%100 Güvenli Alışveriş
Tükendi

TP-LINK SL1218MP 16 PORT POE + 2PORT SFP 192W MBIT SWITCH

Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Yorum yapılmamış.
DONANIM ÖZELLİKLERİ
Arabirim 16 PoE+ 10/100Mbps RJ45 Ports
2 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
2 Combo Gigabit SFP Slots
Ağ Medyası 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m)
100BASE-TX: UTP category 5, 5e cable (maximum 100m)
EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m)
1000BASE-T: UTP category 5, 5e, 6 or above cable (maximum 100m)
EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m)
1000BASE-X MMF, SMF
Fan Sayısı 2 Fan
Fiziksel Güvenlik Kilidi No
Güç Kaynağı 100-240V AC, 50/60 Hz
Backup Bandwidth 7.2 Gbps
PoE+ Portları (RJ45) Standard: 802.3at/802.3af compliant
PoE Ports: Port1- Port16
PoE Power Budget: 192W
MAC Adres Tablosu 8K
Boyutlar ( W X D X H ) 17.3 × 7.1 × 1.7 in. (440 × 180 × 44 mm)
Maks. Güç Tüketimi 18.73 W (220/50Hz. no PD connected)
217.22 W (220/50Hz. with 192W PD connected)
Max Heat Dissipation 63.89 BTU/h (no PD connected)
741.15 BTU/h (with 192W PD connected)
YAZILIM ÖZELLİKLERİ
Gelişmiş Özellikler Compatible With IEEE 802.3at/af Compliant PDs
Port Priority Mode
Extend Mode (Up to 250m PoE power supply and data transmission)
Mac Address Auto-Learning And Auto-Aging
IEEE802.3x Flow Control
İletim Metodu Store-And-Forward
DİĞERLERİ
Sertifika CE, FCC, RoHS
Paket İçeriği TL-SL1218MP, Power Cable, Installation Guide, Two mounting brackets and the fittings
Ortam Operating Temperature: 0°C~40°C (32°F~104°F)
Storage Temperature: -40°C~70°C (-40°F~158°F)
Operating Humidity: 10% ~ 90% non-condensing
Storage Humidity: 5%~90% non-condensing
Port Sayısı18 Adet
Veri Transfer Hızı10/100 MBPS
PoE Desteği16 Adet
SFP Yuva2 Adet
Rack KasaUyumlu
YönetimYönetilemez
İletişim Formu
Toplam 0 oy, ortalama 0.00
Toplam 0 oy, ortalama 0.00
Toplam 0 oy, ortalama 0.00
Toplam 0 oy, ortalama 0.00
Bu ürün Ürün Hakkında Henüz Hiç Yorum Yapılmamış
Yorum Ekle
Yorum yapabilmek için oturum açmalısınız!