%100 Güvenli Alışveriş

QNAP TurboNAS TS-230 2Gb Ram 2xYuvalı Tower NAS

Fiyat:4.820,00
Ürünün Fiyatı:3.859,00
Fiyatlarımıza KDV Dahildir.
Kazancınız:961,00
Kart Tek Çekim:3.765,00
Havale / EFT:3.704,00
Sepete Ekle
Yorum yapılmamış.
Aynı gün kargoya verilir
17:30`a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilir.

TS-230

 
İşlemci Realtek RTD1296 dört çekirdekli 1.4GHz işlemci
CPU Mimarisi 64 bit ARM
Kayan Nokta Birimi  
Şifreleme Motoru  
Donanım Hızlandırmalı Kod Dönüştürme  
Sistem belleği 2 GB DDR4, genişletilemez
Maksimum Bellek 2 GB DDR4, genişletilemez
Flash Bellek 4 GB (Çift önyükleme işletim sistemi koruması)
Sürücü bölmesi 2 x 3,5 inç SATA 6Gb / s, 3Gb / s
Sürücü Uyumluluğu 3,5 inç SATA sabit disk sürücüleri
2,5 inç SATA sabit disk sürücüleri
2,5 inç SATA yarıiletken sürücüler
Çalışırken değiştirilebilir  
Gigabit Ethernet Bağlantı Noktası (RJ45) 1
Jumbo çerçeve  
USB 2.0 bağlantı noktası 1
USB 3.2 Gen 1 bağlantı noktası 2
Form faktörü Kule
LED Göstergeleri Sistem Durumu, LAN, USB, HDD1 ~ 2
Düğmeler Güç, Sıfırlama, USB Kopyalama
Boyutlar (YxGxD) 188,64 × 90,18 × 156,26 mm
Ağırlık (Net) 1,11 kg
Brüt ağırlık) 1,99 kg
Çalışma sıcaklığı 0-40 ° C (32 ° F - 104 ° F)
Bağıl nem % 5-95 RH yoğuşmasız, ıslak ampul: 27˚C (80.6˚F)
Güç Kaynağı Ünitesi Harici, 65 W, AC 100 ila 240 V
Güç Tüketimi: HDD Uyku Modu 4,48 W
Güç Tüketimi: Çalışma Modu, Tipik 12.277 W
fan 1 x 80mm, 12VDC
Ses seviyesi 15 db (A)
Sistem Uyarısı Buzzer
Maks. Eşzamanlı Bağlantı Sayısı (CIFS) 128
Not: Sistem performansını ve kararlılığını korumak için yalnızca QNAP bellek modüllerini kullanın. Birden fazla bellek yuvasına sahip NAS cihazları için, aynı özelliklere sahip QNAP modüllerini kullanın. Uyarı: Desteklenmeyen modüllerin kullanılması performansı düşürebilir, hatalara neden olabilir veya işletim sisteminin başlamasını engelleyebilir.
* Ses Seviyesi Test Ortamı: Bkz. ISO 7779; Maksimum HDD yüklendi; Bystander Konumu; İşletim NAS'ın 1 metre önündeki ortalama veriler.
Tasarımlar ve teknik özellikler önceden bildirilmeksizin değiştirilebilir.

Hafif, sessiz ve çok yönlü TS-230, ideal giriş seviyesi NAS'ınızdır. Zarif bebek mavisi tonuyla kaplanan NAS, akıllı ve eğlenceli bir yaşam tarzını teşvik etmek için yaşam ortamınıza kolayca sığabilir. Bu dosyalara kolayca erişmek, bunları senkronize etmek ve paylaşmak için tüm dijital dosyalarınızı merkezi olarak TS-230'a kaydedebilir ve yedekleyebilir, önemli dosyaları korumak için anlık görüntüler oluşturabilir ve fotoğraf, müzik ve videoları evinizde ve ötesinde birden fazla cihaza aktarın. Dizüstü bilgisayar ve cep telefonunun yanı sıra, TS-230 da sahip olmanız gereken teknoloji aracıdır!

 • Anlık görüntü korumalı giriş düzeyi NAS, dosyaları ve verileri yanlışlıkla silinmeye ve kötü amaçlı yazılım saldırılarına karşı korumanıza olanak tanır.

 • Kişisel veya aile fotoğraflarınızı, müziklerinizi ve videolarınızı merkezi olarak depolayın; multimedya dosyalarına kolayca göz atın, organize edin ve paylaşın ve daha iyi eğlence için video akışının keyfini çıkarın.

 • H.264 donanım kod çözme ve gerçek zamanlı kod dönüştürme, sorunsuz görsel-işitsel deneyim sunar.

