TP-LINK (T2500-28TC) SL5428E 24+4G G.Bit Uplink Sw

Taksitli Fiyat
 
¨ 1.106,00
Fiyatlarımıza KDV Dahildir
Kart Tek Çekim¨ 1.095,00
Havale/EFT¨ 1.084,00
Kargoya teslimat süresi 1 iş günüdür.
17:30`a kadar verilen siparişler bugün kargoya verilir.
Sepete Ekle
Stokta Kalan son 1 ürün
DONANIM ÖZELLİKLERİ
Standartlar ve Protokoller IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1x, IEEE 802.1p
Arabirim 24 10/100Mbps RJ45 Ports
(Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
4 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
(Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
4 Combo Gigabit SFP Ports
1 Console Port
Ağ Medyası 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m)
100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e cable (maximum 100m)
EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m)
1000BASE-X: MMF, SMF
Fan Sayısı Fanless
Güç Kaynağı 100~240VAC, 50/60Hz
Güç Tüketimi Maximum: 15W (220V/50Hz)
Boyutlar ( W X D X H ) 17.3*7.1*1.7 in.(440*180*44 mm)
PERFORMANS
Stacking 32 Units Virtual Stacking
Bandwidth/Backplane 12.8Gbps
Paket Yönlendirme Hızı 9.5Mpps
MAC Adres Tablosu 8k
Jumbo Frame 2048 Bytes
YAZILIM ÖZELLİKLERİ
Quality of Service 4 Queues/Port 802.1p/IP DSCP based COS,TOS
L2 Özellikleri IGMP Snooping: V1/V2/V3
802.3ad with LACP
Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
BPDU Filtering/Guard
Port Mirroring
Flow Control
VLAN Supports up to 4K VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs)
Port/ Tag-based/Private/Protocol-based VLAN/
Q in Q,GARP / GVRP
Erişim Kontrol Listesi Packet Flow Filter; Packet Flow Redirection;
Time Range Based; Flow-based QoS
Güvenlik IP-MAC-Port-VID Binding
IEEE 802.1X (Radius):Port/MAC Based, VLAN assignment, Guest VLAN, QoS assignment,
Supplicant Support
DoS Defence
Dynamic ARP inspection (DAI)
SSH: V1/V2
SSL:V1.5/V2
Port Security
Broadcast Storm Control
Guest VLAN
IP Source Guard
IPv6 Dual IPv4/IPv6 stack
Multicast Listener Discovery (MLD) Snooping
IPv6 neighbor discovery (ND)
Path maximum transmission unit (MTU) discovery
Internet Control Message Protocol (ICMP) version 6
TCPv6/UDPv6
IPv6 Uygulamaları DHCPv6 Client
Ping6
Tracert6
Telnet(v6)
IPv6 SNMP
IPv6 SSH
IPv6 SSL
Http/Https
IPv6 TFTP
Yönetim System Diagnose: VCT
SNMP: V1/V2/V3
RMON: Group 1, 2, 3, 9
Command Line Interface: Telnet/Console
Time Setting: SNTP
Firmware Upgrade: TFTP & Web
DGCO Client & BOOTP Client
SYSLOG & Public MIBS
DİĞERLERİ
Sertifika CE, FCC, RoHS
Paket İçeriği Switch; Power Cord; Quick Installation Guide;
Resource CD; Rackmount Kit; Rubber Feet
Sistem Gereksinimleri Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ or Windows 7, MAC® OS, NetWare®, UNIX® or Linux.
Ortam Operating Temperature: 0℃~40℃ (32℉~104℉);
Storage Temperature: -40℃~70℃ (-40℉~158℉)
Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
Storage Humidity: 5%~90% non-condensing
Port Sayısı24+4 Adet
Veri Transfer Hızı10/100/1000 MBPS
PoE DesteğiYok
SFP Yuva4 Adet
Rack KasaUyumlu
YönetimYönetilebilir
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
2 Ay553.001106.00
3 Ay368.671106.00
4 Ay283.141132.54
5 Ay227.611138.07
6 Ay190.511143.05
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
2 Ay553.001106.00
3 Ay368.671106.00
4 Ay283.141132.54
5 Ay227.611138.07
6 Ay190.511143.05
7 Ay164.081148.58
8 Ay144.191153.56
9 Ay128.791159.09
10 Ay116.411164.07
11 Ay106.381170.15
12 Ay97.881174.57
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
2 Ay553.001106.00
3 Ay378.441135.31
4 Ay285.681142.72
5 Ay230.031150.13
6 Ay192.921157.54
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
2 Ay553.001106.00
+ 2 ay Fix Kart Hariç
3 Ay378.441135.31
+ 2 ay Fix Kart Hariç
4 Ay285.681142.72
+ 2 ay Fix Kart Hariç
5 Ay230.031150.13
+ 2 ay Fix Kart Hariç
6 Ay192.921157.54
+ 2 ay Fix Kart Hariç
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
2 Ay553.001106.00
3 Ay379.801139.40
4 Ay286.871147.47
5 Ay231.021155.11
6 Ay193.791162.74
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
2 Ay553.001106.00
3 Ay379.801139.40
4 Ay286.871147.47
5 Ay231.021155.11
6 Ay193.791162.74
7 Ay167.201170.37
8 Ay147.251178.00
9 Ay131.801186.19
10 Ay119.381193.82
11 Ay109.221201.45
12 Ay100.761209.08
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
2 Ay553.001106.00
3 Ay379.581138.74
4 Ay285.901143.60
5 Ay230.091150.46
6 Ay192.741156.43
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
2 Ay569.531139.07
+ 4 ay
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
2 Ay569.531139.07
+ 5 ay
3 Ay383.381150.13
+ 5 ay
4 Ay290.301161.19
+ 5 ay
5 Ay234.451172.25
+ 5 ay
6 Ay197.221183.31
+ 5 ay
7 Ay170.621194.37
+ 5 ay
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
3 Ay378.661135.97
6 Ay192.061152.34
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
3 Ay378.661135.97
6 Ay192.061152.34
9 Ay130.001170.04
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
2 Ay569.591139.18
+ 4 ay
TaksitTaksit TutarıToplam Tutar
2 Ay569.591139.18
+ 4 Vakif Hariç
3 Ay384.111152.34
+ 6 Vakif Hariç
6 Ay195.371172.25
+ 6 Vakif Hariç
Toplam 0 oy, ortalama 0.00
Toplam 0 oy, ortalama 0.00
Toplam 0 oy, ortalama 0.00
Toplam 0 oy, ortalama 0.00
Ürün Hakkında Yapılan Yorumlar