%100 Güvenli Alışveriş
Tükenmek Üzere Son 5 Ürün

TP-LINK SL1218MP 16 PORT POE + 2PORT SFP 192W MBIT SWITCH

Ürünün Fiyatı:1.024,00
Fiyatlarımıza KDV Dahildir.
Sepete Ekle
Yorum yapılmamış.
Aynı gün kargoya verilir
17:30`a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilir.
DONANIM ÖZELLİKLERİ
Arabirim 16 PoE+ 10/100Mbps RJ45 Ports
2 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
2 Combo Gigabit SFP Slots
Ağ Medyası 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m)
100BASE-TX: UTP category 5, 5e cable (maximum 100m)
EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m)
1000BASE-T: UTP category 5, 5e, 6 or above cable (maximum 100m)
EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m)
1000BASE-X MMF, SMF
Fan Sayısı 2 Fan
Fiziksel Güvenlik Kilidi No
Güç Kaynağı 100-240V AC, 50/60 Hz
Backup Bandwidth 7.2 Gbps
PoE+ Portları (RJ45) Standard: 802.3at/802.3af compliant
PoE Ports: Port1- Port16
PoE Power Budget: 192W
MAC Adres Tablosu 8K
Boyutlar ( W X D X H ) 17.3 × 7.1 × 1.7 in. (440 × 180 × 44 mm)
Maks. Güç Tüketimi 18.73 W (220/50Hz. no PD connected)
217.22 W (220/50Hz. with 192W PD connected)
Max Heat Dissipation 63.89 BTU/h (no PD connected)
741.15 BTU/h (with 192W PD connected)
YAZILIM ÖZELLİKLERİ
Gelişmiş Özellikler Compatible With IEEE 802.3at/af Compliant PDs
Port Priority Mode
Extend Mode (Up to 250m PoE power supply and data transmission)
Mac Address Auto-Learning And Auto-Aging
IEEE802.3x Flow Control
İletim Metodu Store-And-Forward
DİĞERLERİ
Sertifika CE, FCC, RoHS
Paket İçeriği TL-SL1218MP, Power Cable, Installation Guide, Two mounting brackets and the fittings
Ortam Operating Temperature: 0°C~40°C (32°F~104°F)
Storage Temperature: -40°C~70°C (-40°F~158°F)
Operating Humidity: 10% ~ 90% non-condensing
Storage Humidity: 5%~90% non-condensing
PoE Desteği16 Adet
Port Sayısı18 Adet
Rack KasaUyumlu
SFP Yuva2 Adet
Veri Transfer Hızı10/100 MBPS
YönetimYönetilemez
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
2 Ay512.001024.00
3 Ay341.331024.00
4 Ay261.381045.50
5 Ay211.971059.84
6 Ay175.791054.72
7 Ay153.161072.13
8 Ay134.721077.76
9 Ay120.431083.90
10 Ay109.001090.05
11 Ay99.611095.68
12 Ay91.821101.82
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
2 Ay512.001024.00
3 Ay341.331024.00
4 Ay261.381045.50
5 Ay211.971059.84
6 Ay175.791054.72
7 Ay153.161072.13
8 Ay134.721077.76
9 Ay120.431083.90
10 Ay109.001090.05
11 Ay99.611095.68
12 Ay91.821101.82
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
2 Ay512.001024.00
3 Ay352.771058.30
4 Ay266.961067.83
5 Ay215.491077.45
6 Ay181.161086.98
7 Ay156.661096.60
8 Ay138.271106.13
9 Ay123.971115.75
10 Ay112.531125.27
11 Ay103.171134.90
12 Ay95.371144.42
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
2 Ay512.001024.00
+1 ay 500 TL Üzeri
3 Ay352.871058.61
+1 ay 500 TL Üzeri
4 Ay266.931067.73
+1 ay 500 TL Üzeri
5 Ay215.371076.84
+1 ay 500 TL Üzeri
6 Ay180.991085.95
+1 ay 500 TL Üzeri
7 Ay156.441095.07
+1 ay 500 TL Üzeri
8 Ay138.021104.18
+1 ay 500 TL Üzeri
9 Ay123.701113.29
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
2 Ay512.001024.00
+1 ay 500 TL Üzeri