 • myQNAPcloud hizmeti, NAS dosyalarına İnternet üzerinden kolayca erişmenizi, bunları yönetmenizi ve paylaşmanızı sağlar.

 • Güvenilir veri yedekleme ve geri yükleme için NAS dosyalarını uzak veya bulut depolama alanına yedeklemek veya senkronize etmek için HBS kullanın.

 • Güvenli özel bulutunuz olarak işlev görür ve kullanıcı hesabı korumasını, IP engellemeyi, 2 adımlı doğrulamayı, şifreleme erişimini ve daha fazlasını destekler.

 

 1. TS-230

  Realtek RTD1296 ARM® Cortex-A53 dört çekirdekli 1.4 GHz işlemci, 2GB DDR4 RAM

Şık ve şık tasarım, modern hayatı basit ve eğlenceli hale getirir!

Serinletici bebek mavisi rengiyle bezenmiş minimal ve ince TS-230, evinizin her yerine sığar. Eşsiz, aletsiz bir tasarıma sahip olan TS-230'u kurmak o kadar kolaydır ki tornavidaya bile ihtiyaç duymaz! Akıllı ve eğlenceli bir yaşam tarzına başlamak için TS-230'un yeni arkadaşınız olmasına izin verin.

Isı akışı için etkili soğutma fanı

TS-230'un boyutu küçüktür (188,6 mm yüksek, 90,2 mm genişlik ve 156,2 mm derinlik) ve yalnızca 12,3 W gerektirir ve yüksek güç faturası olmadan güçlü özellikler sağlar. 8 cm HDB tipi Sintetico rulman fanı, düşük seviyeli gürültü üretirken yüksek hava akışını korumak için soğutma fanı olarak kullanılır ve sabit sistem çalışmasını sağlamak için TS-230 için daha iyi soğutma sağlar.

Ev ve günlük kullanım için kompakt, zengin özelliklere sahip NAS

TS-230, kişisel ve ev NAS uygulamalarını karşılamak için bir Realtek RTD1296 dört çekirdekli 1.4 GHz işlemci ve dahili 2 GB DDR4 RAM'e sahiptir. 1 Gigabit Ethernet ağ bağlantı noktası ve SATA 6Gbps disk sürücüleri desteği ile TS-230, 113 Mbps'ye kadar veri aktarım performansı sağlar. Dosyaları AES-256 şifrelemesi ile şifrelemeye karar verirseniz, performans yine de etkileyici bir 113 Mbps'dir - performanstan ödün vermeden veri aktarımlarını güvence altına alır. IOPS gerektiren uygulamaların performansını artırmak için SSD önbelleklemesi için bir SSD de yükleyebilirsiniz.

Daha verimli bir iş günü için ipuçları

TS-230, dosyaları depolamak, senkronize etmek, aramak ve arşivlemek için zengin uygulamaları entegre ederek dosyaları profesyonelce yönetmek için akıllı bir NAS çözümü sunar. Çeşitli cihazlardaki (USB depolama ve cep telefonları dahil) dosyalara kolayca erişebilir, dosyaları arkadaşlarınızın veya iş arkadaşlarınızın cihazlarıyla anında senkronize edebilir, belirli dosyaları hızlı bir şekilde bulabilir ve belgelerinizi ve medya dosyalarınızı otomatik olarak düzenleyebilirsiniz. TS-230, daha verimli ve üretken olmanıza yardımcı olur.

Her zaman verilerinizi yedeklemeyi unutmayın

TS-230 esnek bir yedekleme ve olağanüstü durum kurtarma çözümü sunar ve sistem durumunu ve verilerini her an kaydeden anlık görüntüleri destekler. Gerektiğinde anlık görüntüler veya yedekleme dosyalarıyla verileri istediğiniz zaman kolayca geri yükleyebilirsiniz.

 • Windows® ve Mac® yedekleme

  Windows® bilgisayarlardaki dosyaları yedeklemek ve geri yüklemek için lisanssız QNAP NetBak Replicator yardımcı programını kullanın. Time Machine®, Mac® bilgisayarları yedeklemek için tamamen desteklenir.

 • Bulut yedekleme için HBS kullanır

  HBS, TS-230'daki verileri çift koruma için başka bir QNAP NAS veya bulut depolama alanına kolayca aktarmak için yedekleme, geri yükleme ve senkronizasyon işlevlerini birleştirir.

