%100 Güvenli Alışveriş
Tükendi

WD Red WDS500G1R0A 500GB 560/530 3D NAND, SERVER ve NAS için 2,5" SATA SSD

Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Yorum yapılmamış.

NAS Sisteminizi Hızlandırın - Red’in Gücü Artık SSD Formunda

NAS sisteminizin performansını ve yanıt süresini WD Red™ SA500 NAS SATA SSD ile hızlandırın. NAS sisteminiz güvenilir bir diski zorunlu kılarak, daima çalışır durumdadır. Standart SSD’lerin aksine WD Red NAS SATA SSD’ler, 7x24 kullanım için özel olarak tasarlanıp, test edilmiştir. Dayanıklılıkları ve etkin önbelleğe alma özellikleri, zorlu uygulamalar için bu cihazları ideal hale getirir. 

 

NAS Sisteminizi Hızlandırın
NAS sisteminizin performansını ve yanıt süresini WD Red™ SA500 NAS SATA SSD ile hızlandırın. NAS sistemleriniz hep açık kaldığı için güvenilir bir diskin olması çok önemlidir. Standart SSD’lerin aksine WD Red NAS SATA SSD’ler, 7x24 kullanım için özel olarak tasarlanıp, test edilmiştir. Büyük dosyaları etkin önbelleğe alma özelliğiyle birlikte bu dayanıklılık OLTP veri tabanları, çoklu kullanıcı ortamları, fotoğraf işleme, 4k ve 8k video düzenleme ve diğer zorlu uygulamalar için bu diskleri ideal hale getirir. 2,5 inç ve M.2 form faktörlerine ve 500 GB’dan 4 TB*’a (sadece 2,5 inç) kadar kapasitelere sahip olan WD Red SA500 NAS SATA SSD, mevcut veya gelecekteki NAS sisteminizi üstün performans ve dayanıklılık için optimize etmenize olanak tanır.

Büyük dosyalara hızlı erişin
WD Red™ SA500 NAS SATA SSD depolama, en sık kullandığınız içeriklere hızla erişmek amacıyla NAS sistemlerinde önbelleğe almak için optimize edilmiştir. 

Zorlu iş yüklerinizi verin
WD Red™ SSD’lerin üstün dayanıklılığı bir 7/24 ortamında ihtiyaç duyduğunuz güvenirliği size sağlayarak, NAS tarafından talep edilen ağır okuma ve yazma yüklerinin altından kalkabilir. 

Daha verimli çalışın
Kanıtlanmış Western Digital® 3D NAND ile NAS için özel üretilen WD Red™ SSD, evde veya ofisteki üretkenliğinizi ve verimliliğinizi arttırmak için maksimum SATA performansını sunar.

Zorlu uygulamalarınız için kullanın
Bu disk, OLTP veri tabanları, çoklu kullanıcı ortamları, fotoğraf işleme, 4K ve 8K video düzenleme ve daha fazlası için gecikmeyi azaltır ve yanıt süresini arttırır.

NAS sisteminizi özelleştirin
WD Red™ SSD, 2,5 inç ve M.2 form faktörlerinde sunulur, böylece mevcut NAS sisteminizi yükseltebilir veya sıfırdan yeni bir sistem tasarlayabilirsiniz.

Esneklikle oluşturun
500 GB’dan 4 TB*’a (sadece 2,5 inç) kadar değişen kapasitelerle NAS sisteminizi en zorlu depolama ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde özelleştirin.

Kapasite: 500 GB
Form Faktörü: 2,5 inç
Arayüz: SATA III
Boyutlar (L X W X H): 100.2mm x 69.85mm x 7mm
Ardışık Okuma Performansı: 560MB/s
Ardışık Yazma Performansı: 530MB/s
5 Yıl Sınırlı Garanti
ArabirimSATA
Boyut2,5"
Kapasite500GB
Okuma/Yazma Hızı560/530 MB/s
İletişim Formu
Toplam 0 oy, ortalama 0.00
Toplam 0 oy, ortalama 0.00
Toplam 0 oy, ortalama 0.00
Toplam 0 oy, ortalama 0.00
Bu ürün Ürün Hakkında Henüz Hiç Yorum Yapılmamış
Yorum Ekle
Yorum yapabilmek için oturum açmalısınız!