3 Ay352.871058.61
+1 ay 500 TL Üzeri
4 Ay266.931067.73
+1 ay 500 TL Üzeri
5 Ay215.371076.84
+1 ay 500 TL Üzeri
6 Ay180.991085.95
+1 ay 500 TL Üzeri
7 Ay156.441095.07
+1 ay 500 TL Üzeri
8 Ay138.021104.18
+1 ay 500 TL Üzeri
9 Ay123.701113.29
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
2 Ay512.001024.00
+2 ay 200 TL Üzeri
3 Ay353.451060.35
+2 ay 200 TL Üzeri
4 Ay267.471069.88
5 Ay215.901079.50
6 Ay181.501089.02
7 Ay156.951098.65
8 Ay138.521108.17
9 Ay124.201117.80
10 Ay112.731127.32
11 Ay103.361136.95
12 Ay95.541146.47
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
2 Ay512.001024.00
+2 ay 200 TL Üzeri
3 Ay353.451060.35
+2 ay 200 TL Üzeri
4 Ay267.471069.88
5 Ay215.901079.50
6 Ay181.501089.02
7 Ay156.951098.65
8 Ay138.521108.17
9 Ay124.201117.80
10 Ay112.731127.32
11 Ay103.361136.95
12 Ay95.541146.47
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
2 Ay512.001024.00
3 Ay352.771058.30
4 Ay266.961067.83
5 Ay215.491077.45
6 Ay181.161086.98
7 Ay156.661096.60
8 Ay138.271106.13
9 Ay123.971115.75
10 Ay112.531125.27
11 Ay103.171134.90
12 Ay95.371144.42
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
2 Ay527.361054.72
+ 2 Ay
3 Ay354.991064.96
+ 2 Ay
4 Ay268.801075.20
+ 2 Ay
5 Ay217.091085.44
+ 2 Ay
6 Ay182.611095.68
+ 2 Ay
7 Ay157.991105.92
+ 2 Ay
8 Ay139.521116.16
9 Ay125.161126.40
10 Ay113.661136.64
11 Ay104.261146.88
12 Ay96.431157.12
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
2 Ay527.361054.72
+ 2 Ay
3 Ay354.991064.96
+ 2 Ay
4 Ay268.801075.20
+ 2 Ay
5 Ay217.091085.44
+ 2 Ay
6 Ay182.611095.68
+ 2 Ay
7 Ay157.991105.92
+ 2 Ay
8 Ay139.521116.16
9 Ay125.161126.40
10 Ay113.661136.64
11 Ay104.261146.88
12 Ay96.431157.12
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
2 Ay512.001024.00
3 Ay353.041059.12
4 Ay267.061068.24
5 Ay215.471077.35
6 Ay181.081086.46
7 Ay156.511095.58
8 Ay138.091104.69
9 Ay123.761113.81
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
2 Ay512.001024.00
3 Ay353.041059.12
4 Ay267.061068.24
5 Ay215.471077.35
6 Ay181.081086.46
7 Ay156.511095.58
8 Ay138.091104.69
9 Ay123.761113.81
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
2 Ay512.001024.00
+ 3 ay
3 Ay350.141050.42
+ 3 ay
4 Ay264.271057.08
+ 3 ay
5 Ay212.731063.63
+ 3 ay
6 Ay178.381070.29
+ 3 ay
7 Ay153.851076.94
+ 3 ay
8 Ay135.441083.49
+ 3 ay
9 Ay121.131090.15
10 Ay109.671096.70
11 Ay100.311103.36
12 Ay92.491109.91
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
2 Ay512.001024.00
+ 3 ay Vakýfbank Business Kart Hariç
3 Ay350.141050.42
+ 3 ay Vakýfbank Business Kart Hariç
4 Ay264.271057.08
+ 3 ay Vakýfbank Business Kart Hariç
5 Ay212.731063.63
+ 3 ay Vakýfbank Business Kart Hariç
6 Ay178.381070.29
+ 3 ay Vakýfbank Business Kart Hariç
7 Ay153.851076.94
+ 3 ay Vakýfbank Business Kart Hariç
8 Ay135.441083.49
+ 3 ay Vakýfbank Business Kart Hariç
9 Ay121.131090.15
10 Ay109.671096.70
11 Ay100.311103.36
12 Ay92.491109.91
İletişim Formu
Toplam 0 oy, ortalama 0.00
Toplam 0 oy, ortalama 0.00
Toplam 0 oy, ortalama 0.00
Toplam 0 oy, ortalama 0.00
Bu ürün Ürün Hakkında Henüz Hiç Yorum Yapılmamış
Yorum Ekle
Yorum yapabilmek için oturum açmalısınız!