 • Anlık görüntüler

  Anlık görüntüler, büyüyen fidye yazılımı tehditleri karşısında verileri korumak için güvenilir yöntemler sağlayan NAS veri koruma ve geri yükleme için gereklidir. TS-230, birim / LUN başına 32 adede kadar anlık görüntüyü ve NAS başına 64 adede kadar anlık görüntüyü destekler.

Gerçek zamanlı 4K video kod dönüştürme

TS-230, videoları birden fazla cihazda sorunsuz bir şekilde oynatılabilen evrensel dosya formatlarına dönüştürmenize olanak tanıyan 4K (H.264) donanım kod çözme ve gerçek zamanlı kod dönüştürmeyi destekler. Bu nedenle, NAS'ınıza kaydedilen filmleri kolayca paylaşabilir veya paylaşılan bağlantılar aracılığıyla aileniz ve arkadaşlarınızla seyahat edebilirsiniz, böylece videoları her zaman ve her yerde izleyebilirler.

Not: TS-230'un donanımı, H.264 10 bit donanım kod çözme, kodlama ve kod dönüştürme özellikleri sağlar. Ancak, oynatma kalitesi oynatma yazılımı, dosya formatları, sistem kullanımı ve mevcut bant genişliği gibi faktörlere bağlı olarak değişebilir. TS-230, paylaşılan grafik belleği için biraz RAM ayırır.

Otomatik fotoğraf kategorizasyonu için yapay zeka destekli QuMagie ile kolay fotoğraf yönetimi

QuMagie size yepyeni bir fotoğraf yönetimi deneyimi sunuyor. QuMagie Core AI derin öğrenme algoritmasını entegre ederek QuMagie, NAS'ınızdaki fotoğrafların yüz tanımasını, nesne tanımlamasını ve coğrafi etiketlemesini sağlar. Benzer fotoğraflar AI Albümleri'nde sınıflandırılır (Kişiler, Şeyler ve Yerler dahil). Diğer kullanışlı özellikler arasında yerleşik zaman çizelgesi kaydırma, özelleştirilebilir klasör kapakları, iOS® Live Photos ekranı ve güçlü bir arama aracı bulunur ve size mükemmel fotoğraf yönetimi ve paylaşım çözümü sunar.

Not: TS-230 artık yalnızca JPEG ve H.264 formatlarındaki Canlı Fotoğrafları desteklemektedir.

MyQNAPcloud ile NAS'a kolay ve güvenli bir şekilde bağlanın

Nerede olursanız olun, myQNAPcloud, benzersiz bir alan adı kullanarak her zaman İnternet üzerinden TS-230'unuza evde bağlanmanıza izin verir. Karmaşık yönlendirme ortamları hakkında endişelenmenize gerek olmadığından NAS verilerine erişmek, bunları yönetmek ve paylaşmak kolay ve kullanışlı hale gelir. Ayrıca, myQNAPcloud, SSL Sertifikalarındaki anahtarları uzaktan erişim hizmetinin güvenliğini sağlayan 2048 bit'e kadar güçlendirir.

Verilerinizi daha yüksek güvenlikle koruyun

TS-230, verilerinizi güvende tutmak için kapsamlı güvenlik özellikleri ile donatılmıştır.

● Güvenlik Danışmanı: Zayıflıkları kontrol etmek ve NAS güvenliğini artırmak için öneriler sunmak üzere TS-230 için bir güvenlik portalı. Ayrıca virüsten koruma ve kötü amaçlı yazılımdan koruma tarama yazılımını da bütünleştirir.
● IP engelleme: Şüpheli IP adreslerinin ilke tabanlı otomatik IP engellemesini çalıştırır. Ayrıca, sistem güvenliğini güçlendirmek ve Internet üzerinden kötü amaçlı saldırı risklerini azaltmak için belirli IP adreslerini engelleyebilirsiniz.
● 2 adımlı doğrulama: Etkinleştirildiğinde, TS-230'da oturum açan herkesin kullanıcı adı ve şifresinden sonra bir defalık bir doğrulama kodu girmesi gerekir.
● Bildirim Merkezi:Sorunsuz ve kolay NAS yönetimini kolaylaştırarak tüm NAS uygulamalarının sistem günlüklerini ve bildirimlerini birleştirir. E-postalar, SMS, anlık mesajlar ve push bildirimleri (Qmanager mobil uygulaması ve web tarayıcıları aracılığıyla) yoluyla bildirim alabilirsiniz.

Hareket halindeyken tüm bu NAS işlevleri

TS-230, işlevselliğini akıllı telefonlarınıza ve tabletlerinize genişletmek için çok sayıda tamamlayıcı mobil uygulamaya sahiptir. İster iş seyahatlerinde ister seyahatte olun, dosyalarınız ve verileriniz sadece birkaç dokunuş uzaklığındadır.

