%100 Güvenli Alışveriş
Tükendi

TP-LINK TL-SG1024D 24 Port Gigabit 10/100/1000Mbps Masa

Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  • 24 10/100/1000Mbps portlar
  • Yenilikçi enerji tasarruflu teknoloji % 40 güç tasarrufu sağlar
  • MAC adresi ile kendi kendine öğrenme, Auto MDI / MDIX ve Oto müzakere
  • Tak & çalıştır tasarım
Bu Ürün Ne Yapar?
TL-SG1024D 24-port 10/100/1000Mbps Fast Ethernet Switch, 24 adet 10/100/1000Mbps Oto-Anlaşmalı RJ45 portu sağlar. Tüm portlar, çapraz bağlantılı kablo veya Uplink portları ihtiyacını gideren Oto MDI/MDIX işlevini destekler. Switch, Tak ve Çalıştır özelliklidir ve her bir port genel port veya Uplink portu olarak kullanılabilir ve düz veya çapraz bağlantılı kablo kullanılarak kolaylıkla bir sunucuya, hub'a veya bir switch'e takılabilir.
Yüksek Performans
24-port 10/100/1000M Fast Ethernet Switch, size eski ağınızı düşük maliyetli, kolay kullanımlı, yüksek performanslı, kesintisiz ve standart bir 1000Mbps ağa yükseltme sağlar. Ağ performansınızı tam çift yönlü veri iletimi yapacak şekilde yükseltir. Paket iletiminde ağınızın kablolu iken paket iletimi yaptığı hızlarda anahtarlama yapar.
TP-LINK Hakkında
1996 yılında kurulan TP-LINK, bugün 21 binin üzerinde çalışanı ile ağ (network) ürünleri konusunda üretim yapan küresel bir şirkettir. 33 denizaşırı ofisi ve distribütörlükleriyle 128’den fazla ülkede satış yapan şirketin, dünya genelinde yüz milyonlarca kullanıcısı bulunuyor. Modem, Router, IP Kamera, Powerline Adaptörler, Print Serverlar, Medya Çeviriciler ve Ağ Adaptörleri ürün gruplarında, güçlü AR-GE, efektif üretim ve katı kalite politikası ile ödüller kazanan ürünler sunmaya devam etmektedir.

Tüm ürünlerini kendi fabrikalarında A’dan Z’ye üreten şirket, cirosunun yüzde 8’inden fazlasını Ar-Ge’ye ayırmaktadır. IDC verilerine göre kablosuz ağ (WLAN) pazarında yüzde 35’in üzerinde bir pazar payı ile dünya lideri olan şirket, 2013 yılında cirosunu 1.9 milyar dolara çıkarmıştır.
Port Sayısı24 Adet
Veri Transfer Hızı1Gbps
PoE DesteğiYok
SFP YuvaYok
Rack KasaUyumlu
YönetimYönetilemez
Ek özelliklerRack Mount
Modül DesteğiYok
Port sayısı24
TipiSabit Portlu
TürüLayer 2
Uplink Port TipiYok
Yoğunluklu Port tipi1Gbps
Yönetilme DurumuYönetilemez
İletişim Formu
Toplam 3 oy, ortalama 5.00
Toplam 3 oy, ortalama 5.00
Toplam 3 oy, ortalama 5.00
Toplam 3 oy, ortalama 3.67
Ürün Hakkında Yapılan Yorumlar 2
Yorum yapabilmek için oturum açmalısınız!

şevket karakaş 06 Ekim 2021 Çarşamba 06:50

ürün paketlemesi iyi fiyatı iyi lakin ben bu ürünü PTT adına satın aldım. bizde satınalma işlemi makamdan onay alınır, karşılığında sisteme giriş yapılır ve avans alınarak satınalma gerçekleştirilir şeklindedir. bütün bu süreçlerde fiyat sabit şekilde belirtilir. sitenizdeki fiyat üzerinden bütün bu işlemleri gerçekleştirdim. kargo ücretsiz yazıyordu. fakat faturada kargo ücreti görülmekte olunca (ürün fiyatı kargo bedeli kadar düşülerek) benim işlemlerime uymadı. diğer sitelerde faturada kargo bedeli görünmezken sizde nasıl zorunlu oluyor anlayamadım. bu basit durumu düzeltmediğiniz için üzüldüğümü ve bunu bundan sonraki olabilecek alışverişlerimde dikkate alacağımı belirtmek isterim.Cevap Yaz
Lütfen ürün için puan veriniz
Ürün detayları yeterli mi?
Ürün paketlemesi özenli mi?
İletişimden memnun musunuz?

Bizdehesapli.Com üyesi 21 Şubat 2019 Perşembe 02:19

Ürün fiyatını fazlasıyla hak ediyor. Site çok güvenilir ve işini çok iyi yapıyor. Tavsiye ederim.Cevap Yaz
Lütfen ürün için puan veriniz
Ürün detayları yeterli mi?
Ürün paketlemesi özenli mi?
İletişimden memnun musunuz?