%100 Güvenli Alışveriş
Tükenmek Üzere Son 3 Ürün

INTEL i7-13700F 16 Core, 2.10Ghz, 30Mb,65W, LGA1700, 13.Nesil, BOX, (Grafik Kart YOK, Fan VAR)

Ürünün Fiyatı:13.662,00
Fiyatlarımıza KDV Dahildir.
:13.941,00
Sepete Ekle
Yorum yapılmamış.
Aynı gün kargoya verilir
17:30`a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilir.

Intel Core i7-13700F 2.10GHz 16 Çekirdek 30MB L3 Önbellek Soket 1700 İşlemci Genel Özellikler

Intel Core i7-13700F İşlemci

Intel Core i7-13700F13. Nesil Intel Core i7 masaüstü işlemci
 • Maksimum Turbo Frekansı: 5.20 GHz
 • İşlemci Temel Frekansı: P-Core: 2.10 GHz / E-Core: 1.50 GHz
 • İşlemci Turbo Frekansı: P-Core: 5.10 GHz / E-Core: 4.10 GHz
 • 16 çekirdek (P-Core: 8 / E-Core: 8)
 • 24 iş parçacığı
 • Önbellek: L3: 30MB / L2: 24MB
 • Intel 7 (10 nm mimari)
 • TDP: Taban: 65W / Turbo: 219W
 • Soket 1700

Intel Core i7-13700F İşlemci

13. Nesil Intel Core İşlemciler - Performansın ÖtesindeOyun için tasarlanan en yeni Intel Core işlemcilerle en yüksek düzeyde canlı yayın yapma, üretme ve rekabet etme gücüne erişirsiniz. Her şey sizin elinizde.

Intel Core i7-13700F İşlemci

Karşınızda Yeni 13. Nesil Intel Core İşlemcimizGeliştirdiğimiz en hızlı çip ile daha fazlasını başarın. Aynı anda liderlik basamaklarını tırmanın, dünyalar oluşturun ve zorlu hesapların üstesinden gelin. 13. Nesil Intel işlemcilerle, yaptığınız her şey için yeni nesil performans elde edin.

Intel Core i7-13700F İşlemci

Masaüstü Oyun BilgisayarlarıDaha fazla çekirdek, daha fazla iş parçacığı ve en yeni hibrit performans mimarisi. 13. Nesil Intel Core işlemcilerle performansın ötesinde güç kazanın.

Intel Core i7-13700F İşlemci

13. Nesil Hibrit TeknolojisiYeni nesil destek. Gelişmiş hız aşırtma. Devrim niteliğinde hibrit tasarım 13. Nesil Intel Core CPU'ların oyun, canlı yayın ve çoklu görev yürütme performansını nasıl öteye taşıdığını öğrenin.

Intel Core i7-13700F İşlemci

Performans Hibrit Mimarisi Nedir?13. Nesil Intel Core masaüstü işlemciler, iş ve oyun deneyiminize adapte olur. Oyun sırasında işlemci, arka planda yürütülen görevlerin kesintiye uğramasını engeller veya daha sorunsuz oyun deneyimi için yüksek performanslı çekirdekler kullanır. Genel bilgi işlem görevleri için sisteminizi kullanırken (örneğin, bazı melodileri dinlerken ve kanalınızı yönetirken 4K videosu üzerine çalıştığınızı düşünelim) daha sorunsuz bir sistem deneyimi sağlar.

13. Nesil masaüstü işlemciler, iki çekirdek türünü tek bir kalıpta bir araya getirir: güçlü Performance-core çekirdekleri (P-core çekirdekler) ve esnek Efficient-core çekirdekleri (E-core çekirdekler). Her iki çekirdek türünün farklı bir rolü vardır.

