%100 Güvenli Alışveriş
Tükendi

ASUS M5A99X EVO R2.0 990X DDR3 ATX GLAN SATA3 USB3 ANAKART

Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Yorum yapılmamış.

ASUS – EN İ.Y.İ. ANAKART MARKASI

EN Kolay Kurulum / İtibarlı / Yüksek Satış / İstikrarlı

AMD 990FX Platformunda %100 Performans Artışı İçin CPU ve DRAM Dijital Güç Tasarımı

  • Dual Intelligent Processors 3 ve Yeni DIGI+ Güç Kontrolü – Donanım üzerinde tam kontrol. Geniş performans ayarı seçenekleri.
  • Remote GO! -Tek noktadan PC’yi uzaktan kontrol edebilme ve eğlence
  • USB 3.0 Boost – UASP ile daha hızlı USB 3.0
  • Network iControl – Gerçek zamanlı bant genişliği kontrolü
  • DirectKey – BIOS’a doğrudan erişim için özel tuş
  • USB BIOS Flashback – Donanım tabanlı tasarım ile kolay ve risksiz BIOS yenileme
  • UEFI BIOS – Esnek ve kolay BIOS arayüzü
Product Image

M5A99FX EVO R2.0 Ürününe Genel Bakış

Product Image

Yeni DIGI+ Güç Kontrolü ile Dual Intelligent Processors 3

Yeni DIGI+ Güç Kontrolü ile Dual Intelligent Processors 3

TPU (TurboV İşleme Birimi) ve EPU (Energy Processing Unit) ile ASUS, dünyanın ilk Çift Akıllı İşlemci (Dual Intelligent Processors) kullanımına öncülük etmiştir. Yeni DIGI+ Güç Kontrolü ile Üçüncü nesil Çift Akıllı İşlemciler, ultra-hassas CPU voltaj kontrolü için ek olarak ultra-hassas DRAM ayar sağlayan, üç dijital gerilim kontrolörleri içerir. Bu yenilikçi ve sektörün önde gelen ASUS teknolojisi daha iyi verimlilik, kararlılık ve performans sağlar.

Product Image

Yeni DIGI+ Güç Kontrolü

CPU ve DRAM İçin Tamamı Yeni Dijital Güç Kontrolü

ASUS AMD AM3+ anakartlar ultra-hassas CPU voltaj kontrolüne ek olarak ultra-hassas bellek ayarlama sunduğu yeni DRAM kontrolörleri olmak üzere üç dijital gerilim kontrolörleri içerir. Bu evrim, sektörün önde gelen yenilikçi ASUS teknolojisini daha iyi bir verimlilik, kararlılık ve performans için kontrol sağlar.

Product Image

TPU

Üstün Turbo İşlemci

ASUS AI Suite II aracı ile bilgisayarınızın performansını zincirlerinden kurtarın. TPU yongası Auto Tuning ve TurboV işlevleriyle hassas voltaj kontrolü ve gelişmiş sistem takibi sunar. Auto Tuning (Otomatik Ayar) sistemi hızlı fakat kararlı aşırtma hızlarına otomatik olarak optimize eden kullanıcı dostu bir yol sunarken, TurboV ise çeşitli durumlarda optimum performans için işlemci frekansları ve oranlarını ayarlamayı sağlayan sınırsız özgürlük sunar.

Product Image

EPU

Bütünüyle Enerji Tasarrufu

AI Suite II aracı ile dünyanın ilk gerçek zamanlı PC güç tasarrufu yongasından faydalanın. Mevcut PC yüklemelerini otomatik olarak algılayıp güç tüketimini akıllıca ayarlayarak sistem çapında tam enerji optimizasyonu elde edin. Bu aynı zamanda fan gürültüsünü de azaltır ve bileşenlerin ömrünü uzatır!

Product Image

ASUS'a Özgü Özellikler

USB 3.0 Boost

UASP ile Daha Hızlı USB 3.0 Aktarımı

ASUS USB 3.0 Boost teknolojisi, en yeni USB 3.0 standardı olan UASP (USB Attached SCSI Protocol)'ü destekler. USB 3.0 Boost teknolojisi sayesinde zaten etkileyici bir hıza sahip olan USB 3.0 aktarımına ek olarak, USB cihazının iletim hızı %170'e kadar daha hızlı olur. ASUS yazılımı, herhangi bir kullanıcı müdahalesine gerek kalmadan otomatik olarak, uyumlu USB 3.0 aygıtların hızını yükseltir.

Product Image

Network iControl

Gerçek Zamanlı Ağ Trafiği Kontrolü

Aç/kapa düğmesine bir kez tıklayarak çalışmakta olan uygulamanın veri ve ağ trafiğine diğer programların üstünde öncelik verebilirsiniz. Dahası, sezgisel kullanıcı arayüzü aracılığıyla kolayca profil yapılandırması yaparak sevdiğiniz ve sık kullandığınız yazılımlara öncelik sağlayabilirsiniz. Profil içinde, ağ tıkanıklığı ve uzun indirme sürelerinden kaçınmak için programları belirli sürelerde çalışacak şekilde ayarlayabilirsiniz. Otomatik PPPoE ağ bağlantısı, çevrimiçi kolaylık için tek adımda kurulum sağlar. Sonuç olarak bu teknoloji, sezgisel bir ağ trafiği kontrol merkezidir.