 • Qfile, NAS dosyalarına istediğiniz zaman istediğiniz yerden erişmenizi sağlar, böylece USB başparmak sürücülerini sonsuza kadar terk edebilir ve çevrimdışı okuma için mobil cihazlarınıza dosya indirebilirsiniz.

 • Sistem durumunu uzaktan izleyebilir, NAS'ı kapatabilir veya yeniden başlatabilir, indirme ve yedekleme görevlerini duraklatabilir veya çalıştırabilirsiniz. Qmanager, birden fazla NAS sisteminin yönetimini sorunsuz hale getirir.

 • İster ailenizle fotoğraf paylaşın, ister meslektaşlarınızla işbirliği yapın, Qsync Pro, dosyaları farklı platformlarda ve birden fazla cihazda hızlı ve zahmetsizce senkronize eder ve dosya senkronizasyonunu çok kolaylaştırır.

 • NAS'ta depolanan fotoğrafları özgürce görüntüleyin, organize edin ve paylaşın. Özel etiketler, kişiler, tarihler ve başlıklar aracılığıyla da fotoğrafları hızlı bir şekilde bulabilirsiniz.

 • NAS üzerindeki dosyaları anında arayın. Yazarken arama yapın, istediğiniz dosyaları hızlı bir şekilde bulmak için arama koşullarını kullanın ve dosyaları bulduktan sonra önizleyin, indirin ve paylaşın.

 • QBelt, PPTP, OpenVPN, L2TP protokolleri ile mobil cihazınızdan NAS üzerinden VPN'nize bağlanın. Güvenli ve kolaydır.

Ana konteyner uygulamaları

Docker konusunda hevesli iseniz, TS-230'daki Konteyner İstasyonu konteynerler için oyun alanınızdır! Container Station, LXC ve Docker® hafif sanallaştırma teknolojilerini birleştirir. Popüler ve tamamen yapılandırılmış uygulamalar da dahil olmak üzere yerleşik Docker Hub®'dan uygulamalar indirebilir ve bunları tek bir tıklamayla dağıtabilirsiniz. Akıllı evlerden multimedya uygulamalarına kadar yaratıcılığınızı keşfedebilir ve kapsayıcı uygulamaları hayata geçirebilirsiniz. Container Station'ın yanı sıra yedekleme / senkronizasyon, içerik yönetimi, iletişim, indirme ve eğlence araçları da dahil olmak üzere daha fazla uygulama QTS Uygulama Merkezi'nden edinilebilir. NAS işlevlerini daha da genişletmek için istek üzerine tıklamanız ve yüklemeniz yeterlidir.

 