Performans çekirdekleri:
 • Verimliliği korurken ham hız sağlamak üzere tasarlanmış, fiziksel olarak daha büyük ve yüksek performanslı çekirdeklerdir.
 • Yüksek turbo frekansları ve yüksek IPC (döngü başına yönerge) için tasarlanmıştır.
 • Birçok oyun motorunun gerektirdiği ağır tek iş parçacıklı iş yükünün üstesinden gelmek için idealdir.
 • Hyper-threading özelliğine sahiptir; yani iki yazılım iş parçacığını aynı anda yürütebilir.
 Verimlilik çekirdekleri:
 • Fiziksel olarak daha küçüktür; tek bir P-core çekirdeğinin sığdığı alana birden fazla E-core çekirdek sığar.
 • Watt başına performans olarak ölçülen CPU verimliliğini en üst düzeye çıkarmak için tasarlanmıştır.
 • Ölçekleme ve çoklu iş parçacıklı performans için idealdir. Çekirdek performansına yoğun şekilde ihtiyaç duyan görevler için (örneğin, video işleme gibi) P-core çekirdeklerle birlikte çalışır.
 • Arka plan görevlerini verimli bir şekilde yürütmek için optimize edilmiştir. Discord'u veya antivirüs yazılımını yönetmek gibi daha küçük görevler, P-core'ları serbest bırakarak oyun performansını artırmak için E-core'lara aktarılabilir.
 • Tek yazılım iş parçacığı yürütebilir.

Intel Core i7-13700F İşlemci

13. Nesil Intel Core Masaüstü İşlemci Ailesi13. Nesil Intel Core işlemciler yenilikçi performans hibrit mimarisini daha da ileriye taşımanıza imkan tanır. Mükemmel P-core çekirdekleriyle olağanüstü frekanslarda oyun oynayın, daha fazla E-core çekirdek sayesinde işlemci bakımından zorlu, yaratıcı mega görevleri gerçekleştirin ve hız aşırtma özellikleriyle yepyeni performans seviyelerine ulaşın. Performansın ötesinde neler olduğunu öğrenin.
 • 13. Nesil Intel Core i9 İşlemci: Üstün gerçek kullanım performansı, olağanüstü çoklu görev yürütme ve yeni hız aşırtma kontrolleri 13. Nesil Intel Core i9 masaüstü işlemciyi diğerlerinden ayırır. 24 çekirdek, 32 iş parçacığı ve 5,8 GHz Intel Thermal Velocity Boost Max.
 • 13. Nesil Intel Core i7 İşlemci: 13. Nesil Intel Core i7 masaüstü işlemci ile aynı anda hem kayıt hem de canlı yayın yaparken en zorlu oyunlarda FPS'nizi artırın. 16 çekirdek, 24 iş parçacığı ve 5,4 GHz Intel Turbo Boost Max 3.0.
 • 13. Nesil Intel Core i5 İşlemci: Çarpan kilitsiz 13. Nesil Intel Core i5 masaüstü işlemci, popüler oyunlarda akıcı ve sorunsuz bir oyun deneyimi sunar - 14 çekirdek, 20 iş parçacığı ve 5,1 GHz P-core max turbo.

Intel Core i7-13700F İşlemci

Parmak Uçlarınızda Daha Fazla PerformansYeni 13. Nesil Intel Core işlemcimiz yalnızca bir çip değil, herkesin her şeye sahip olabileceği ve her role bürünebileceği bir çoklu evrendir. Aynı anda liderlik basamaklarını tırmanın, dünyalar oluşturun ve zorlu hesapların üstesinden gelin. 13. Nesil Intel Core işlemciler sayesinde yaptığınız her şey için yeni nesil performans elde edin.

Intel Core i7-13700F İşlemci

Bugüne Kadar Geliştirdiğimiz En Hızlı Çip ile Daha Fazlasını Başarın 
 • Performans Hibrit Mimarisini Geliştirme: 13. Nesil Intel Core işlemciler, Intel Thread Director ile akıllı bir şekilde yönlendirilen iş yükleri ile birlikte, sekiz adede kadar Performance-core (P-core) ve 16 adede kadar Efficient-core (E-core) çekirdekleri sayesinde performans hibrit mimarisini geliştiriyor.
 • Modern Oyun Deneyimi İçin Tasarlandı: En yeni oyunları oynamanın yanında diğer iş yüklerinin de üstesinden gelebilecek özelliklere sahip olmak isteyen oyuncular için tasarlanmıştır. Yeni 13. Nesil Intel Core işlemcili bilgisayarlar, hepsini mümkün kılıyor.
 • Üstün Yaratıcılık Deneyimi: 13. Nesil Intel Core işlemci ailesi daha hızlı P-core ve daha fazla E-core çekirdekleri ile DDR4/DDR5 ve PCIe 4.0/5.0 desteği sunar. Bu sayede çoklu görev yürütme ve yapılandırılabilirlik için seçenekler sunan bir platform sağlar.
 • Günlük İşleriniz İçin Özelleştirin: 13. Nesil Intel Core işlemciler, performans özelleştirmelerinde en iyisi için yüksek derecede esnek mimari ve sektör lideri araçlar sunar.

