TP-LINK (T2600G-28TS) SG3424 24P 4SFP Gbit Managed

Taksitli Fiyat
 
¨ 787,00
Fiyatlarımıza KDV Dahildir
Kart Tek Çekim¨ 779,00
Havale/EFT¨ 771,00
Kargoya teslimat süresi 1 iş günüdür.
17:30`a kadar verilen siparişler bugün kargoya verilir.
Sepete Ekle
Stokta Kalan son 1 ürün
DONANIM ÖZELLİKLERİ
Standartlar ve Protokoller IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z,
IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s,
IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1x, IEEE 802.1p
Arabirim 24 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
(Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
4 1000Mbps SFP Slots
1 RJ45 Console Port
1 Micro-USB Console Port
Ağ Medyası 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable
(maximum 100m)
1000BASE-X: MMF, SMF
Fan Sayısı Fanless
Güç Kaynağı 100~240VAC, 50/60Hz
Güç Tüketimi Maximum: 19.15W (220V/50Hz)
Boyutlar ( W X D X H ) 17.32 * 8.7 * 1.73 in. (440 * 220 * 44 mm)
PERFORMANS
Bandwidth/Backplane 56Gbps
Paket Yönlendirme Hızı 41.67Mpps
MAC Adres Tablosu 16k
Jumbo Frame 9216 Bytes
YAZILIM ÖZELLİKLERİ
Quality of Service Support 802.1p CoS/DSCP priority
Support 8 priority queues
Queue scheduling: SP, WRR, SP+WRR
Port/Flow- based Rate Limiting
Voice VLAN
L2 ve L2+ Özellikleri Static Routing、DHCP Relay*
IGMP Snooping V1/V2/V3
802.3ad LACP (Up to 14 aggregation groups, containing 8 ports per group)
Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
BPDU Filtering/Guard
TC/Root Protect
Loopback detection
802.3x Flow Control
L2PT*
VLAN Supports up to 4K VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs)
802.1Q/ MAC/Protocol-based/Private VLAN
GARP/GVRP
Erişim Kontrol Listesi L2~L4 package filtering based on source and destination MAC address,
IP address, TCP/UDP ports, 802.1p, DSCP, protocol and VLAN ID
Time Range Based
Güvenlik IP-MAC-Port Binding
AAA*
802.1x and Radius Authentication
DoS Defend
Dynamic ARP Inspection (DAI)
SSH v1/v2
SSL v3/TLSv1
Port Security
Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
IPv6 Dual IPv4/IPv6 stack
Multicast Listener Discovery (MLD) Snooping
IPv6 neighbor discovery (ND)
Path maximum transmission unit (MTU) discovery
Internet Control Message Protocol (ICMP) version 6
TCPv6/UDPv6
IPv6 ACL*
DHCPv6 Snooping*
IPv6 Interface*
IPv6 Uygulamaları DHCPv6 Client
Ping6
Tracert6 
Telnet(v6) 
IPv6 SNMP 
IPv6 SSH 
IPv6 SSL 
Http/Https 
IPv6 TFTP
IPv6 ACL*
IPv6 Interface*
IPv6 Routing*
DHCPv6 Relay*
DHCPv6 Snooping*
Yönetim Web-based GUI and CLI management
SNMP v1/v2c/v3,compatible with public MIBs and TP-LINK private MIBs
RMON (1, 2, 3, 9 groups)
sFlow*
PPPoE Circuit ID*
DHCP Relay*
DHCP Server*
DHCP/BOOTP Client, DHCP Snooping, DHCP Option82 
Dual Image
CPU Monitoring
Port Mirroring
Time Setting: SNTP
Integrated NDP/NTDP feature
Firmware Upgrade: TFTP & Web
System Diagnose: VCT
SYSLOG & Public MIBS
Password Recovery*
DİĞERLERİ
Sertifika CE, FCC, RoHS
Paket İçeriği Switch
Power Cord
Installation Guide
Resource CD
Rackmount Kit
Rubber Feet
Sistem Gereksinimleri Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ or Windows 7/8, MAC® OS, NetWare®, UNIX® or Linux.
Ortam Operating Temperature: 0℃~40℃ (32℉~104℉);
Storage Temperature: -40℃~70℃ (-40℉~158℉)
Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
Storage Humidity: 5%~90% non-condensing
Port Sayısı24+4 Adet
Veri Transfer Hızı10/100/1000 MBPS
PoE DesteğiYok
SFP Yuva4 Adet
Rack KasaUyumlu
YönetimYönetilebilir
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
2 Ay393.50787.00
3 Ay262.33787.00
4 Ay201.47805.89
5 Ay161.96809.82
6 Ay135.56813.36
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
2 Ay393.50787.00
3 Ay262.33787.00
4 Ay201.47805.89
5 Ay161.96809.82
6 Ay135.56813.36
7 Ay116.76817.30
8 Ay102.61820.84
9 Ay91.64824.78
10 Ay82.83828.32
11 Ay75.70832.65
12 Ay69.65835.79
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
2 Ay393.50787.00
3 Ay269.29807.86
4 Ay203.28813.13
5 Ay163.68818.40
6 Ay137.28823.67
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
2 Ay393.50787.00
+ 2 ay Fix Kart Hariç
3 Ay269.29807.86
+ 2 ay Fix Kart Hariç
4 Ay203.28813.13
+ 2 ay Fix Kart Hariç
5 Ay163.68818.40
+ 2 ay Fix Kart Hariç
6 Ay137.28823.67
+ 2 ay Fix Kart Hariç
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
2 Ay393.50787.00
3 Ay270.26810.77
4 Ay204.13816.51
5 Ay164.39821.94
6 Ay137.90827.37
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
2 Ay393.50787.00
3 Ay270.26810.77
4 Ay204.13816.51
5 Ay164.39821.94
6 Ay137.90827.37
7 Ay118.97832.80
8 Ay104.78838.23
9 Ay93.78844.06
10 Ay84.95849.49
11 Ay77.72854.92
12 Ay71.70860.35
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
2 Ay393.50787.00
3 Ay270.10810.30
4 Ay203.44813.76
5 Ay163.73818.64
6 Ay137.15822.89
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
2 Ay405.27810.53
+ 4 ay
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
2 Ay405.27810.53
+ 5 ay
3 Ay272.80818.40
+ 5 ay
4 Ay206.57826.27
+ 5 ay
5 Ay166.83834.14
+ 5 ay
6 Ay140.34842.01
+ 5 ay
7 Ay121.41849.88
+ 5 ay
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
3 Ay269.44808.33
6 Ay136.66819.98
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
3 Ay269.44808.33
6 Ay136.66819.98
9 Ay92.51832.57
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
2 Ay405.30810.61
+ 4 ay
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
2 Ay405.30810.61
+ 4 Vakif Hariç
3 Ay273.33819.98
+ 6 Vakif Hariç
6 Ay139.02834.14
+ 6 Vakif Hariç
Toplam 0 oy, ortalama 0.00
Toplam 0 oy, ortalama 0.00
Toplam 0 oy, ortalama 0.00
Toplam 0 oy, ortalama 0.00
Ürün Hakkında Yapılan Yorumlar