP-Link şirketi, araştırma kuruluşu IDC raporlarında sürekli olarak WLAN ve genişbant CPE cihazlarında 1 numaralı üretici olarak yer almaktadır*.

Tp-Link EAP650, AX3000 Mbps Tavan Tipi Wifi 6 Access Point Özellikleri

3G/4G Desteği Yok
Access Point Özelliği Var
Anten Sayısı 4
Port Sayısı 1
Router Özelliği Yok
Ethernet Portu1 Adet
AntenDahili
Wi-Fi Veri Transfer Hızı2976 MBPS
Kullanım YeriTavan Tipi
3G-4G DesteğiYok
İletişim Formu
Toplam 0 oy, ortalama 0.00
Toplam 0 oy, ortalama 0.00
Toplam 0 oy, ortalama 0.00
Toplam 0 oy, ortalama 0.00
Bu ürün Ürün Hakkında Henüz Hiç Yorum Yapılmamış
Yorum Ekle
Yorum yapabilmek için oturum açmalısınız!