Intel Core i7-13700F İşlemci

Oyununuza Level Atlatın ve Zirvenin Ötesine GeçinModern oyun, yayın ve kayıt için tasarlanan, sekiz adede kadar Performance-core ve 16 adede kadar Efficient-core çekirdeğine sahip Intel performans hibrit mimarisi, tümünü mümkün kılıyor.

Intel Core i7-13700F İşlemci

Kolay Çoklu Görev YürütmeNe tür bir içerik üreticisi olursanız olun, üstün performansı ile canlı yayın yapmanıza, internette gezinmenize, düzenleme yapmanıza, video sohbetlerinize ve işinizi görmenize olanak tanır. Kemerlerinizi bağlayın; çünkü çoklu görev yürütmek 13. Nesil Intel Core işlemciler sayesinde sizi yavaşlatmayacak.

Intel Core i7-13700F İşlemci

Intel Turbo Boost Max Teknolojisi 3.0Intel Turbo Boost Max Teknolojisi 3.0, hafif iş parçacıklı performansı daha ileriye taşır. Üretim süreçleri esnasındaki kalıp farklılıklarından dolayı bazı çekirdekler diğerlerinden daha hızlıdır (daha yüksek performans ve daha düşük voltajı destekler); bazı P-çekirdeklerin performansı diğerlerinden daha yüksek olabilir.

Turbo Boost Max 3.0, işlemcideki en iyi P-çekirdekleri belirleyerek ve işi bu çekirdeklere yönlendirerek farklılıklardan avantaj sağlar. Bu da voltajı yükseltmeden performansı artırır. Böylece CPU'nun belirli teknik özellikler dahilinde çalışmasını sağlar.

Intel Core i7-13700F İşlemci

13. Nesil Intel Core İşlemciler13. Nesil Intel Core masaüstü işlemciler, güç ve performansın geleceğine ışık tutuyor.
 • Daha sorunsuz oyun ve bilgi işlem deneyimi için 13. Nesil Intel Core masaüstü işlemcilerde güçlü Performance-core çekirdekleri (P-core çekirdekler) ve Efficient-core çekirdekleri (E-core çekirdekler) bir arada kullanılır.
 • Intel Thread Director, iş parçacıklarının çekirdeklere atandığı her iş yükü için optimum planlama kararları verir.
 • DDR4 veya yeni ve daha hızlı DDR5 RAM arasından seçim yapın.
 • PCIe 5.0  SSD ve GPU desteğiyle yeni nesil veri aktarım hızlarına ulaşın.
 • Intel Wi-Fi 6E ile neredeyse 3 kat daha hızlı bağlantı ve %75'e kadar daha düşük gecikme süresi elde edin.

Intel Core i7-13700F İşlemci

13. Nesil Intel Core Masaüstü İşlemcilerÇekirdek sayısındaki artışla birlikte bu işlemciler, yun oynama, içerik oluşturma ve üretkenliğinizi optimize etmek için Intel'in performans hibrit mimarisini kullanmaya devam ediyor. 16 PCIe 5.0 şeridi ile sektörde bir ilk olan bant genişliği, 5600 MT/s'ye kadar DDR5 bellekten yararlanın. Güçlü bir ayar ve hız aşırtma araçları paketi ile CPU performansınızı güçlendirin. Dinamik gürültü önleme özelliğiyle 4 adede kadar eş zamanlı 4K60 ekranda veya 8K60'a kadar HDR Video ile favori deneyimlerinizin keyfini çıkarın. Intel 700 serisi çip setleri için sunulan destek ve Intel 600 serisi çip setleri ile geriye dönük uyumluluk, tüm görevler için ihtiyacınız olan özelliklere erişmenize olanak tanır. İster çalışıyor olun, ister yayın, oyun veya içerik üretimiyle uğraşıyor olun; 13. Nesil Intel Core masaüstü işlemciler yeni nesil çığır açan performans sunar.