Ağ Bağlantısı1xGIGABIT
Disk Boyutu3.5" - 2.5"
Disk Desteği2 ADET 16TB
Hot Swap YuvaVAR
USB Port3 ADET
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
2 Ay1929.503859.00
3 Ay1286.333859.00
4 Ay969.633878.53
5 Ay782.263911.30
6 Ay657.793946.72
7 Ay568.973982.80
8 Ay502.174017.35
9 Ay450.534054.74
10 Ay409.284092.82
11 Ay375.394129.32
12 Ay347.364168.36
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
2 Ay1929.503859.00
3 Ay1286.333859.00
4 Ay969.633878.53
5 Ay782.263911.30
6 Ay657.793946.72
7 Ay568.973982.80
8 Ay502.174017.35
9 Ay450.534054.74
10 Ay409.284092.82
11 Ay375.394129.32
12 Ay347.364168.36
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
2 Ay1929.503859.00
3 Ay1286.333859.00
4 Ay977.213908.82
5 Ay789.933949.67
6 Ay665.303991.81
7 Ay576.414034.86
8 Ay509.804078.40
9 Ay458.154123.34
10 Ay416.934169.29
11 Ay383.254215.80
12 Ay355.324263.84
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
2 Ay1929.503859.00
+1 ay 500 TL Üzeri
3 Ay1286.333859.00
+1 ay 500 TL Üzeri
4 Ay974.743898.95
+1 ay 500 TL Üzeri
5 Ay787.583937.91
+1 ay 500 TL Üzeri
6 Ay662.943977.66
+1 ay 500 TL Üzeri
7 Ay574.034018.23
+1 ay 500 TL Üzeri
8 Ay507.454059.62
+1 ay 500 TL Üzeri
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
2 Ay1929.503859.00
+1 ay 500 TL Üzeri
3 Ay1286.333859.00
+1 ay 500 TL Üzeri
4 Ay974.743898.95
+1 ay 500 TL Üzeri
5 Ay787.583937.91
+1 ay 500 TL Üzeri
6 Ay662.943977.66
+1 ay 500 TL Üzeri
7 Ay574.034018.23
+1 ay 500 TL Üzeri
8 Ay507.454059.62
+1 ay 500 TL Üzeri
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
2 Ay1929.503859.00
3 Ay1286.333859.00
4 Ay977.103908.41
5 Ay790.023950.09
6 Ay665.303991.81
7 Ay575.724030.03
8 Ay509.804078.40
9 Ay458.154123.34
10 Ay416.934169.29
11 Ay383.254215.80
12 Ay355.324263.84
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
2 Ay1929.503859.00
3 Ay1286.333859.00
4 Ay977.103908.41
5 Ay790.023950.09
6 Ay665.303991.81
7 Ay575.724030.03
8 Ay509.804078.40
9 Ay458.154123.34
10 Ay416.934169.29
11 Ay383.254215.80
12 Ay355.324263.84
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
2 Ay1929.503859.00
3 Ay1286.333859.00
4 Ay977.213908.82
5 Ay789.933949.67
6 Ay665.303991.81
7 Ay576.414034.86
8 Ay509.804078.40
9 Ay458.154123.34
10 Ay416.934169.29
11 Ay383.254215.80
12 Ay355.324263.84
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
2 Ay1929.503859.00
+ 2 Ay
3 Ay1286.333859.00
+ 2 Ay
4 Ay977.213908.82
+ 2 Ay
5 Ay789.933949.67
+ 2 Ay
6 Ay665.303991.81
+ 2 Ay
7 Ay576.414034.86
+ 2 Ay
8 Ay509.804078.40
9 Ay458.154123.34
10 Ay416.934169.29
11 Ay383.254215.80
12 Ay355.324263.84
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
2 Ay1929.503859.00
+ 2 Ay
3 Ay1286.333859.00
+ 2 Ay
4 Ay977.213908.82
+ 2 Ay
5 Ay789.933949.67
+ 2 Ay
6 Ay665.303991.81
+ 2 Ay
7 Ay576.414034.86
+ 2 Ay
8 Ay509.804078.40
9 Ay458.154123.34
10 Ay416.934169.29
11 Ay383.254215.80
12 Ay355.324263.84
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
2 Ay1929.503859.00
3 Ay1286.333859.00
4 Ay975.763903.06
5 Ay788.423942.10
6 Ay663.663981.94
7 Ay574.664022.59
8 Ay508.014064.08
9 Ay456.274106.43
10 Ay414.974149.68
11 Ay381.264193.84
12 Ay353.254238.96
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
2 Ay1929.503859.00
3 Ay1286.333859.00
4 Ay975.763903.06
5 Ay788.423942.10
6 Ay663.663981.94
7 Ay574.664022.59
8 Ay508.014064.08
9 Ay456.274106.43
10 Ay414.974149.68
11 Ay381.264193.84
12 Ay353.254238.96
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
2 Ay1929.503859.00
+ 2 ay
3 Ay1286.333859.00
+ 2 ay
4 Ay974.743898.95
+ 2 ay
5 Ay787.583937.91
+ 4 ay
6 Ay662.943977.66
+ 4 ay
7 Ay574.034018.23
+ 4 ay
8 Ay507.454059.62
+ 4 ay
9 Ay455.764101.88
10 Ay414.504145.03
11 Ay380.834189.10
12 Ay352.844234.11
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
2 Ay1929.503859.00
+ 2 ay Vakýfbank Business Kart Har
3 Ay1286.333859.00
+ 2 ay Vakýfbank Business Kart Har
4 Ay974.743898.95
+ 2 ay Vakýfbank Business Kart Hariç
5 Ay787.583937.91
+ 4 ay Vakýfbank Business Kart Hariç
6 Ay662.943977.66
+ 4 ay Vakýfbank Business Kart Hariç
7 Ay574.034018.23
+ 4 ay Vakýfbank Business Kart Hariç
8 Ay507.454059.62
+ 4 ay Vakýfbank Business Kart Hariç
9 Ay455.764101.88
10 Ay414.504145.03
11 Ay380.834189.10
12 Ay352.844234.11
İletişim Formu
Toplam 0 oy, ortalama 0.00
Toplam 0 oy, ortalama 0.00
Toplam 0 oy, ortalama 0.00
Toplam 0 oy, ortalama 0.00
Bu ürün Ürün Hakkında Henüz Hiç Yorum Yapılmamış
Yorum Ekle
Yorum yapabilmek için oturum açmalısınız!