Product Image

UEFI BIOS

ASUS UEFI BIOS, klavye ile kullanılan geleneksel arayüzleri bir kenara bırakıp fare ile kontrol edilebilen grafik arayüze sahip ilk BIOS’u, seçilebilir modlar ve kullanıcı dostu tasarımla beraber sunuyor. Ayrıca, 64-bit işletim sistemleri ile kullanılan 2,2 TB’tan daha büyük sabit disklere de destek veriyor.

Product Image

AI Suite II

Yenilikçi ASUS Özelliklerine Tek Adımda Erişim

ASUS AI Suite II kullanıcı dostu arayüzü ile ASUS'a özgü tüm özellikleri kullanımı kolay tek bir pakette topluyor. Kullanıcıların hız aşırtma, enerji yönetimi, fan hızı, voltaj ve sensör ölçümlerini kontrol edebilmelerini sağlıyor. Çeşitli ve kullanımı kolay işlevler sunan bu hepsi bir arada yazılım ile farklı araçlar arasında gidip gelmeye gerek kalmıyor.

Product Image

USB 3.0 desteği

En yeni bağlantı standardı USB 3.0 ile 5 Gbps'te ultra hızlı veri aktarımı elde edin. Yeni nesil bileşenler ve çevre birimleri ile kolayca bağlantı kuracak şekilde geliştirilen USB 3.0, 10 kat daha hızlı veri aktarımı sağlar ve USB 2.0 bileşenler için geriye dönük uyumluluğa sahiptir.

Product Image

İşlemci, Yonga Seti ve Ekran Kartı Özellikleri

8 çekirdeğe kadar AMD® FX Serisi İşlemciler için AMD® Soket AM3+

AMD® FX™-Serisi/Phenom™ II/Athlon™ II/Sempron™ 100 Serisi İşlemciler (soket AM3+/AM3)

M5A99FX PRO R2.0 AMD Socket AM3+ desteği veren son teknolojili 8 çekirdeğe sahip, üst seviye overclock performansı ve düşük enerji tüketimi sunan bir anakarttır. AMD Turbo CORE Teknolojisi 2.0 ve HyperTransport 3.0 üzerinden sistem bus 'ını 5200MT/s 'ye kadar hızlandırma. Ayrıca bu anakart 32nm üretim prosesi desteği de sunmaktadır.

Product Image

AMD® 990X Yonga Seti

AMD 990FX yongaseti 5.2GT/s Hyper Transport 3.0 arayüz desteği ve dual PCI Express2.0 x 16 grafik desteği sunmaktadır. AMD 'nin son teknolojisi AM3+ desteği ve çoklu-çekirdek ile sisteminiz için yüksek overclock performansı sunar.

Product Image

Quad-GPU SLI ve Quad-GPU CrossFireX Desteği

Esnek Çoklu GPU Çözümü, Seçme Özgürlüğünüz!

M5A99FX PRO R2.0 ile birlikte hem SLI hem de CrossFireX çözümlerini kullanabilirsiniz.Bu anakart AMD 990FX/SB950 platformu ile PCIe çoklu GPU konfigürsayonuna sahiptir. Daha önce deneyimlemediğiniz yeni oyun tecrübesi yaşamaya hazır olun.

Product ImageProduct Image
ChipsetAMD 990FX
CPU PlatformuAMD
CPU Yuva YapısıAMD AM3
Dahili GrafikYOK
Kasa UyumuATX
Paralel Port (LPT)YOK
PCI EX x1 Yuva1 ADET
PCI Yuva1 ADET
RAM DesteğiDDR3
RAM Yuva Adeti4 ADET
Sata Yuvası8 ADET
Seri Port (COM-RS232)YOK
VGA Yuvası3 ADET PCI EX x16
Bellek DesteğiDDR 3
Bellek KanalıÇift Kanal
Bellek UyumuDDR3-1866
Bellek YapısıDIMM
Bellek Yuvası4
Çoklu VGA Desteği2 Way SLI
Disk DesteğiSATA3
Ekran Kartı DesteğiPCI Express X16
ESATA1x Power eSATA
EthernetGigabit
FirewireVar
Form YapısıATX
Grafik ArabirimiPCI Express 2.0
Maks. Bellek Desteği32 GB
PCI1
PCI Express X163
PCI-E X12
RAID DesteğiVar - Raid 0/1/5
SATA II (3.0)2
SATA III (6.0)6
Seri (COM) PortVar-Kablo ile
SPDIFOptical
TipiAMD
Tümleşik Ses8 Kanal
USB 3.0Var
Yonga SetiAMD 990X
İşlemci DesteğiAMD Sempron 100
İşlemci Soket TipiAM3+
İletişim Formu
Toplam 0 oy, ortalama 0.00
Toplam 0 oy, ortalama 0.00
Toplam 0 oy, ortalama 0.00
Toplam 0 oy, ortalama 0.00
Bu ürün Ürün Hakkında Henüz Hiç Yorum Yapılmamış
Yorum Ekle
Yorum yapabilmek için oturum açmalısınız!