Intel Core i7-13700F İşlemci

Performansta Yeni Nesil Sıçrama13. Nesil Intel Core işlemciler yalnızca üst düzey performans sunmakla kalmaz, aynı zamanda bu performansı en çok ihtiyaç duyduğunuz anda ve yerde sunar. İster FPS'nizi en üst düzeye çıkarmak ister aynı anda birden fazla yaratıcı iş akışı yürütmek niyetinde olun, yeni P-core/E-core çekirdekli hibrit performans mimarisi tam size göre.

Performans geliştirmelerinin yanı sıra 13. Nesil Intel Core işlemciler, en yeni teknolojik standartlara yönelik yerleşik destek sunar. 13. Nesil Intel Core sistemi DDR5, PCIe 5.0, Wi-Fi 6E ve Thunderbolt 4 teknolojileri sağlar. Tüm bu teknolojiler, hem şimdi hem de önümüzdeki yıllarda en iyi bilgi işlem deneyimi sunabilir.

Intel Core i7-13700F İşlemci

Dinamik Platform ÖzellikleriEn yeni platform teknolojileri ile donatılmış 13. Nesil Intel Core masaüstü işlemciler, sistem performansını hızlandırır. 16 adede varan PCIe 5.0 şeridi, hızlandırılmış işleme gücü için G/Ç verimini iki katına çıkarır. 5600 MT/s düzeyine kadar hızlar, yüksek bant genişliği ve gelişmiş üretkenliğin yanında, 3200 MT/s düzeyine kadar sürdürülmüş DDR4 desteği ile endüstriyi dönüşüme uğratan en yeni DDR5 desteğinden yararlanın. Intel Extreme Tuning Utility, Intel Extreme Memory Profile ve Intel Dynamic Memory Boost dahil gelişmiş ayar ve hız aşırtma desteği, hem yeni hem de deneyimli hız aşırtmacıların çarpan kilitsiz işlemcilerden daha fazla faydalanabilmeleri için ihtiyaca göre akıllı hız aşırtma performansı sunar. Ayrıca Intel'in 600 ve 700 serisi çip setleri ile geriye dönük uyumluluk, size performans veya özelliklerden ödün vermeden yükseltme esnekliği sunar.

Intel Core i7-13700F İşlemci

Sorunsuz Sürükleyicilik13. Nesil Intel Core masaüstü işlemciler, yoğun oyun, içerik üretimi veya yüksek odaklı iş seansları için size en üst düzey derecede sürükleyici deneyimler sunar. Xe Mimarisi ile desteklenen geliştirilmiş Intel UHD Grafikleri, 8K60'a varan HDR video ve 4'e varan 4K60 eşzamanlı ekran için canlı, yüksek kaliteli görsel destek sunar. Intel Gaussian & Neural Accelerator 3.0 (Intel GNA) ile verimli gürültü önleme ve profesyonel ses çıkışının keyfini çıkarın. Bu öncü duyusal deneyimler, en hızlı kanallara bağlı kalmanıza yardımcı olmak için Internet trafiğinizi akıllı bir şekilde yöneten ve yönlendiren Intel Killer Wi-Fi 6/6E tarafından sunulan sınıfının en iyisi kablolu ve kablosuz bağlantılarla sağlanır. 13. Nesil Intel Core masaüstü işlemciler yaratıcılığınızı ve odağınızı güçlendirmek için sorunsuz, sürükleyici bir kullanıcı deneyimi sunar.

Intel Core i7-13700F İşlemci

Intel Core i7 İşlemciler8 performans çekirdeği, 8 verimlilik çekirdeği. Oyunda hız sınırını aşma zamanı geldi.

