%100 Güvenli Alışveriş
Tükendi

WD RED 3,5" 6TB 256mb 7/24-NAS-SERVER (WD60EFAX) HDD

Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Yorum yapılmamış.

Western Digital Red 3.5 "6000 GB Seri ATA III 6 TB, 8.89 cm (3.5"), SATA 6 Gb / s, 5400 RPM, 256 MB

NAS'ın MVP'si
Veri depolama ihtiyaçlarınızı karşılamak için her uyumlu NAS sistemi için bir WD Red sürücüsü var. 10 TB'a kadar sürücülerle, WD Red, yüksek performanslı bir NAS depolama çözümü oluşturmak isteyen müşteriler için çok çeşitli çözümler sunar. Tek bölmeli 8 bölmeli NAS sistemleri için tasarlanan WD Red, değerli verilerinizi tek bir güç biriminde saklamak için gereken gücü sağlar. WD Red ile bir sonraki için hazırsınız. 

NAS
Masaüstü sürücüleri için sürücü , bir NAS sisteminin zorlukları için tipik olarak test edilmemiştir veya tasarlanmamıştır. NAS'ınızı doğru yapın ve verilerinizi korumaya ve optimum performansı sürdürmeye yardımcı olacak bir dizi özelliğe sahip sürücüyü seçin. 

NAS Uyumluluğu için Geliştirildi
NASware 3.0 teknolojisine sahip WD Red sürücüler, NAS ve RAID ortamlarında performansı ve güvenilirliği dengelemek için tasarlanmıştır. 

Serin Tutun
NAS veya RAID'in her zaman açık olan ortamı sıcak bir ortamdır. WD Red sürücüler zorlu 24x7 ortamlar için optimum uyumluluk sunarken aynı zamanda serin ve sessiz çalışacak şekilde tasarlanmıştır. 

WD RED FOR HOME HOME
Dijital içeriğinizi TV, PC ve daha birçok şeyde yayınlayın, yedekleyin, düzenleyin ve zahmetsizce paylaşın. NASware teknolojisi, cihazlarınızla daha iyi oynatmak için sürücülerinizin NAS sisteminizle uyumluluğunu artırır. 

KÜÇÜK İŞ İÇİN WD RED
İşletmeler, WD Red sürücünün tasarımında iki ana prensip olan üretkenlik ve verimlilikten yararlanırlar. NAS'ınızdaki bir WD Red sürücüsü ile işinizdeki dosyaları paylaşın ve yedekleyin.

WD BUSINESS İÇİN WD RED
Ağır kullanımlı NAS'ta maksimum performans mı arıyorsunuz? WD Red Pro sürücüsü, iş yükü ve sistem talebindeki bir artışı gidermek için tasarlanmıştır ve 5 yıllık sınırlı bir garantiye sahiptir. 

NAS
Masaüstü için tasarlandı, NAS için tasarlanmadı . Ancak NASware 3.0 ile WD Red sürücüler. Özel teknolojimiz, bir sürücü seçmenin tahminde bulunmaz. NAS sisteminiz için mükemmel depoyu bulmanıza yardımcı olabiliriz. 

3D Active Balance Plus
, verilerinizin bir NAS veya RAID ortamında aşırı titreşim ve gürültüye karşı korunmasına yardımcı olur. Bu çift düzlemli denge kontrolü, sürücünüzün zaman içindeki performansını korur. 

Premium Destek ve 3 Yıllık Sınırlı Garanti
Her WD Red sürücüye dahil olan 3 yıllık sınırlı garanti ve birinci sınıf destek hizmetleri güvencesiyle NAS sürücü performansında güvenle yükseltin. 

7/24 Çevre
NAS sisteminiz her zaman açık olduğundan, güvenilir bir sürücü gereklidir. Masaüstü sürücüler, tipik olarak WD Red NAS sabit sürücülerinin temeli olan 24x7 koşullarda tasarlanıp test edilmez. 

ÖZEL TEKNOLOJİ
Yoğun talep altındaki NAS sistemleri için kesintisiz entegrasyon, sağlam veri koruması ve optimum performans.

 

Disk TipiNAS/SERVER
Kapasite6 TB
ArabirimSATA
Cache Bellek256 MB
Dönüş Hızı5400 RPM
İletişim Formu
Toplam 0 oy, ortalama 0.00
Toplam 0 oy, ortalama 0.00
Toplam 0 oy, ortalama 0.00
Toplam 0 oy, ortalama 0.00
Bu ürün Ürün Hakkında Henüz Hiç Yorum Yapılmamış
Yorum Ekle
Yorum yapabilmek için oturum açmalısınız!