Intel Core i7-13700F İşlemci

Performansın Ötesine GeçinOyunun kuralını değiştiren performans. hibrit mimarisi üzerinde nelerin mümkün olduğunu görün. Teknolojimizi başka bir seviyeye taşıdık ve Intel Thread Director için daha fazla çekirdek sunduk, böylece oyun sırasında görevler arasında seçim veya önceliklendirme yapmanız gerekmez. Sabit hızın ve sürekli performansın keyfini çıkarın.

Intel Core i7-13700F İşlemci

Yükü Paylaştırınİş yükünü paylaştıran ve savaşı kazanan bir işlemci.
İşte en çok ihtiyaç duyduğunuzda yanınızda olacak destek. 13. Nesil Intel Core işlemci "Performans" ve "Verimlilik" çekirdeklerimizden daha da fazlasını bir araya getiriyor. P-core çekirdekleri, oyun ve canlı yayın gibi zorlu görevlerin üstesinden gelir. E-core çekirdekleri, arka plandaki daha küçük görevleri hallederek size yardımcı olur. Ayrıca Intel Thread Director ile yalnızca bunların arasında sorunsuz geçiş yapmakla kalmazsınız; aynı zamanda diğer görevler çalışmaya devam ederken dahi oyun deneyiminizde her zaman güce doymuş hissedersiniz. Görevleri göz önünde bulundurarak çoklu görev sağlar.

Intel Core i7-13700F İşlemci

Hızın Farkını Görün. Zafere Işınlanın.En zorlu oyun içi deneyimine ayak uydurma gücü. 13. Nesil Intel Core işlemci daha fazla çekirdek ve daha fazla iş parçacığı sunmuştur, böylece en sevdiğiniz oyunlardan daha fazla keyif alabilir ve hiç yorulmadan işlemci açısından en yoğun oyunların içinden hızla geçebilirsiniz.
 • İçlerinde En İyisi: Geliştirdiğimiz en hızlı bilgisayar çipi sayesinde daha fazla çoklu görev yürütme olanağı. Çoklu görevi olağan hale getirir. Hyper-Threading ve 24 iş parçacığı; yayın yaparken, sohbet ederken, dinlerken hızlanabileceğiniz ve hiç güç kaybetmeyeceğiniz anlamına gelir. Oyun sırasında daha fazlasını başarmak için hep ihtiyaç duyduğunuz avantajı sağlar. Ayrıca Intel Turbo Boost Max 3.0 teknolojisi sayesinde her zaman göreviniz için en uygun P-core çekirdeği seçilecektir. Böylece gücü ve performansı sürdürebilirsiniz.
 • Koridor Oyununuzu Geliştirin: Daha az gecikme süresine giden yol. Daha özel yüksek hızlı kanallar, eski parazit ve tıkanıklık sorunlarını ortadan kaldırarak ping olayını tarihe gömer.
 • Güç'lü Performans: Daha fazla hızla oyunun başına geçin. Performansınızı artırmak için gücümüzü artırdık. 3,4 GHz'e kadar temel saat hızı, 5,4 GHz'e kadar turbo hızı, gerçeküstü oyun içi deneyimi, daha yüksek bellek hızları, neredeyse yok gibi yükleme hızları ve 36 MB'ye kadar Intel Akıllı Önbelleği bir araya getirir. Oyun gücünüzü artırmaya hazır, silikondan bir iksir.
 • Kazandıran Wi-Fi: Ping ve port'lara veda edin. Oyun düzeyi kablosuz bağlantının keyfini çıkarın. Ne oyununuz, ne de Wi-Fi'niz kesintiye uğramamalıdır. Gecikmesiz frag'ler ve ping'siz zaferler için Intel Killer Wi-Fi 6E (Gig+) sayesinde daha hızlı bağlantı, ultra düşük gecikme süresi ve optimal ağ bağlantısını deneyimleyin.

Intel Core i7-13700F İşlemci

RAM'padan Aşağı Oyun DeneyimiOyunun içine adım atın.
13. Nesil; DDR5 desteği, 5600 MHz ve 16 adede kadar PCIe 5. Nesil desteği sayesinde 4. Nesil eşdeğerine kıyasla en hızlı ve en zengin oyun için hazır olacak şekilde tasarlanmıştır.

Intel Core i7-13700F İşlemci

4 BağlantıEsneklik, bant genişliği ve bağlanabilirlik. Art arda yıldırımlar gibi.
Kutudan çıktığı anda birden fazla 4K monitörle uyumludur. Thunderbolt 4 teknolojisi ayrıca çevre birimleriniz için tek ve evrensel bir bağlantı noktası sağlarken, 40 Gb/s çift yönlü bant genişliği ile verinin hızla akmasına yardımcı olur.

Intel Core i7-13700F İşlemci

Günümüz Oyuncularının İhtiyaçları İçin Tasarlandı.Performans hibrit mimarisinin en son sürümü, oyun deneyiminizi performansın ötesine taşıyarak size her şeyi yapma gücü verecek.

Intel Core i7-13700F İşlemci

Oyunlara DalınIntel'in yenilikçi mimarisiyle çok oyunculu hesaplaşmalardan destansı maceralara kadar oyunlarınıza her zamankinden daha yakın olun.

Intel Core i7-13700F İşlemci

Intel Thread Director13. Nesil Intel Core işlemcinin en yeni hibrit mimarisi; oyun oynama, canlı yayın ve içerik oluşturmaya yönelik olarak sektör lideri özelliklerle güçlü P-core çekirdekleri ve E-core çekirdekleri bir araya getirir.

Intel Core i7-13700F İşlemci

Wi-Fi 6Wi-Fi 6 daha hızlı bağlantılar anlamına gelir. 6E, daha az parazit ve daha düşük gecikme anlamına gelir. Oyun başlasın.

Intel Core i7-13700F İşlemci

PCIe 5.0Daha yeni PCIe standartları; GPU'lara, SSD'lere ve diğer çevre birimlerine daha yüksek bant genişliğine sahip bağlantı anlamına gelmektedir. Tüm PCIe nesilleri geriye dönük olarak uyumludur, dolayısıyla yükseltmemek için hiçbir neden yoktur.

Intel Core i7-13700F İşlemci

Hız ArtışlarıTermal Velocity Boost, iş yoğunluğunun üstesinden gelmek için saat hızlarını artırır. Adaptive Boost, gerektiğinde tüm çekirdeklerin turbo frekansını artırır. Birlikte her şeyi daha hızlı hale getirirler.

Intel Core i7-13700F İşlemci

Thunderbolt 4Her şeyi organize edebilmek için birden fazla monitör bağlayın, 40 Gb/s'ye varan hızlarda harici sürücülere bağlanın veya Thunderbolt dock kullanın.

Intel Core i7-13700F İşlemci

Hyper-ThreadingHyper-threading sayesinde, bir çekirdek, iki çekirdek gibi hareket eder. Bu da bilgisayarınızın aynı anda daha fazla iş yapabileceği ve bazı durumlarda daha fazla CPU işlem hacmi sağlayabileceği anlamına gelir.

Intel Core i7-13700F İşlemci

Profesyonel E-spor Turnuvaları Intel Teknolojisine EmanetEn iyi profesyonel oyuncuların, takımların ve e-spor liglerinin çoğu, oyun bilgisayarlarını güçlendirmek ve milyonlarca oyuncuyu bir araya getirmek için Intel'i seçiyor.

Intel Core i7-13700F İşlemci

Teknik Özellikler
Ürün Grubu13. Nesil Intel Core i7 İşlemciler
Kod AdıÖnceki Adı Raptor Lake Olan Ürünler
Dikey SegmentDesktop
İşlemci Numarasıi7-13700F
LitografiIntel 7
Kullanım KoşullarıPC/Client/Tablet
 İşlemci Özellikleri
Çekirdek Sayısı16
Performans (P-core) Çekirdekleri8
Verimlilik (E-core) Çekirdekleri8
İş Parçacığı Sayısı24
Maks Turbo Frekansı5.20 GHz
Intel Turbo Boost Max Teknolojisi 3.0 Frekansı5.20 GHz
P-core Maks Turbo Frekansı5.10 GHz
E-core Maks Turbo Frekansı4.10 GHz
P-core Temel Frekansı2.10 GHz
E-core Temel Frekansı1.50 GHz
Önbellek30 MB Intel Smart Cache
Toplam L2 Önbellek24 MB
İşlemci Taban Gücü65 W
Maks Turbo Gücü219 W
 Ek Bilgi
Yerleşik Seçenekler MevcutHayır
 Bellek Teknik Özellikleri
Maksimum Bellek Boyutu (bellek türüne bağlıdır)128 GB
Bellek TürleriDDR5 5600 MT/s'ye kadar / DDR4 3200 MT/s'ye kadar
Maks. Bellek Kanalı Sayısı2
Maksimum Bellek Bant Genişliği89.6 GB/s
 Genişletme Seçenekleri
Direct Media Interface (DMI) Revizyon4.0
Maks. DMI Hattı8
Ölçeklenebilirlik1S Only
PCI Express Değişiklik Sürümü5.0 ve 4.0
PCI Express Yapılandırmaları1x16+4, 2x8+4'e kadar
Maksimum PCI Express Hattı Sayısı20
 Paket Teknik Özellikleri
Desteklenen SoketlerFCLGA1700
Max CPU Yapılandırması1
Termal Çözüm ÖzelliğiPCG 2020C
Tjunction100°C
 Gelişmiş Teknolojiler
Intel Gaussian & Neural Accelerator3.0
Intel Thread DirectorEvet
Intel Deep Learning Boost (Intel DL Boost)Evet
Intel Speed Shift TeknolojisiEvet
Intel Turbo Boost Max Teknolojisi 3.0Evet
Intel Turbo Boost Teknolojisi2.0
Intel Hyper-Threading TeknolojisiEvet
Intel 64Evet
Yönerge Seti64-bit
Yönerge Seti UzantılarıIntel SSE4.1, Intel SSE4.2, Intel AVX2
Boşta Bekleme DurumlarıEvet
Gelişmiş Intel SpeedStep TeknolojisiEvet
Termal İzleme TeknolojileriEvet
Intel Volume Management Device (VMD)Evet
 Güvenlik ve Güvenilirlik
Intel Standard Manageability (ISM)Evet
Intel Control-Flow Enforcement TeknolojisiEvet
Intel AES Yeni YönergeleriEvet
Secure KeyEvet
Intel OS GuardEvet
Execute Disable BitEvet
Intel Boot GuardEvet
Mod Tabanlı Yürütme Denetimi (MBEC)Evet
Intel Sanallaştırma TeknolojisiEvet
Intel Yönlendirilen G/Ç İçin Sanallaştırma TeknolojisiEvet
Genişletilmiş Sayfa Tabloları ile Intel VT-xEvet
Fiziksel Çekirdek16 Çekirdek
İşlemci Hızı2,1 GHZ
İşlemci TeknolojisiCORE I7
Ön Bellek30 MB
Soket Yapısı1700 PIN
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
2 Ay7242.0814484.16
3 Ay4891.5814674.74
4 Ay3717.6014870.40
5 Ay3014.2715071.35
6 Ay2546.3015277.81
7 Ay2212.8615490.00
8 Ay1963.5215708.17
9 Ay1770.2915932.57
10 Ay1616.3516163.48
11 Ay1490.8416399.25
12 Ay1387.0016643.98
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
2 Ay7242.0814484.16
3 Ay4891.5814674.74
4 Ay3717.6014870.40
5 Ay3014.2715071.35
6 Ay2546.3015277.81
7 Ay2212.8615490.00
8 Ay1963.5215708.17
9 Ay1770.2915932.57
10 Ay1616.3516163.48
11 Ay1490.8416399.25
12 Ay1387.0016643.98
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
2 Ay7384.7914769.57
3 Ay5022.7015068.09
4 Ay3844.7315378.93
5 Ay3140.2215701.09
6 Ay2673.1516038.89
7 Ay2341.6516391.53
8 Ay2094.7516758.02
9 Ay1905.0517145.49
10 Ay1754.9117549.09
11 Ay1633.8317972.15
12 Ay1534.6818416.12
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
2 Ay7384.7914769.57
3 Ay5022.7015068.09
4 Ay3844.7315378.93
5 Ay3140.2215701.09
6 Ay2673.1516038.89
7 Ay2341.6516391.53
8 Ay2095.0016760.04
9 Ay1905.0517145.49
10 Ay1754.9117549.09
11 Ay1633.8317972.15
12 Ay1534.6818416.12
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
2 Ay7317.3414634.68
3 Ay4960.5014881.51
4 Ay3784.2015136.81
5 Ay3080.2015401.02
6 Ay2612.4415674.61
7 Ay2279.7315958.10
8 Ay2031.5116252.04
9 Ay1839.6716557.01
10 Ay1687.3616873.64
11 Ay1563.8717202.62
12 Ay1462.0617544.68
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
2 Ay7317.3414634.68
3 Ay4960.5014881.51
4 Ay3784.2015136.81
5 Ay3080.2015401.02
6 Ay2612.4415674.61
7 Ay2279.7315958.10
8 Ay2031.5116252.04
9 Ay1839.6716557.01
10 Ay1687.3616873.64
11 Ay1563.8717202.62
12 Ay1462.0617544.68
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
2 Ay7384.7914769.57
3 Ay5022.7015068.09
4 Ay3844.7315378.93
5 Ay3140.2215701.09
6 Ay2673.1516038.89
7 Ay2341.6516391.53
8 Ay2095.0016760.04
9 Ay1905.0517145.49
10 Ay1754.9117549.09
11 Ay1631.1017942.09
12 Ay1534.6818416.12
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
2 Ay7384.7914769.57
3 Ay5022.7015068.09
4 Ay3844.7315378.93
5 Ay3140.2215701.09
6 Ay2673.1516038.89
7 Ay2341.6516391.53
8 Ay2095.0016760.04
9 Ay1905.0517145.49
10 Ay1754.9117549.09
11 Ay1633.8317972.15
12 Ay1534.6818416.12
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
2 Ay7384.7914769.57
3 Ay5022.7015068.09
4 Ay3844.7315378.93
5 Ay3140.2215701.09
6 Ay2673.1516038.89
7 Ay2341.6516391.53
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
2 Ay7384.7914769.57
3 Ay5022.7015068.09
4 Ay3844.7315378.93
5 Ay3140.2215701.09
6 Ay2673.1516038.89
7 Ay2341.6516391.53
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
2 Ay7384.7914769.57
3 Ay5022.7015068.09
4 Ay3844.7315378.93
5 Ay3140.2215701.09
6 Ay2673.1516038.89
7 Ay2341.6516391.53
8 Ay2095.0016760.04
9 Ay1905.0517145.49
10 Ay1754.9117549.09
11 Ay1633.8317972.15
12 Ay1534.6818416.12
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
2 Ay7384.7914769.57
3 Ay5022.7015068.09
4 Ay3844.7315378.93
5 Ay3140.2215701.09
6 Ay2673.1516038.89
7 Ay2341.6516391.53
8 Ay2095.0016760.04
9 Ay1905.0517145.49
10 Ay1754.9117549.09
11 Ay1633.8317972.15
12 Ay1534.6818416.12
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
2 Ay7380.1014760.19
3 Ay5017.8215053.45
4 Ay3840.5015361.98
5 Ay3135.9815679.90
6 Ay2670.3816022.30
7 Ay2337.2516360.76
8 Ay2091.7416733.89
9 Ay1900.3817103.42
10 Ay1742.4117424.07
11 Ay1624.6217870.79
12 Ay1528.4218341.01
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
2 Ay7380.1014760.19
3 Ay5017.8215053.45
4 Ay3840.5015361.98
5 Ay3135.9815679.90
6 Ay2670.3816022.30
7 Ay2337.2516360.76
8 Ay2091.7416733.89
9 Ay1900.3817103.42
10 Ay1742.4117424.07
11 Ay1624.6217870.79
12 Ay1528.4218341.01
İletişim Formu
Toplam 0 oy, ortalama 0.00
Toplam 0 oy, ortalama 0.00
Toplam 0 oy, ortalama 0.00
Toplam 0 oy, ortalama 0.00
Bu ürün Ürün Hakkında Henüz Hiç Yorum Yapılmamış
Yorum yapabilmek için oturum açmalısınız!

Son incelediğiniz ürünler